Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

3x05 - Chuck Versus First Class » Zakończone Seriale » Chuck • seriale forumtv.pl

<<

Lowrey23

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 22

Ulubiony serial:
Chuck

Postdodano 18 gru 2009, o 22:10

3x05 - Chuck Versus First Class

Spoiler:


Data emisji: 25.01.2010
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 26 sty 2010, o 02:26

Odp: 3x05 - Chuck Versus First Class


Świetne, świetne, świetne, świetne :D :D :D uwielbiam ten serial.

W końcu Chuck wyruszył na swoą pierwszą solowa misję i wypadło to kapitalnie. Na początku był pewny że da sobie radę, potem obawy, nieporadne zachowanie w samolocie, potem pewność siebie w rozmowie z Hannah, próba otrucia agenta Ringu(niedziałający długopis xD), scena z martwym ciałem, schowanie się w trumnie, telefon do Caseya, walka na szpady, a potem otrucie Chucka i konfrontacja z dwoma agentami. Świetne :D

Shawna lubię, może i ma swoje tajemnicę, ale widać, ze liczą się dla niego ludzie. No i nie startuję do Sary. Szkoda tylko, że nie jest w żonaty ;)

Sarah mnie trochę denerwowała - zbyt martwiła się o Chucka. Przecież było wiadomo, że da sobie radę. W końcu zabrał ze sobą nunchaku ;)

Jednak solowa misja Chucka to nic w porównaniu z tym co działo się w BuyMorii xD Morgan jako asystent kierownika oczywiście sobie nie radzi i wszyscy są przeciw niemu ;) Na początku fajnie, zna wszystkie ich pułapki i potem przykleja się do krzesła :D A potem wypija kawę Jeff i ląduje w automacie na zabawki xD Jednak potem poszedł po rozum do głowy i poprosił o pomoc Caseya. Świetnie przemówienie z cygarem, a potem pranie mózgu Lestera :D W ogóle milczący Lester był świetny w tym odcinku :D

Co teraz? Co takiego ważnego udało się zdobyć dzięki Chuckowi? Szkoda, że nie pokazano tego w tym odcinku.
I co z Hannah? Jak długo zostanie? Oby conajmniej 5 odcinków bo już mi się jej rola podoba :D
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 26 sty 2010, o 12:32

Re: Odp: 3x05 - Chuck Versus First Class


Co jest czemu już wczoraj był odcinek :) ? Nie zauważyłem :/

Coraz bardziej podoba mi się Shaw... Profesjonalsta, dobrze przygotowany.

Za mało Buy More :/ ale i tak rewelka odcinek, czemu Morgan nie jest znowu zwykłym pracownikiem :/ ? Rola asystenta psuje całą zabawę 1i2 sezonu :/
Pomoc Caseya w podporządkowaniu Lestera, ten go nastraszył hipnotyzując, piałem przez lapkiem :D :D :D :D :D !!!!

Sarah zaczyna zamienić się w Chucka z uczuciami. On taki był 1 i 2 sezon, robił z siebie ofiare losu, a teraz ona go chroni i widać, że naprawde jej na nim zależy, ale potrafi ttym samym się zdystansować, jak powiedziała Shawnowi, że jak chce może ją odsunąć od Chucka...

Nie wiem, tworzą wątek n owe laski Chuckowi? Z laską z kiełbasek nie wyszło, bo Sarah stała na drodze, a teraz Lana Lang będzie się umawiać z Chuckiem :D ? Dość szybko przyleciała do Burbank i coś mi się wydaje, że ona wie kim jest Chuck i będzie wtyką The Ringu, bo coś za szybko się to potoczyło...

Serial ma już widoczną poprawę oglądalności :) jednak nowy intersekt, pomysł z misjami Chucka przyniosły efekt :)
Ostatnio edytowano 26 sty 2010, o 13:06 przez Lucas Scott, łącznie edytowano 1 raz
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 26 sty 2010, o 12:54

Odp: 3x05 - Chuck Versus First Class


fajnie Chucka wrobili w misje, niby miała być w Paryżu a tutaj niespodzianka w samolocie :D
Shawn całkiem sporo informacji ma, niby ryzykuje ale zawsze ma jakiś plan w zapasie.
Kristin Kreuk nie lubię, nawet bardzo więc fajnie jakby była krótko :P Tylko mam nadzieję, że nie będzie jakąś agentką na koniec.

Casey jako pomocnik Morgana niezły :D szczególnie jak wyprał mózg Lesterowi
Super scena jak Morgan budzi się w automacie z zabawkami.

Ogólnie jedyny minus odcinka to Kristin :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

slayne

Użytkownik

Posty: 15

Ulubiony serial:
chuck

Postdodano 26 sty 2010, o 21:25

Re: Odp: 3x05 - Chuck Versus First Class


Czesiek_PL napisał(a):
Shawna lubię, może i ma swoje tajemnicę, ale widać, ze liczą się dla niego ludzie. No i nie startuję do Sary. Szkoda tylko, że nie jest w żonaty ;)



W tym odcinku nie startuje ale w tym filmiku widać co innego. Wgląda na to, że będzie walka o Sarah i dojdzie do rękoczynów.

I ładnie Chuck wymiata na treningu :P

Niby to promo 3x03 ale niektórych scen nie było w tym epizodzie ale może bedą w następnych.

http://www.youtube.com/watch?v=Y-kBGcA0xmo&feature=player_embedded
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 26 sty 2010, o 23:48

Odp: 3x05 - Chuck Versus First Class


Pogrzało ich? Sarah i Shawn? Matko, ale mieszają... Przecież ona tak zakochana w nim jest, są szpiegami, więc nie mogą być razem i co teraz nagle z Shawnem kręci? Wcale mnie to nie cieszy, bo Chuck znowu będzie żałosny w robocie i zazdrosny o Sarę, lubie jak robi z siebie łupka, ale nie przez znią, już wolę cały odcinek Buy More i Jeffstera niż Sare i Shawna, bo puki co koleś jest spoko, ale to widać się zmieni...
<<

slayne

Użytkownik

Posty: 15

Ulubiony serial:
chuck

Postdodano 27 sty 2010, o 00:07

Re: 3x05 - Chuck Versus First Class


Ja mam w ogole taka teorie, że spotkanie Chucka z Hanna nie było przypadkowe i że Shaw za tym stoi. Znajdując dziewczynę Chuckowi będzie miał otwartą drogę do Sary. Teraz Sarah i Chuck niby są przyjaciółmi, pod przykrywką, więc Chuck nie będzie się ukrywał z Hanna a Shaw może uderzac do Sary. Ciekawe czy to możliwe. Moze dlatego Chuck wymierzył taki cios w szczeke Shawa. Chociaż Shaw mówi do niego, że miał szansę ale ją schrzanił. Ciekawie może być. Przynajmniej może znowu Chuck i Sarah poczują ile dla siebie znaczą. CHociaż widać że Sarze bardzo zależy na Chucku i Chuck też wie że ona go kocha, ale zejśc się nie mogą. :P Podobno do 13 odcinka ma się ten wątek rozwiązać.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 28 sty 2010, o 22:46

Odp: 3x05 - Chuck Versus First Class


Świetny odcinek. Pierwsza solowa misja udana. Shaw jest fajny, tajemniczy i na pewno jeszcze wszystkich kart nie odkrył. Sarah troche mnie wkurzała...

Dobrze, że nie było dużo BuyMore. Casey/Morgan - świetne! :D

Moimo mego uwielbienia do Chuck/Sarah, mam nadzieje, że rozwiną wątek Chucka i Hannah, bo mi się bardzo podobają (btw uwielbiam K. K.). :P Ciekawe czy Hannah mówi prawde... ;)
+ ostatnia piosenka! :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 29 sty 2010, o 19:30

Odp: 3x05 - Chuck Versus First Class


bardzo fajny odcinek. Hannah jest śliczna. Ciekawe jak to z nią będzie.
Ta misja solowa Chucka nie do końca taka solowa była xD
a ta piosenka na końcu to nie Carla Bruni?
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 1 cze 2011, o 21:42

Odp: 3x05 - Chuck Versus First Class


Super odcinek :)
Chuck i jego solowa misja xD , szkoda , ze nie miał okazji użyć munczako :P
Casey pomaga Morganowi :) i to pranie mózgu Lesterowi :D
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

TomekSzymek

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 348

Postdodano 4 maja 2013, o 12:37

Odp: 3x05 - Chuck Versus First Class


Najlepszy odcinek trzeciego sezonu :D
Kolejna piękna kobieta w Chucku. Ciekawe kiedy nasz poczciwiec zorientuje się, że nadal kocha Sarę :)
Shaw, dzięki tej historii z Eve, wydaje się być bardziej ludzi. Przyznał się do błędu. Bardzo fajny pomysł.

 


  • Podobne tematy do 3x05 - Chuck Versus First Class
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.