Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

3x05 - Children of Earth (5) » Zakończone Seriale » Torchwood • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 1 lip 2009, o 15:57

3x05 - Children of Earth (5)

Spoiler:
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 22 lip 2009, o 10:12

Re: 3x05 - Children of Earth (5)


eee
eeee
nienawidze tego serialu.
No i powolutku rozpadło się Torchwood.
Najpierw Owen i Tosh. Potem Ianto. A na końcu Jack się załamał.
Ale nie dziwie mu się... to co musiał zrobić... straszne.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 7 sie 2009, o 12:50

Re: 3x05 - Children of Earth (5)


Pierwsze dwa odcinki były świetne. Kolejne dwa były trochę gorsze, ale i tak utrzymywały poziom. Ostatni odcinek był dobry, ale spieprzyli zakończenie.

Jack musiał poświęcić wnuka dla dobra całego świata.. No i niestety się załamał. Mam nadzieję, że po spotkaniu z Doctorem wróci dawny, dobry Jack i będzie chciał wznowić działaność w Cardiff. Bo w tym odcinku mi się wogóle nie podobał.

Uwielbiam Gwen i strasznie mi jej szkoda po ostatniej scenie... Podobały mi się sceny z ucieczką... Chciałbym, żeby Gwen spotkała Doctora, jeszcze raz...

No cóż, czekam na 4 sezon... :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 7 sie 2009, o 13:17

Re: 3x05 - Children of Earth (5)


a ja wcale nie polubiłam bardziej Gwen w tym sezonie. Jak dla mnie dalej jest irytująca.
Jack, Jack wcale nie miał łatwego wyboru. Nie wiem czemu Ci się nie podobał w tym odcinku. Jestem ciekawa jak Ty byś się zachowywał gdybyś miał taki ciężar na swoich barkach.
No i torchwood jest serialem mega dramatycznym, nie mogli nam dać szczęśliwego zakończenia.,
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 7 sie 2009, o 13:32

Re: 3x05 - Children of Earth (5)


Wiadomo, że to musiała być straszna decyzja do podjęcia i nie mówie, że zrobił źle, bo też bym prawdopodobnie tak postąpił. Chodziło mi o to, że jakoś do mnie nie przemówil w tym odcinku ogólnie.

Co nie znaczy, że go nie lubie, bo Jack jest świetny. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 5 cze 2010, o 18:36

Odp: 3x05 - Children of Earth (5)


Najlepszy, a zarazem najsmutniejszy epizod Torchwood :( Po obejrzeniu tych pięciu odcinków stwierdzam, że był to najlepszy sezon. Dla mnie z powodzeniem mógłby być to koniec serialu. Torchwood odeszło by w wielkim stylu. Teraz tylko wypada nam czekać czy jednak BBC da zielone światło do kręcenia następnego sezonu. Jestem strasznie ciekawy jakby dalej wyglądał ten serial po takich wydarzeniach - po stracie Tosh, Owena i Ianto. Spodziewam się, że do TW dołączył by Rhys.

Przez ten sezon na każdym odcinku siedziałem jak na szpilkach. A odcinek 5 to majstersztyk. W odróżnieniu od Chrisa, stwierdzam że wg mnie właśnie nie spieprzyli zakończenia... zakończenie musiało być jak całe 3 sezony niesamowicie dramatyczne.

Żałuję tylko jednego... :D że ten sezon sobie tak odkładałem. Bo jestem niebywale zadowolony teraz po jego oglądnięciu ;)

PS: Spodobało mi się bardzo zdanie Gwen, które wypowiedziała na początku do kamery...

"Sometimes the Doctor must look at this planet and turn away in shame..."
trust him... he's a doctor!
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 24 sie 2010, o 06:19

Odp: 3x05 - Children of Earth (5)


Końcówka smutna, mimo że teoretycznie wygrali. Właściwie cały odcinek taki był... ucieczka z tymi dziećmi z siostrą Ianto, fragmenty, kiedy żołnierze zabierali je ze szkoły - wzmocnione jeszcze przez muzykę...
Ianto nie żyje, Jack odszedł Hub zniszczony... nie wyobrażam sobie w tej chwili, jak będzie wyglądał kolejny sezon...
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 mar 2011, o 23:45

Odp: 3x05 - Children of Earth (5)


Smutne zakończenie bo inaczej być nie mogło. By pokonać obcych Jack musiał poświęcić swojego wnuka przez co się załamał i odszedł. Bardzo szkoda. Jednak liczę, że teraz spotka Doktora, jeszcze przed S04.
Odcinek strasznie mi siępodobał, cały czas było czuć to napięcie, ale jak mam być szczery czuje lekki niedosyt. Torchwood nie stanęło do walki przez co się zawiodłem. Jack po śmierci Ianto się poddał, a Gwen próbowała ocalić tylko grupkę ludzi zamiast walczyć o wszystkich. To takie nie w ich stylu. Samo pokonanie 456 też takie na siłę.
Bardzo mi się podobało wspomnienie Doktora. Liczę, spotka się z Gwen w planowanym crossoverze.
Podobało mi się też jak zakończono wątek Frobishera.

 


  • Podobne tematy do 3x05 - Children of Earth (5)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.