Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

3x04 Pot O' Gold » Zakończone Seriale » Glee • seriale forumtv.pl

Opiekun: eLMaQ

<<

globus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 228

Lokalizacja: Poznań / Stargard Szczeciński

Ulubiony serial:
MAD MEN

Postdodano 27 paź 2011, o 23:56

3x04 Pot O' Gold

Spoiler:


4 odcinek 3 sezonu
1 listopada 2011

Piosenki:
Spoiler:
Mad Men, The Sopranos, Downton Abbey, Boardwalk Empire, 6 Feet Under, Desperate Housewives, Breaking Bad, Queer as Folk(US/UK), Weeds, How I Met Your Mother, Shameless(US), Glee, Grey's Anatomy, Modern Family, 30 Rock, In Treatment, The Big C, United States of Tara, Nurse Jackie, Californication, Dexter, Lost, Game of Thrones, True Blood, Dexter, The Borgias, The Walking Dead, The Killing,The Flight of the Conchords, Ekipa(PL)
American Horror Story, Homeland, Revenge, Pan Am, New Girl
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 5 lis 2011, o 12:55

Odp: 3x04 Pot O' Gold


Całkiem przyjemny odcinek. :D
Dużo Santany, Pucka, Brittany i Rory'ego, mało Rachel i Kurta - taki stosunek bardzo mi się podoba. :D
Rory jako nowa postać, wypadł całkiem nieźle. Świetne sceny z nim i Brittany, która uważała go magicznego skrzata. :D Oraz genialna scena, kiedy śpiewał przed całym Chórkiem, a Kurt robił dziwne miny. :P
Mercedes zbiera powoli ekipę, ich występ "Candyman" Aguilery mógł się podobać. :) Trochę szkoda mi odejścia Santany i Brittany od New Directions, ale jeśli to ma oznaczać więcej solówek tej pierwszej, to jakoś to przeżyję. :P
Quinn jest ostro świrnięta. Dobrze, że Puck wrócił i pozbył się tych podrzuconych rzeczy z domu Shelby...swoją drogą końcówka odcinka oraz pocałunek Pucka i Shelby, wiedziałem, że do tego dojdzie. :D Ale nie potrwa to długo. :P
Burt Hummel kontrkandydatem Sue do kongresu, świetny występ w telewizji i wkurzona Sue. :D :D
Blaine i kolejny w jego wykonaniu kawałek Katy Perry. Nice! :D
Finn zachowywał się nadzwyczaj dojrzale w tym odcinku, dobrze to zwiastuje postaci na przyszłość.
<<

globus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 228

Lokalizacja: Poznań / Stargard Szczeciński

Ulubiony serial:
MAD MEN

Postdodano 6 lis 2011, o 03:51

Odp: 3x04 Pot O' Gold


Kolejny po 3x03 świetny odcinek! :D
Z każdym odcinkiem coraz więcej Santany i Brittany, co mnie niezmiernie cieszy.. Fajnie też, że rozbudowują postać Shelby. Z kolei ewidentnie widać, że postać Kurta przeżywa zmęczenie materiału i twórcy nie mają póki co pomysłu na jego osobę. Ledwo udaje im się wcisnąć mu w usta jakąś kwestie w ciągu odcinka. Nie powiem, żeby mi to przeszkadzało, bo postać Kurta zdecydowanie mi się 'przejadła'. Nie wspomnę już braku pomysłu na Artiego czy Tine! No ale nie ma tego złego... mamy nowego ucznia!

Rory Flanagan jest fantastyczny! Polubiłem go od pierwszej sceny, choć początkowo podobnie jak Brittany miałem problem ze zrozumieniem co mówi :P Po osłuchaniu się z akcentem, wręcz było mi mało jego kwestii. ;) Damian McGinty idealnie wpasował się w obsadę. Jest on jednym z dwóch zwycięzców The Glee Project, w którym wygrał kontrakt na 7. odcinków. Już po pierwszym trzymam kciuki za to, żeby twórcy pozostawili jego postać w serialu.. Każda jego scena z Brittany powala. Wokalnie również jest świetnie! Moim zdaniem najlepszy męski wokal w obsadzie zaraz po Jonathanie Groffie (Jesse) i Chrisie Colferze (Kurt). Tego pierwszego póki co nie ma, a drugi, jak pisałem, przeżywa zmęczenie materiału (również wokalnie!), także Damian McGinty ma szanse stać się pierwszym męskim głosem w serialu. :) "Bein' Green" wyszło super! Podczas jego występu na koniec odcinka Kurt wyczuł konkurencję, więc może trochę nam się ożywi.. ;] Blaine'a wolałem zdecydowanie razem z Warblersami, chociaż może to akurat był nietrafiony repertuar. Z nadzieją wyczekiwałem "Last Friday Night", ale jakoś do mnie nie trafiło.

Powraca ojciec Kurta z większym wątkiem, co mnie bardzo cieszy. Burt Hammel to chyba najlepsza gościnnie pojawiająca się postać w serialu. A tutaj jeszcze taki niegłupi wątek. Przeciwnik Sue w wyborach do Kongresu.. Może być ciekawie. Może też w końcu wróci stara-dobra Sue, bo ostatnio ona ani śmieszna, ani przebiegła. Jej postać opiera się na grożeniu wszystkim w koło, z czego i tak nic nie wynika. A i teksty piszą jej takie nijakie.. Osoba Jane Lynch jedynie ratuje sytuacje, próbując wycisnąć z roli co tylko się da.

Z kolei Quinn jest wyjątkowo irytująca! To była obok Kurta i Sue moja ulubiona postać w pierwszym sezonie. Nie wiem o co chodzi, ale ostatnio z całą trójką dzieje się coś niedobrego. O ile lubiłem ją jako egoistyczną pomponiarę, to tutaj przechodzi samą siebie.. Mam nadzieję, że Puck w końcu jej się postawi i stanie w obronie Shelby. A po zakończeniu odcinka tego należało by się po nim spodziewać. No ale, że to głupi chłop to pewnie wyjdzie inaczej :D

Z nowego chóru Shelby może wyjść coś lepszego niż się spodziewałem. Świetne wykonanie "Candyman"! Liczę na jak najwięcej kawałków w ich wykonaniu.. Przede wszystkich trzymam kciuki za jak największą liczbę solówek Santany! W każdym razie już w 6. odcinku dziewczyny zaśpiewają mush-up piosenek Adele: "Rumor Has It" i "Someone Like You". Nie mogę się doczekać! :) Mam nadzieję, że wątek obu tych chórów dociągną chociaż do pierwszych zawodów regionalnych, chociaż nie wiem skąd wezmą dwa tuziny osób, żeby wypełnić oba chóry, jak na razie jest problem ze skompletowaniem jednego...
Ostatnio edytowano 6 lis 2011, o 04:00 przez globus, łącznie edytowano 1 raz
Mad Men, The Sopranos, Downton Abbey, Boardwalk Empire, 6 Feet Under, Desperate Housewives, Breaking Bad, Queer as Folk(US/UK), Weeds, How I Met Your Mother, Shameless(US), Glee, Grey's Anatomy, Modern Family, 30 Rock, In Treatment, The Big C, United States of Tara, Nurse Jackie, Californication, Dexter, Lost, Game of Thrones, True Blood, Dexter, The Borgias, The Walking Dead, The Killing,The Flight of the Conchords, Ekipa(PL)
American Horror Story, Homeland, Revenge, Pan Am, New Girl
<<

globus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 228

Lokalizacja: Poznań / Stargard Szczeciński

Ulubiony serial:
MAD MEN

Postdodano 6 lis 2011, o 03:57

Odp: 3x04 Pot O' Gold


Piosenka odcinka: : "Bein' Green" z programu ULICA SEZAMKOWA w wykonaniu Rory'ego Flanagana
Runner-up: "Candyman" Christiny Aguilery w wykonaniu Mercedes, Santany i Brittany (the Troubletones)

Najsłabsza piosenka: "Last Friday Night (T.G.I.F.)" Katy Perry w wykonaniu Blaine'a i New Directions
Mad Men, The Sopranos, Downton Abbey, Boardwalk Empire, 6 Feet Under, Desperate Housewives, Breaking Bad, Queer as Folk(US/UK), Weeds, How I Met Your Mother, Shameless(US), Glee, Grey's Anatomy, Modern Family, 30 Rock, In Treatment, The Big C, United States of Tara, Nurse Jackie, Californication, Dexter, Lost, Game of Thrones, True Blood, Dexter, The Borgias, The Walking Dead, The Killing,The Flight of the Conchords, Ekipa(PL)
American Horror Story, Homeland, Revenge, Pan Am, New Girl

 


  • Podobne tematy do 3x04 Pot O' Gold
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.