Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

3x04 - Home » Zakończone Seriale » Sons of Anarchy • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

Informacja
Serial opowiada o losach klubu motocyklowego Sons of anarchy, który oprócz przykrywki czyli warsztatu samochodowego zajmuje się handlem bronią. Szerszy opis znajdziesz tutaj.
Sons of anarchy do pobrania z naszego downloadu
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 24 wrz 2010, o 15:28

3x04 - Home

Premiera: 28.09.2010 r.

Spoiler:
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 paź 2010, o 19:53

Odp: 3x04 - Home


Końcówka świetna! Jak zwykle zresztą. Podkład muzyczny i akcja bardzo dobrze ze sobą współgrały. Gemma wie w końcu, że porwano jej wnuka i jeszcze oddała ojca do domu opieki. To się na niej odbiło. Mam tylko nadzieje, że teraz nie podda się Stahl.
SAMCRO wie, że Abel jest w Belfaście - czas na małą wycieczkę i naprawienie tamtejszego oddziału klubu.
Akcja w "aptece" świetna! NIezłe strzelanie, trochę niespodziewane ale miły dodatek. No i potem jak wpadł Clay z resztą :)
Podobała mi się kłótnia Tary i Jaxa w domu Nate'a. bardzo fajnie zagrana.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 2 paź 2010, o 21:48

Odp: 3x04 - Home


Odcinek był świetny jak zawsze! :D
Gemma dowiedziała się o Ablu, mam nadzieję, że się nie zgłosi dobrowolnie do FBI.
Strzelanina w aptece też była kozacka, ładne wsparcie na końcu dostali. :P
Szykuje się podróż do Irlandii, jestem ogromnie ciekawy, jak to dalej się rozwinie.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 6 paź 2010, o 18:27

Odp: 3x04 - Home


Wreszcie nadrobiłem Sons of Anarchy. Serial mi się strasznie spodobał, nawet trafił do grupy moich ulubionych. Pierwsze dwa sezony miażdżyły, lecz ten moim zdaniem jest już słabszy. Wciąż dobry, ale nie tak rewelacyjny, jak dwa poprzednie. Sam nie wiem czemu, może brakuję mi Half-Sacka, którego strasznie lubiłem...

Co do tego odcinka, to zastanawiam się, co Jimmy kombinuje. Od początku mi się ten koleś nie podobał. Jax tak samo zaczyna mnie denerwować. Rozumiem, że jego syn zostal porwany, ale nie podoba mi się jego zachowanie wobec Tary, którą lubię. :) Zobaczymy, jak się potoczy dalej akcja, obym szybko zmienił zdanie i ten sezon był równie niezwykły, jak poprzednie!
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 7 paź 2010, o 17:50

Odp: 3x04 - Home


Bardzo dobry odcinek. Przyzwyczaiłem się już, że nie jest to serial, w którym pada 100 trupów w 40 minut :)
Należy jednak stwierdzić, że tempo jest nieco słabsze od poprzedniego sezonu. Osobiście nie uważam jednak tego za negatywny aspekt trzeciego sezonu. Jest to po prostu jak dla mnie "nowa wizja" Sons of Anarchy.
Jimmy zdecydowanie coś kombinuje tak samo jak irlandzki "Ojczulek".

Scena rozstania Gemmy z ojcem naprawdę bardzo dramatyczna i poruszająca (świetna gra aktorska).
Gemma dowiedziała się o porwaniu swojego wnuka i doprowadziło ją to do utraty sił. (ciężko się generalnie dziwić)

Belfast, czy nie Belfast? O to dylemat na kolejne odcinki.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 16 lis 2011, o 20:23

Odp: 3x04 - Home


Kolejny świetny odcinek.

Szkoda mi Gemmy, bardzo przeżyła pożegnanie z ojcem. I to ciągłe "I want to go home!' uderzyło mocno emocjami. Najmocniejsza scena odcinka. A teraz jeszcze dowiedziała sie o Ablu.

Między Tarą a Jaxem wciąż nie kolorowo , ale w tym przypadku sądzę , że gorzej być nie będzie i nic złego tu sie nie powinno stać.

Dobra strzelanina w aptece.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE

 


  • Podobne tematy do 3x04 - Home
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.