Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

3x04 - Do Shapeshifters Dream of Electric Sheep? » Zakończone Seriale » Fringe • seriale forumtv.pl

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 17 paź 2010, o 14:30

3x04 - Do Shapeshifters Dream of Electric Sheep?

14.10. 2010
Spoiler:


Następny odcinek dopiero 4 listopada...:(
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 17 paź 2010, o 18:05

Odp: 3x04 - Do Shapeshifters Dream of Electric Sheep?


Następny świetny odcinek Fringe. Sezon zdecydowanie trzyma wysoki poziom.
Walter jako właściciel MD xD Jakoś na razie mu to nie wychodzi. Ma nowe laboratorium, zabawna scena z Peterem była tak jak i z nowymi pracownikami ale w sumie to średnio to wychodzi. Liczyłem na coś mocniejszego. No i chciałbym zobaczyć więcej Niny.
Wątek zmiennokształtnych jak zwykle świetny i wciągający. I okazało się, że Newton jest jednym z nich. Nieźle. Szkoda tylko, że już po nim. Fajna była opowieść zmiennokształtnego o potworach. Tak jakby się starano ich usprawiedliwić.
Pościg za Newtonem fajnie zrealizowany :D Trochę intensywnej akcji w odcinku nigdy nie szkodzi :)
Walter nazwał Astrid po imieniu xD Działanie LSD czy może mu się poprawia?
Olivia i Peter - ale mi się nie podoba ich związek. Ciekawe tylko kiedy uda mu się odkryć prawdę o niej i jak na to wszystko zareaguję.
Najgorsze, że teraz trzeba czekać 3 tygodnię na kolejny ep...
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 17 paź 2010, o 20:20

Odp: 3x04 - Do Shapeshifters Dream of Electric Sheep?


Odcinek całkiem fajny. Wątek zmiennokształtnych jak zwykle bardzo interesujący.
Czesiek_PL napisał(a):I okazało się, że Newton jest jednym z nich. Nieźle. Szkoda tylko, że już po nim.

To my o tym nie wiedzieliśmy wcześniej? Bo przynajmniej ja tak zakładałem. :P
Ten motyw ze zmiennokształtnym, który przywiązał się do rodziny skojarzył mi się z niedawnym "V" oraz trochę już starszym "Blade Runnerem". :P
Walter był jak zwykle dziwny w tym odcinku, będzie "ciekawym" szefem MD. :D
Peter już coś tam zauważa w nowej Olivii, ciekawe kiedy sobie to wszystko poukłada.
Sama końcówka świetnie zmontowana - Peter z Olivią i umierający Newton, a w tle świetna muzyka. :D
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że teraz trzeba czekać dłuuuuuuuuuu...go na następny odcinek. :(
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 17 paź 2010, o 23:46

Odp: 3x04 - Do Shapeshifters Dream of Electric Sheep?


Lubiłam Newtona, był fajną postacią. Szkoda, że już go nie będzie :P ale za to teraz, kiedy się zabił, Walter może wyciągnąć jego "dysk pamięci", o ile coś jeszcze na nim zostało :P
I w końcu Peter zaczął wyczuwać, że coś jest nie tak :P już niedługo pewnie wszystko wróci do normy :P
Właśnie: dlaczego Fringe i Kości mają 3 tygodnie przerwy w nadawaniu?
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 18 paź 2010, o 00:12

Odp: 3x04 - Do Shapeshifters Dream of Electric Sheep?


Wątpię żeby udało się coś odzyskać z Newtona bo to by było głupie z jego strony żeby się zabijać. Wg. mnie połknął on jakiegoś wirusa, który wszystko wymażę.

Następny odcinek za 3 tygodnie bo na FOX lecą jakieś rozgrywki baseballowe...
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 3 sty 2011, o 19:56

Odp: 3x04 - Do Shapeshifters Dream of Electric Sheep?


Walter na prezentacji przed pracownik MD był genialny. :D Jedna z najlepszych scen z nim. To, jak chciał ściągać spodnie mnie rozwaliło. :D

Newton nie żyje i bardzo dobrze. Już dość szkód narobił. Co do samej sprawy odcinka - średnia. To, że zmiennokształtni mogą mieć swoich ludzi wszędzie było wiadome.

Szkoda, że Peter przespał się z Bolivią. W sumie dziwne, że Bolivia zdecydowała się na taki krok. Przecież tam ma chłopaka, którego zdaje się, że kocha... Ciekawe jak się potoczą jego sprawy z naszą Olivią już po tym wszystkim.
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 3x04 - Do Shapeshifters Dream of Electric Sheep?
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.