Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

3x04 - 9 Crimes » Zakończone Seriale » True Blood • seriale forumtv.pl

2010

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 27 cze 2010, o 22:53

3x04 - 9 Crimes

Spoiler:


Data emisji: 11.07.2010
trust him... he's a doctor!
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 12 lip 2010, o 21:52

Re: 3x04 - 9 Crimes


Bill: I'm leaving you.
Sookie: Shut the fuck up


xD xD xD

W ogóle Sookie w tym odcinku jakoś mi się podobała. Akcja w barze również dobra.

Ale co z Billem?

I jakoś nie przepadam za wampirem, który porwał Tarę.

Magister wyczaił co się działo z Fangtasii. Mam nadzieję, że Eric uratuje Pam.

Wątek rodziców Sama coraz bardziej zaczyna nudzić.
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 lip 2010, o 22:09

Re: 3x04 - 9 Crimes


Bill: I'm leaving you.
Sookie: Shut the fuck up


O tak! To było genialne :) Padłem jak Sookie to powiedziała. Nie podoba mi się tylko takie rozstanie. Wolałbym żeby Bill zrobił coś takiego, że Sookie go rzuca bo tak nadal będzie go szukać.

Bill się wygadał o krwi, magister zrobił nalot na Fangtasie i grozi Pam, że ją zabiję. I jeszcze w sprzedawani krwi został wrobiony sam Bill. ładnie wszystko się kręci. No nie mogę - Sophie Ann sprzedaje krew bo ma problem z urzędem podatkowym xD

Lafayette i Eryk xD genialna scena jak Eryk ratuje Lafa i potem jak jadą razem samochodem i tamten wyskakuje przez okno :) Jednak jeszcze lepsza była fantazja Eryka xD kto by się tego po nim spodziewał :)

Bill ładnie przyłożył Lorenie xD i potem jak poprosił króla o pozbycie się jej :) Jednak i tak popił sobie trochę świeżutkiej krwi.

Sookie z czarnymi włosami wyglądała w tym barze jak zdzira xD ale i tak podobała mi sięw tym odcinku :)

ładnie się wątek wilkołaków rozwija. Debbie uzależniona od V, wilki są zaopatrywane w V przez króla(magister niedługo jego się doczepi) i jeszcze same się zmieniają. Co to? Kolejna menada? :D

Tara i Franklyn - ale ten wampir jest psychiczny :) Dobrze za to, że zawiózł ja do króla, teraz czekam na spotkanie jej z Billem bo do niego zapewne dojdzie.

Jessica pracuje jako kelnerka xD xD xD pasuje jej ten strój. I co najlepsze nieźle sobie radzi :)

Jason szantazował Andego - oby tylko obaj się na tym nie przejechali :)

Rodzice Sama znowu denerwują. Po pierwszej scenie z nimi miałem nadzieje że Sam nie będzie się bawił w dobrego samarytanina, ale jednak musiał im w końcu pomóc. Mam nadzieje, że cała ta familia ma jakiś plan.

Siostra Alcaide'a fajna, oby się jeszcze pojawiła bo lubię tą aktorkę :]
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 13 lip 2010, o 19:25

Re: 3x04 - 9 Crimes


Bill - chlapnął na Fangtasię no i się porobiło nieciekawie. Nie podoba mi się jego związek z Lorena i królem...I zerwanie z Sookie.
Pam - f**k of from her! Moja biedna Pam... Mam nadzieję, że Eric coś wymyśli.
Lafayette - akcja z Erikiem i jego akcja ratunkowa była boska :D
Eryk - no ładnie sobie fantazjujemy, łaaadnieee... :D I to mnie się podoba!
Sookie - dobrze jej w czarnych włosach... Chociaż z drugiej strony trochę ją postarzały... Przemiana w barze miażdżąca.
Tara - jak zawsze mnie drażni tak teraz mi jej żal, się porobiło...
Franklyn - what a freak! Co to świr w ogóle?!
Jessica - daje czadu w nowej pracy ;)
Rodzice Sama - drażnią mnie strasznie. Miałam nadzięj, że się wyniosą a tu Sam znów musi grać dobrego...
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 14 lip 2010, o 16:08

Re: 3x04 - 9 Crimes


Najbardziej w odcinku wkurzały mnie sceny Tara/Franklin no dosłownie nic fajnego nie było. W poprzednim Franklin był straszny ale też trochę czarujący a tutaj obleś kompletny :P haha dobre było jak jej kwiatki do rąk przywiązał i przyszli tak do króla :D
Irytuje też mnie, że się tak napalam na Eric/Sookie a to zawsze tylko jego wizje :]
Bill: I'm leaving you.
Sookie: Shut the fuck up

haha :D to płakanie Sookie było takie jakieś.. jakby jakaś niedorozwinięta była :P w ogóle brzydko wyglądała w tym odcinku, ale w barze była niezła.
Janice <3 nie tak sobie ją wyobrażałam jak czytałam książkę, ale fajna jest.
Biedna Pam :( widać , że Erikowi na niej zależy, jeszcze ten tekst, że ciężko patrzeć na cierpienie dzieci czy coś takiego.
Debbie i wilkołaki jakie oblesie :/
Rodzice Sama powinni zniknąć, brat może zostać jako kelner :) biedna Jess nie może piwa podawać :P a jak ją Hoyt zobaczył z tym znajomym.. wiadomo co sobie chłopina pomyślał.
BIll zarąbiście przywalił z pięści Lorenie :D
aha i jak zawsze Lafayette jest bezbłedny !!
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 23 lip 2010, o 10:38

Re: 3x04 - 9 Crimes


W sumie mi sie podobało, było zdecydowanie lepiej niż ostatnio. Nie jest to co prawda True Blood z pierwszego i drugiego sezonu, ale nie jest źle.


Bill - czy tylko mnie okropnie wkurza? Ciekawe jak to wszystko sie rozwinie, bo póki co jestem okropnie zaintrygowany jego durnym zachowaniem. :P Pewnie robi to wszystko dla dobra Sook.

Sookie - mi sie podobała w tym odcinku. Shut the fuck up było genialne. xD I w klubie. :D

Sam - nuda.

Jessica - świetna jest. Haha i te obawy Arlene odnośnie bycia jedyną rudą w barze. XD

Jason - LOL. xD

Alcide - taki troche... nijaki.

Lorena - zabijcie ją, prosze.

Laff/Eric - genialne. :D

Tara/Franklin - wtf, o co tu chodzi? Tara nie ma szczęścia do facetów. :P Szkoda, że nie ma już wątków z jej 'jezusową' matką. :D

Pam - prosze, nie zabijajcie jej.

Ciekawy wątek z królem Mississippi i wilkołakami... Tak samo jak to oskarżenie Bill'a o sprzedawanie V.


Ciekawe jak to wszystko sie ma do książek. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 27 maja 2011, o 17:30

Odp: 3x04 - 9 Crimes


Po około roku wracam do True Blood. :P Czas nadrobić odcinki, aby można było na bieżąco oglądać 4 sezon.

A co do wrażeń z odcinka, to nie było tam nic specjalnego.
Fajne sceny Lafayette/Eric i Sookie/Alcide. Reszta taka sobie.

Lorena mnie strasznie wkurza, oczekuję jej śmierci od pierwszego się jej pojawienia. :D

Tara/Franklin - strasznie dziwne sceny, podoba mi się tylko to, że wampir zawiózł ją do Króla, gdzie może spotkać Billa. :P

Bill wsypał Erica i Sophie Ann, Eric i Pam wsypali Billa. :P Ciekawe, jak to się dalej potoczy. Jak poprzednicy, zostawcie Pam w spokoju! :D

Król na przyjęciu karmiący wilkołaki. :P Interesujący zwrot akcji.

Sam i jego rodzina - niesamowite nudy, niech szybko skończą ten wątek, błagam...

Jason i jego szantażowanie Andy'ego. :P Albo dialog z tym młodym Kitchem. :P
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 17 cze 2011, o 12:53

Odp: 3x04 - 9 Crimes


Jak to jest z tą hierarchią wampirów? Magister stoi na czele nich wszystkich? Czy jest ktoś wyżej? A później co Ci Królowie/Królowe, tak?

No to porobiło się nieźle - Magister dobrał się w końcu do tyłka Ericowi i zrobił nalot na Fangtasie. Ten wraz z Pam z kolei we wszystko wrobili Billa. Bill natomiast nie zamieża wrócić do Bon Temps i zaczyna hulać w pełni. Czekam na rozwinięcie tej sprawy. :P

Ten Król jest jakiś dziwny. Karmi swoją krwią wilkołaki. Nie wiadomo po co, ale pewnie niedługo będzie miał Magistra na karku.

Sceny z Sookie i Alcidem jakoś mnie nie porywały. Były raczej nudne. Podobnie jak Sam z rodzinką.

Mimo, że nie przepadam jakoś strasznie za Tarą to szkoda mi jej jest. Po co ten wampir w ogóle kopie w ich życiu, skoro Król ma już to, co chciał?

Lafayetta w swojej nowej bryczce, "grzejąc swoje czarne dup**o" wygląda świetnie. :D Jeszcze ta scena z Ericiem - miodzio. :D

Ciekawe co kombinuje Bill, bo wątpie by naprawdę tak poddał się Królowi i rzucił Sookie bez żadnej walki, oporu. Pewnie najpierw chce się pozbyć Loreny, a później załatwić sprawę z Królem...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 17 cze 2011, o 14:56

Odp: 3x04 - 9 Crimes


Wg książek to każdy stan ma swojego władcę - Króla/Królową i każdy stan dzieli się na obszary (dawniej lenna), które mają szeryfów. I tak np. Sookie mieszka w królestwie Luizjany na terenie obszaru szóstego (bodajże), którego szeryfem jest Eric. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 17 cze 2011, o 15:04

Odp: 3x04 - 9 Crimes


No dobra, czyli Magister jest najwyższą władzą wampirów? Stoi ponad Królami/Królowymi, ta?
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 3x04 - 9 Crimes
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.