Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

3x03 - Walk With Me » TOP 5 » The Walking Dead • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 18 paź 2012, o 20:12

3x03 - Walk With Me

Spoiler:


Data emisji: 28.10.12
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 29 paź 2012, o 23:36

Odp: 3x03 - Walk With Me


Tym razem dla odmiany nie było grupki Ricka. Trochę ich brakowało, ale nie wypłynęło to znacząco na jakość odcinka. Wręcz przeciwnie, lekki powiem świeżości. Woodbury jest ciekawe, a Gubernator intrygujący. Nie wiem jak w komiksie, ale tutaj już robi za czarny charakter i zdrowego popaprańca. Niby spokojna mieścina i wszystko dobrze, ale za spokojnie tam. Eksperymenty na zombiakach jeszcze mogę zrozumieć, ale ta wyjątkowa kolekcja rybek już ostatecznie pokazuje że coś z nim nie tak. Co to za głowy, czyje one są? Nie wiadomo. Swoją brutalność pokazał też przejmując zapasy od wojskowych których rzekomo miał przygarnąć. Strzelanina trochę zbyt łatwo poszła i nie było widać że to wyszkoleni żołnierze ale te puste ciężarówki raczej zmuszą Andreę do myślenia.

Właśnie Andrea. Zawsze ją lubiłem w serialu bo cały czas jej postać była rozwijana. W tym odcinku trochę się ją zawiodłem. Czy te kilka miesięcy w drodze niczego jej nie nauczyły? Trochę za łatwo zaufała Gubernatorowi. Na szczęście Michonne nieufna. Chociaż do niej też mam mieszana uczucia, za bardzo wycofana na wszystkich spod łba patrzy i tyko "oddajcie mój miecze!". Trochę więcej od niej oczekiwałem. Ciesze się, że pojawił się Merle. Jego rozmowy z Andreą ciekawe a jego rączka niczego sobie. Nie mogę się doczekać jego ponownego spotkania z bratem bo do tego musi dojść.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 30 paź 2012, o 16:10

Odp: 3x03 - Walk With Me


I mamy odcinek poświęcony Andrei i Michonne. Wypadł całkiem nieźle.

Postać serialowego Gubernatora zaliczam na wielki plus. Rozmowy z Andreą, nie zdradzanie swojego imienia - "Nigdy". Mistrzostwo! :D Do tego scena z "akwarium" jest cudowna. Tak samo jak scena z rozstrzelaniem wojskowych. Jest ona zdecydowanie inna od postaci komiksowego Gubernatora, ale także interesująca i bardzo dobrze zagrana...ale komiksowy Gubernator był tak "genialnie" popieprzony. :/
Woodbury prezentuje się świetnie. Niby wszystko jest ładne na pierwszy rzut oka, ale czuć, że coś jest nie tak. :) Wcale się nie dziwię, że Michonne nieufnie patrzy na wszystko. :)
No właśnie, Michonne! :D Jest tak zgodna z oryginałem. :P Bardzo mnie to cieszy. Brak zaufania do wszystkiego, cały czas cicha i małomówna, trochę wkurzona i cudownie wywijająca kataną. :P Chcę jej więcej! :)
Do tego Merle wrócił. Nie spodziewałem się, że dołączy on do ekipy Gubernatora. Podoba mi się jego rączka. :)

Kolejny bardzo udany odcinek. Już nie mogę się doczekać następnych.
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 3 lis 2012, o 15:12

Odp: 3x03 - Walk With Me


No i kolejny bardzo dobry odcinek w całości poświęcony Michonne i Andrei.
Dziewczyny wreszcie spotkały Gubernatora. Jego postać - mam mieszane uczucia. Na pewno na plus, ale spodziewałam się, że bardziej będzie od niego wiało grozą i niebezpieczeństwem, nie wygląda na świra, ale zobaczmy jak to się dalej rozwinie.
Merle! Stary przyjacielu, wreszcie :D Aż mi miło że się wreszcie jego krzywa gęba pokazała xD Nie spodziewałam się za to, że będzie w ekipie Gubernatora.
Zachowanie Andrei mnie dziwiło przez cały odcinek. Najpierw ucina sobie przyjacielską pogawędkę z Merlem, łagodzi sytuację, uspokaja i jego i Michonne, a potem ni z tego ni z owego wszystkie instynkty samozachowawcze się w niej wyłączają i BAM! zachciewa jej się zostać w mieście. I jeszcze sobie z szefem flirtuje. Aż mam ochotę ją w łeb walnąć. Mam nadzieję, że nie będzie taką idiotką jak w poprzednich seriach...
Michonne jest świetna, cicha, obserwuje wszystkich i wszystko wokół, domaga się broni. Mam wielkie nadziej związane z tą postacią.
I jeszcze co do Gubernatora. Tak patrzył na te głowy i patrzył i mam wrażenie w ostatniej scenie jakieś objawienie na niego spłynęło. Ciekaw co też mi do głowy wpadło...
Spoiler:

Brakowało mi grupy z więzienia, ale nie było źle ;)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 11 gru 2012, o 02:57

Odp: 3x03 - Walk With Me


Oj mocny odcinek! Mimo że nie było Ricka i reszty to był mocny. Za to mam nadzieję że w kolejnym będą tylko oni.

Andrea, znowu jej bardzo nie lubię, znowu jest tak głupia jak kiedyś... Michonne za to zaczynam lubić bardziej, uważam że powinna uciekać od Gubernatora i spotkać Ricka i resztę.
Merl się zjawił, ale jak już go zobaczyłem, to uświadomiłem sobie że to odgrzewany kotlet, nie chce go tutaj. Niech od Darylla trzyma się z daleka!

No i Gubernator, ciekawa postać. Chociaż nie lubię w tym serialu psychopatów, myślę że się nie zaprzyjaźnimy. Głowy w akwarium były creepy!
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 3x03 - Walk With Me
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.