Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

3x03 - It Hurts Me Too » Zakończone Seriale » True Blood • seriale forumtv.pl

2010

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 27 cze 2010, o 22:53

3x03 - It Hurts Me Too

Spoiler:


Data emisji: 27.06.2010
trust him... he's a doctor!
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 29 cze 2010, o 14:06

Re: 3x03 - It Hurts Me Too


no to lecimy:
3 sceny seksu:
świetna - Pam/Yvetta i w przerwie rozmowa z Jess :D genialna była :D "So your problem is that theres no dead body in your house?" :D:D
kieepska - Tara/Franklin no prooszę was ona jak zombie wyglądała jak jej źrenice zniknęły
groteskowa/ohydna - Bill/Lorena no tego to się nie spodziewałam :O taki był wściekły że ją aż zapiął i jeszcze jak tą głowę jej wykręcił o 180 stopni fuj
ale podobaly mi sie nawet ich retrospekcje

Jason - haha jaki on głupi, genialne było jak Hoyt go przepytywał z pytań egzaminacyjnych na policjanta: -Jaki jest dopuszczalny limit alkoholu w Luizjanie? -Kiedy jestes pijany? :D
i jego rozmowa z Tarą przy barze tez była dobra

Sookie & Alcide - fajne było jego wejście jak zaczęła uciekac i krzyczeć :D ogólnie Alcide fajny ale jakiegos wielkiego wrażenia na mnie nie zrobił

Lafayette/Eric - boska scena z autkiem, to jego "hello sweetheart" i machanie łapką :D

Franklin Mott - jest jednoczesnie przerazajacy i fascynujacy - swietne były odwiedziny u Jess, jak jej tą głowę pokazał jak fajnie reagowała :D i to jej "dlaczego nikt mi nic nie mówi?" :D i potem jak do Tary przyszedł.. tylko nie podoba mi się że ją zauroczył i znowu Tara zombiak
poza tym zastanawia mmnie jedno, on jest wampirem, a zauwazyliscie, że w motelu z Tarą był podczas dnia? przez okno normalnie slonce wpadalo..

a jeszcze podobala mi sie scena jak Bud (?) ten policjant zrzuca odznake i mowi ze odchodzi bo ma dosc tej roboty bo ciagle tylko trupy znajduja :D

wątek Sama i jego rodziny średnio interesujący, ojciec taki oblesny jak w tych slipach za duzych o 5 numerow chodzil a potem w barze upil sie oczywiscie

no i Arlene.. czyli to dziecko Rene? to dopiero 9 tyg minęło od zakonczenia 1 sezonu? a Terry tak się ucieszył z dzieciaka, że to jego :)
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 29 cze 2010, o 18:36

Re: 3x03 - It Hurts Me Too


True Blood trzyma poziom ;)

Najbardziej mnie zdziwiła scena seksu Billa i Loreny :P

Eric i kuzyn Tary xD "Hello sweetheart"

Strasznie dziwny jest ten nowy wampir - Franklin bodajże. Póki co najbardziej intrygująca postać :)

Pam xD :hearth

Najmniej interesuje mnie wątek Sama i jego rodzinki. Póki co nic się tam nie dzieje.
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 4 lip 2010, o 14:42

Re: 3x03 - It Hurts Me Too


Lorena jednak przeżyła. Trochę szkoda bo jej nie lubię, a widać, że wciąż prowadzi swoje intrygi. Końcówka mocna jak Bill skręcił jej kark i ją przeleciał. Masakra xD

Fleshe z przeszłości Billa słabe jakoś słabo się to oglądało. Przygody Sookie za to fajne. Spotkała nowego wilkołaka - Alicide i jeszcze udała się do ich barku. Oby więcej scen z nimi. I Erykiem :) Nieźle załatwił tego wilczka i ta jego rozmowa z Sookie podczas zakopywania ciała :) To jak przyjechał do Lafayette i dał mu auto równie mega :)

Pam i Yvette xD i ten telefon Jessicy :)

Franklyn jako nowy wampir nieźle się prawuję - kręci i szantażuję. Nie podoba mi się tylko, że z Tary znowu jest robiona marionetka. Już w jednym sezonie ten motyw starczy.

Jason policjantem xD i ten jego kolejny koszmar xD

Wątek Sama i jego rodzinki do mnie nie trafia. Dla mnie cała trójka jest równo powalona i będą przez nich jeszcze spore kłopoty.

Szkoda tylko, że Sophie Anne nie było w odcinku...
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 5 lip 2010, o 23:50

Re: 3x03 - It Hurts Me Too


Pam - no i jak jej nie kochać? Boski seks na biurku i rozmowa z Jessicą ^^
Tara - nadal mnie irytuje i baaaardzo nie podoba mi się jej 'związek' z Franklinem.
Franklin - nie, serio... może mi ktoś powiedzieć co to za oszołom i dlaczego porywa ciała z domów obcych wampirów 0o? O co z min w ogóle kaman?
Bill - scena z Loreną była absolutnie odrażająca, obrzydliwa, niesmaczna i w ogóle to nie zgadzam się! Nie lubię go, ale... A niech to.
Lorena - szkoda, że przeżyła spalenie :D
Jason - jak zawsze głupi jak but.
Sookie - wreszcie się wzięła do roboty!
Alcide - hmmm... mrrrr... No i taki szarmancki i ochronił Sookie :D A jego myśli przy pierwszy spotkaniu - boskie xD
Lafayette - nowa fura się przyda, a co!
Sam - biedaczek, znalazł rodzinę starych pijaków, jego brat próbował go zabić, a ojciec upijał syna w barze Sama... Szkoda.
Arlene - ja już sama nie wiem 0o czyje to dziecko w końcu jest...? Pana Mordercy czy może Pana Mam Problem?

Ogólnie na początku było średniawo, ale rozkręca się coraz bardziej. Oby tak dalej.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 17 cze 2011, o 10:14

Odp: 3x03 - It Hurts Me Too


Gaszenie Loreny - lol. :D Nie lubię jej, ale akurat w tym odcinku miała fajne sceny. Jak np ta scena seksu z Billem, kiedy jej wykręcił kark. Jak to w ogóle wyglądało. Ten serial jednak jest popieprzony. :D W ogóle niespodziewałem się, że Bill jest w stanie zdradzić Sookie... Zgodził się na ofertę Księcia, tylko dlatego by zapewnić bezpieczeństwo Sookie, a potem odwala taki numer. I znów podobały mi się sceny z przeszłości - mocny punkt tego serialu.

Pojawiły nam się dwie nowe postaci i wygląda na to, że zagoszczą na dłużej. O ile toważysz Sookie wydaje się być spoko gościem, o tyle ten drugi wampir jest nieciekawy. Węszy w sprawie Billa, ciekawe o co biega.

Pam i Yvette. :D No i Jason, bez którego tego serialu by nie było. :D Co odcinek ma inne pomysły. :D Teraz - policjant. :D Chyba moja ulubiona postać w TB...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 3x03 - It Hurts Me Too
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.