Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

3x03 - Asian F » Zakończone Seriale » Glee • seriale forumtv.pl

Opiekun: eLMaQ

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 6 paź 2011, o 22:18

3x03 - Asian F

5.10. 2011
Spoiler:

___________________________________________________
Świetny odcinek! :D
A dlatego, że było mało Rachel i Kurta. :P Z czego się niesamowicie cieszę.
Dużo Mike'a i Mercedes...szkoda, że tylko w przypadku Mike'a dobrze się to skończyło.
Poznaliśmy rodziców Changa, wymagający ojciec (zamieszanie z powodu 6- :P ) i wspierająca matka, fajnie to wyszło. :P
Tym razem występy musicalowe przypadły mi do gustu. Występ Mike'a był świetny, tak samo jak pięknie zmontowany występ dogrywkowy Mercedes i Rachel.
Chłopak Mercedes daje radę, polubił tego gościa. :P
Cieszę się, że Kurt przestał się mazać i pogratulował roli Blaine'owi. Oraz w tym odcinku powiedział bardzo ważne słowa w stronę Rachel na temat przyjaciół.
Szkoda mi Mercedes, bo jak dla mnie rola Marii jej się należała. A tak będziemy ją oglądać w innym chórku przez jakiś czas...
Santana powróciła do nas bardzo szybko i jestem z tego bardzo zadowolony, do tego dostała w tym odcinku trochę do śpiewania.
Występ Brittany "Run The World" również mi się świetnie oglądało. Chciałbym więcej patrzyć na Brittany z rozpuszczonymi włosami. :hearth
Sceny Will/Emma całkiem sympatyczne, dziwni byli ci rodzice Emmy. :)
Beiste i wpieprzanie makaraonu. :P
Brak Sue... :(
Zapomniałbym wspomnieć o genialnej końcówce, w której w roli głównej wystąpiła piosenka Coldplay "Fix You", jak dla mnie najlepszy kawałek tego zespołu. :hearth
<<

globus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 228

Lokalizacja: Poznań / Stargard Szczeciński

Ulubiony serial:
MAD MEN

Postdodano 6 paź 2011, o 23:51

Odp: 3x03 - Asian F


Odcinek rewelacyjny! Czuć było klimat starego Glee z pierwszego sezonu.. ! :)
W poprzednich odcinkach zachwycałem się natłokiem musicalowych numerów, ale to dopiero hiciory Coldplay, Beyonce i Jennifer Hudson tchnęły w serial prawdziwego ducha Glee! Poza tym fajnie, że twórcy "eksploatują" takie postaci jak Brittany, Mike, Blaine, Santana czy Mercedes na rzecz Rachel, Kurta czy Finna (ten ostatni nie miał w tym sezonie jeszcze ani jednej większej partii solowej), co mi jak najbardziej odpowiada.. W sumie serialowi może wyjść na dobre to, że w 4. sezonie ta ostatnia trójka nie będzie już uczniami McKinley HS.

Wątek Mike'a świetny i w pełni wykorzystany, ze świetnym zwieńczeniem w scenie z matką.. Mam nadzieję, że po tym odcinku nie zepchną Mike'a znowu do trzeciego rzędu. Do tego pośpiewał sobie porządnie! Wykonanie "Cool" razem z chłopakami z drużyny rewelacyjne! Czuć było klimat 'West Side Story' bardziej niż we wszystkich poprzednich utworach z tego musicalu..
Jeśli chodzi o WSS to szkoda, że robią tyle szumu z tym castingiem na tegoroczny musical, bo samego odcinka musicalowego, jak w poprzednim sezonie, raczej nie będzie, skoro wykorzystali już tak dużo utworów..

Wątek Mercedes również bardzo dobry. W końcu w pełni wykorzystano sytuację Mercedes w chórze i jej miejsce w cieniu Rachel! Takich starć Rachel - Mercedes było już w całym serialu kilka (m.in. pamiętne "And I Am Telling You I'm Not Going" z 1x13 czy "Take Me or Leave Me" z 2x13), ale zawsze raziło mnie, że były one potraktowane tak pobieżnie: Mercedes pożaliła się trochę, że to Rachel dostaje wszystkie solówki, a ona nie jest gorsza, po czym zaraz z powrotem potulnie wróciła do drugiego rzędu.. Tutaj twórcy całkowicie wykorzystali potencjał tego wątku i poszli nawet o krok dalej niż bym się spodziewał: uczynili Mercedes gwiazdą... konkurencyjnego chóru. I w tym momencie stworzenie chóru Shelby Corcoran nabrało dla mnie jakiegokolwiek sensu ;) Poza tym jeśli to oznacza więcej solówek Mercedes - jestem za! A w promo kolejnego odcinka można zobaczyć jak M. werbuje Santanę do chóru Shelby! I po trackliście można wywnioskować, że jej się udało - obie w duecie zaśpiewają "Candyman" Aguilery! Jeśli to oznacza więcej solówek Santany - jestem po stokroć ZA! :P
"Spotlight" było świetne, ale "It's All Over" to prawdziwa perełka, zarówno wokalnie, jak i wizualnie. Ten kawałek to mój ulubiony numer z "Dreamgirls" i tutaj wykonany był perfekcyjnie..

Wątek Emma i jej rodziców najmniej przekonujący i wydawałoby się nic nie wnoszący, aż do świetnego podsumowania piosenką "Fix You" (koszmarny początek z Morrisonem naśladującym Martina)..

"Run the World" w wykonaniu Brittany - :hearth W końcu przekonałem się do tej piosenki! :D

Odcinek zaliczam do moich ulubionych odcinków z całego serialu, choć jestem świadomy i muszę to przyznać, że fabularnie trochę kuleje: powrót wyrzuconej Santany do chóru wytłumaczony mimochodem jednym zdaniem czy złe samopoczucie / kłopoty żołądkowe / kobiece sprawy (czy cokolwiek to było!) Mercedes, zbyt naciągnięte (nawet jak na 'Glee'), tylko by móc nawiązać do Effie White (ale za fantastyczne "It's All Over" im to wybaczam :D)..

+ Sue (choć w całym odcinku praktycznie jej nie ma) niepozornie podrygująca do "Run the World" - wisienka na torcie! :hearth :P
Mad Men, The Sopranos, Downton Abbey, Boardwalk Empire, 6 Feet Under, Desperate Housewives, Breaking Bad, Queer as Folk(US/UK), Weeds, How I Met Your Mother, Shameless(US), Glee, Grey's Anatomy, Modern Family, 30 Rock, In Treatment, The Big C, United States of Tara, Nurse Jackie, Californication, Dexter, Lost, Game of Thrones, True Blood, Dexter, The Borgias, The Walking Dead, The Killing,The Flight of the Conchords, Ekipa(PL)
American Horror Story, Homeland, Revenge, Pan Am, New Girl
<<

globus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 228

Lokalizacja: Poznań / Stargard Szczeciński

Ulubiony serial:
MAD MEN

Postdodano 7 paź 2011, o 00:03

Odp: 3x03 - Asian F


Piosenka odcinka: : "It's All Over" z musicalu DREAMGIRLS w wykonaniu Mercedes, Santany, Willa, Kurta, Finna, Mike'a i Pucka
Runner-up: "Run the World (Girls)" Beyonce w wykonaniu Brittany i Santany

Najsłabsza piosenka: "Out Here On My Own" z musicalu FAME w wykonaniu Mercedes i Rachel
Mad Men, The Sopranos, Downton Abbey, Boardwalk Empire, 6 Feet Under, Desperate Housewives, Breaking Bad, Queer as Folk(US/UK), Weeds, How I Met Your Mother, Shameless(US), Glee, Grey's Anatomy, Modern Family, 30 Rock, In Treatment, The Big C, United States of Tara, Nurse Jackie, Californication, Dexter, Lost, Game of Thrones, True Blood, Dexter, The Borgias, The Walking Dead, The Killing,The Flight of the Conchords, Ekipa(PL)
American Horror Story, Homeland, Revenge, Pan Am, New Girl
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 19 paź 2011, o 12:00

Odp: 3x03 - Asian F


pierwszy odcinek tego sezonu, który naprawdę mi się podobał. i dobór piosenek i to, że akcja nie toczyła się tylko wokół Kurta i Rachel.
trust him... he's a doctor!
<<

globus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 228

Lokalizacja: Poznań / Stargard Szczeciński

Ulubiony serial:
MAD MEN

Postdodano 27 paź 2011, o 23:48

Odp: 3x03 - Asian F


Jeśli chodzi o WSS to szkoda, że robią tyle szumu z tym castingiem na tegoroczny musical, bo samego odcinka musicalowego, jak w poprzednim sezonie, raczej nie będzie, skoro wykorzystali już tak dużo utworów..


Czyli jednak się myliłem! Wygląda na to, że powstanie musicalowy odcinek z West Side Story. Wikipedia podaje, że będzie odcinek z takimi piosenkami jak: "Tonight", "America", "A Boy Like That" i "One Hand, One Heart"! Dojdzie to tego pewnie jeszcze "Maria" i kilka innych. Plus piosenki już wykorzystane i Glee Cast zrobi covery całego soundtracku WSS..
Mad Men, The Sopranos, Downton Abbey, Boardwalk Empire, 6 Feet Under, Desperate Housewives, Breaking Bad, Queer as Folk(US/UK), Weeds, How I Met Your Mother, Shameless(US), Glee, Grey's Anatomy, Modern Family, 30 Rock, In Treatment, The Big C, United States of Tara, Nurse Jackie, Californication, Dexter, Lost, Game of Thrones, True Blood, Dexter, The Borgias, The Walking Dead, The Killing,The Flight of the Conchords, Ekipa(PL)
American Horror Story, Homeland, Revenge, Pan Am, New Girl

 


  • Podobne tematy do 3x03 - Asian F
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.