Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

3x02 The Shakespeare Code » Doctor Who » Odcinki • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 5 sie 2008, o 21:24

3x02 The Shakespeare Code

Miejsce: Ziemia
Czas: 1599
Wrogowie: Carrionites
Towarzysz: Martha Jones

Na pierwszą wycieczkę TARDISem Doktor zabiera Marthę do Elżbietańskiej Anglii na Szekspirowską sztukę. Szybko jednak okazuje się, że nadciągają kłopoty, gdy wystawione ma zostać jego dawno zagionione dzieło. Doktor odkrywa, że przypomianające wiedźmy stwory wykorzystały żal i geniusz Szekspira, aby przejąć Ziemię.
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 9 sie 2008, o 15:13

Re: 3x02 The Shakespeare Code


Po pierwsze...Doctor czyta Harry'ego Pottera ? :P A kiedy on na to czas znajduje :P
I nie podobało mi się zakończenie odcinka :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 9 sie 2008, o 15:43

Re: 3x02 The Shakespeare Code


Miał na to 900 lat, więc pewnie znalazł czas :P Zresztą to pewnie przede wszystkim takie nawiązanie do występu Davida w HP ;)
A jako zakończenie masz na myśli co? To z wiedźmami, Szekspirem czy królową?
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 9 sie 2008, o 21:19

Re: 3x02 The Shakespeare Code


Ogólnie to chodzi mi o tą słowną magie, w sensie, ze Szekspir powiedział coś tam na odczep i to wszystko odwróciło(yay,nie potrafie się wysłowić :P ) i że to w sumie było takie głupie :P
I Szekspira nie polubiłam w tym odcinku :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 9 sie 2008, o 22:23

Re: 3x02 The Shakespeare Code


Szekspir był kjut :P
A co do Potterowego zaklęcia to łel, to było typowo aby dzieciaki były zachwycone ;) Zakończenia niektórych historii w DW często pozostawiają wiele do życzenia, szczególnie finały sezonów.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 20 lip 2009, o 11:01

Re: 3x02 The Shakespeare Code


Podobał mi się odcinek. :D Czarownice były bardzo fajnym pomysłem i jeszcze ta swietna charakteryzacja. ;)
Szekspir także świetny, jednak tak jak nantes powiedziała końcówka walki pozostawiła wiele do życzenia...
Natomiast końcówka odcinka, gdy Doctor i Marta uciekali przed wojskiem królowej Elźbiety swietna. :D


Dużo o HP xD "Good, old JK!" było fajne, ale z Expellilarmus przesadzili... Doctor czytał Harrego i się popłakał. ;)
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 13 wrz 2009, o 15:28

Re: 3x02 The Shakespeare Code


Dokładnie z tym zaklęciem przesadzili :P ale fragment, gdy Doc powiedział, że czytał HP ha ha myślałam, że padnę :P
Ogólnie to polubiłam Szekspira, ale załatwienie sprawy jakoś nie zrobiło na mnie wrażenia, choć końcówka z Królową i pościgiem była fajne i to, że Doc tor tego nie pamiętał :P
<<

zorija

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 35

Ulubiony serial:
CSI NY

Postdodano 15 lut 2010, o 14:20

Re: 3x02 The Shakespeare Code


Odcinek super, fajne wiedżmy i Szekspir. Noo i te nawiązania do HP :D Tylko rozwiązanie problemu "na siłę"
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 10 mar 2010, o 22:15

Odp: 3x02 The Shakespeare Code


Widzę, ze nasz Doctorek zraża do siebie monarchinie angielskie :D Najpierw Królowa Wiktoria, a później Królowa Elżbieta xD

Mi te nawiązania do HP się podobały bo akurat były śmieszne :P
trust him... he's a doctor!
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 16 sie 2010, o 04:38

Odp: 3x02 The Shakespeare Code


Szekspir był cudowny :D prawdziwy gwiazdor i geniusz :D na prawdę uwielbiam to, jak się zachowywał :D
Doctor znalazł sobie inteligentną towarzyszkę (a przynajmniej na taką wygląda) i jej nie docenia... Well, mam nadzieję, że niedługo skończy płakać za Rose, Marthę już po 2 odcinkach lubię bardziej niż Rose w ogóle.
Królowa Elżbieta chyba go niezbyt lubi :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 28 sty 2011, o 21:52

Odp: 3x02 The Shakespeare Code


Doktor i Szekspir xD znowu dostaliśmy klasyka angielskiego. I odcinek bardziej mi się podobał niż ten z Dickensem bo WIll był o wiele większym luzakiem i jeszcze strasznie inteligenty.
Ostatnia scena w teatrze świetna. Lubię jak fabuła odcinka jest związana z historią wszechświata i tutaj też to było niezłe. I ta wielka improwizacja Szekspira i smaczki z HP :)
Martha jako towarzyszka nieźle się spisuję. Fajne ma teksty z Doktorem. No i po pocałunku w poprzednim odcinku teraz wylądowali w łóżku xD
Doktor ma na pieńku z Elżbietą xD no ciekawe co się wydarzyło między nimi.

 


  • Podobne tematy do 3x02 The Shakespeare Code
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.