Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

3x02 - The Hybrid » Zakończone Seriale » The Vampire Diaries • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 16 wrz 2011, o 23:32

3x02 - The Hybrid

Spoiler:


Data emisji: 22.09.11
trust him... he's a doctor!
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 23 wrz 2011, o 13:20

Odp: 3x02 - The Hybrid


Klausowi nie udało się stworzyć hybryd, och, jak mi przykro.
Wciąż mi niedobrze od trójkąta Eleny z braćmi :]
Ciekawe o co chodzi z martwymi wampirzycami. Bardzo powszechna jest jednak wiedza, że przywracanie zmarłych do życia to bardzo zły pomysł - zawsze coś jest nie tak. Bez duszy, bez uczuć, spaczona psychika... W każdym razie takie coś zawsze cie zabije, więc lepiej nie :P Zwłaszcza, ze Vicky nie była wcale wartościową uczestniczką imprezy :)
Tatuś Caroline? Musi być rzadkim skryczybykiem.
Obrazek
<<

apsik.

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 244

Ulubiony serial:
Glee, 30 rock, GA

Postdodano 23 wrz 2011, o 22:32

Odp: 3x02 - The Hybrid


Kocham Elenę! I kocham ten odcinek! Podobał mi sięznacznie bardziej od poprzedniego. Koncowa scena była świetne. Ja chcę już Bonnie! I moje OTP czyli Jeremy/Anna <3 I Stelenę <3 No i uwielbiam Alarica strasznie :D

Obrazek
ravenpuff ● district 8 ● whovian
Obrazek
TUMBLR | LASTFM

<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 24 wrz 2011, o 14:13

Odp: 3x02 - The Hybrid


Coraz lepiej, coraz lepiej. Trup ściele się gęsto - pod tym względem niedługo Pamiętniki dorównają True Blood xD
Myślę, że Klaus wreszcie wpadł na to, że Elena cięgle żyje - nie wierzę, że po tej akcji z hybrydami ciągle byłby tak zaślepiony, musi wiedzieć o co chodzi. I oby tylko nie odegrał się za to na Stefanie. Choć jest on teraz jego jedynym towarzyszem...
Elena daje z siebie wszystko i bardzo dobrze. Zagranie Damona w jej pokoju trochę nieczyste, mam wrażenie, że pograł sobie trochę na jej uczuciach. Ale w zasadzie nie dziwię mu się. Wiadomo co czuje do Eleny, a ona niestety dalej szaleńczo zakochana w Stefanie. Nie mogę się już doczekać aż dojdzie do czegoś (czegokolwiek =.=') między Damonem a Eleną.
Alaric jest świetny - niesamowicie polubiłam tą postać. I cieszę się niezmiernie, że zdecydował się zostać. Coś czuję, że jego pomoc może się okazać niezbędna niedługo. Patrząc na to co dzieję się z bratem Eleny.
Bardzo powszechna jest jednak wiedza, że przywracanie zmarłych do życia to bardzo zły pomysł - zawsze coś jest nie tak. Bez duszy, bez uczuć, spaczona psychika...

Dokładnie, mamy dziesiątki przykładów na to jak fatalnym pomysłem jest przywracanie kogokolwiek do życia. Coś Zawsze idzie źle...
Jak na razie serial idzie całkiem dobrze na całkiem niezłym poziomie. Oby tylko nic się nie zepsuło w tej kwestii.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 25 wrz 2011, o 17:38

Odp: 3x02 - The Hybrid


Całkiem dobry odcinek. :P
Klaus zrobił się zdecydowanie ciekawszą postacią niż był na początku. Jego złość po stracie armii była autentyczna, do tego widać, że przywiązał się trochę do Stefana. :P No i już raczej się domyśla, dlaczego nie udało mu się utworzyć innych mieszańców. :D
Elena i Damon, szczerze to nie chciałbym, aby byli razem...
Jeremy i sprawa duchów, robi się ciekawiej. Vicky chce wrócić, a Anna daje ostrzeżenie. :P Mam nadzieję, że Jeremiemu lub Mattowi nie uderzy do głowy głupi pomysł wskrzeszenia, bo jak to napisali poprzednicy, zawsze po "powrocie do żywych" się coś pieprzy. :D
Wątek Tylera fajnie poprowadzony, cieszę, że pokazał matce swoją przemianę.
Ojciec Caroline, wtf?! Fajna analogia postaci ojca Caroline (Vampire Diaries) do ojca Claire (Heroes), granych przez tego samego aktora. :D
Też się cieszę, że Alaric został u Eleny i Jeremiego, lubię gościa. :)
<<

Przemek7_17

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 56

Lokalizacja: Poznań

Ulubiony serial:
Desperate housewives

Postdodano 28 wrz 2011, o 23:44

Odp: 3x02 - The Hybrid


Tak, tak... To są wampirki, które znam ;) Historia zaczyna nabierać rumieńców. Scena w wodzie, że tak powiem urzekająca.

Na plus odcinka zaliczam scenę, w której matka Taylera widzi jego przemianę. Świetnie zagrana.

..."Daddy?"... ;)
Oglądane: Desperate Housewives, Dexter, Grey's Anatomy, One Tree Hill, The Vampire Diaries, Brothers & Sisters, Chuck, Pretty Little Liars, True Blood, Weeds, 90210, Californication, Gossip Girl, Nursea Jackie, Private Practice, Episodes, Supernatural, Hung, Cougar Town, The Good Wife, Fringe, The Walking Dead, QAF

Obejrzane: V, DollHouse, FlashForward, Heroes, Nip/tuck, Six feet under, Kyle XY, Ugly Betty, Persons Unknown, Pushing daisies, Prison break, Samantha Who?, The Gates, Lost.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 29 wrz 2011, o 19:24

Odp: 3x02 - The Hybrid


oby ktoś uratował Caroline bo się wkurzę :/ ale żeby tak Daddy własną córkę..
skok do wody wtf :O scena Elena Damon na końcu ładna :)
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 30 wrz 2011, o 23:37

Odp: 3x02 - The Hybrid


Caroline to ma ciekawie, ojciec ją upolował :)
Odcinek dobry , Klaus chyba nie jest taki głupi , by sie nie domyśleć co nie gra.
Scena gdy Stefan widzi Elene z Damonem i Alariciem, a Klaus stojący za nim tego nie dostrzega? Troche dziwne.
Wątek Jeremiego wciąż ciekawy , choć chciałbym wiedzieć w końcu o co chodzi :).
No i podobało mi się, że Taylor pokazał swoją przemiane matce.
Mi tam Bonnie wcale nie brakuje i nawet lepiej jest bez niej, ale pewnie i tak wróci.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 1 paź 2011, o 00:01

Odp: 3x02 - The Hybrid


Właśnie ciągle nie rozumiem tego, że Klaus jakiś jest ślepy i niedorozwinięty. Przecież ona jest człowiekiem i to specjalnym, krew się wyczuwa, zwłaszcza jak nie ma innych ludzi w pobliżu -.- Więc albo to straszne niedopatrzenie, albo on wie cały czas, co też jest nielogiczne.
Obrazek
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 2 paź 2011, o 15:53

Odp: 3x02 - The Hybrid


Dobry odcinek.

Ciekawy jestem kiedy Klaus dowie się, że Elena jednak żyje. Czytałem Wasze komentarze i też mnie właśnie zdziwiło, że Stefan ich wyczuł, a Klaus nie. Nie wiem o co tu biega. Chyba Klaus polubił Stefcia i nie chce się z nim rozstawać. :D

Jakoś mało Damona w odcinku. Albo może po prostu miał słabe sceny... Czekam aż w końcu rzucą się na siebie razem z Eleną. :D

Alarica bardzo lubię. Fajnie, że znowu się wprowadził do Eleny i Jeremiego. Ale muszą coś zrobić z tą postacią, bo może się szybko znudzić. W sumie każdy ma jakiś wątek, a u Alarica coś słabo.

Świetne posunięcie Taylora. To co zrobił było odważne i przez to jeszcze bardziej go polubiłem. Mamuśka dowiedziała się kim jest synek i chce wszystko naprawić, ale pojawia się jakiś nieciekawy typ, który ma się zająć Caroline i okazuje się być jej ojcem. :O Szok! :O Bardzo mnie tym zaskoczyli...

Coraz fajniej zaczyna się rozwijąć wątek Jeremiego. Vicky chce powrócić, ale z kolei Anna ostrzega Jeremiego przed nią... No, no ciekawi mnie co będzie dalej...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 3x02 - The Hybrid
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.