Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

3x02 - The Butterfly Effect » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2008-2009

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 4 wrz 2008, o 20:26

3x02 - The Butterfly Effect

Spoiler:


Premiera - 22 września 2008
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 23 wrz 2008, o 22:51

Re: 03x02 - The Butterfly Effect


Nikt nie ogląda?
YYYYYY, źle! :D

Drugi odcinek podobał mi się bardziej niż pierwszy.
Fajnie, że Hiro nie kryje niczego przed Ando i, że Niki wróciła jako Tracy :D
I, że jest Elle i sceny Paire no i Sylar jest *.*
Ciekawe dlateczego Lindermana widzi tylko Nathan i jak Peter stanie się znowu Peterem (Łiwiiiiiil <3 [to dla tych co oglądali Veronicę Mars]).
No i, że co? że Sylar bratem Nathana i Peter'a? i co z Mohinderem się dzieje?
:P
Want your bad romance.
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 23 wrz 2008, o 23:53

Re: 03x02 - The Butterfly Effect


Ciekawszy niż poprzedni odcinek. Te moce co mają ci z lv5 wydają mi się słabsze od mocy Sylara a jednak jakoś on nie dał im rady. Mohinder coś przekombinował :D
No i Niki jako Tracy, ciekawą ma moc chociaż wygląda jakby dopiero się dowiedziała o niej.
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 24 wrz 2008, o 00:02

Re: 03x02 - The Butterfly Effect


Ale zakręcony początek sezonu, niektóre rzeczy odwróciły się o 180 stopni, a jeszcze inne zupełnie niespodziewane.

Początek świetny - sen Angeli - Hiro, Claire, Noah, Piter, Parkman nie żyją, a za wszystko odpowiedzialni są złoczyńcy - Adam(wróci!:), Niki(!), murzyn, jakiś staruch(ojciec Parkmana? nie jestem pewien) i oczywiście Sylar, który poznał swoją prawdziwą mamusie. Całkiem niezłe dzieci ma :D

Bell, Capra, jeszcze mi tylko Dohringa(Logan) z obsady VM brakuję :D Piter siedzi w ciele Jessiego, ciekawe czemu nie może z niego wyjść, a może wcale o tym nie wie :) I co za umiejętności on ma że Noah nie chciał o nich mówić. Polowanie na 12 będzie ciekawe :] szkoda tylko że Sylar jest uwięziony, ale może Angela go uratuję :)

Niki/Jessica/Stacy ma nową umiejętność - zamrażanie. Skąd? Nie wiadomo :) I nie pamięta nic ze swojego życie. Co jej się stało podczas pożaru? Ktoś ją uratował?

Dla kogo pracuję ta sprinterka? Tajemnica :) Ale to może być ktoś naprawdę zły. Swoją drogą fajną ma chatę, szczególnie ten obraz z uśmiechniętą babką :D

Tylko Nathan widzi Lindermana - co tu jest grane? W tym odcinku więcej niedomówień i pytań niż odpowiedzi, ale to dobrze jak na początek sezonu :)

Mohinder zyskał siłę, potem był jakiś inny, a na końcu zaczął się mutować :] teraz będzie próbował to odwrócić.

Po tych dwóch odcinkach Heroes strasznie zaczyna przypominać 4400 - Nathan gada jak Collier, a strzykawki z umiejętnościami też się pojawiły. Zobaczymy co jeszcze zaczerpną :]
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 24 wrz 2008, o 00:08

Re: 03x02 - The Butterfly Effect


W ogóle to jednemu z uciekinierów w level5 z rączek takie niebieskie płomienie lecą, nie? Tak sobie myślę, że future!Peter też takie miał w 1 (2?) sezonie w walce z Sylarem :D
Może to nie ma związku, ale tak mi się skojarzyło :P
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 24 wrz 2008, o 00:49

Re: 03x02 - The Butterfly Effect


Takie to bez sensu, powracały wszystkie umarlaki, potem się okazało, że wcale nie do końca...
Future Peter, hmm... ciekawa jestem czy to taka opcja na stałe, czy jednak będą przywracać dawną postać rzeczy ;)
No i przede wszystkim - gdzie się podział mój Mohinder?! Zrobili z biedaczkiem jakieś niewiadomo co :P
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 24 wrz 2008, o 10:20

Re: 03x02 - The Butterfly Effect


Ale teraz jest bardziej... seksi xD :D
Want your bad romance.
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 24 wrz 2008, o 11:57

Re: 03x02 - The Butterfly Effect


Cała sytuacja z Mohinderem trochę mi przypomina The 4400, gdzie dzięki promicynie każdy mógł mieć jakąś moc pod warunkiem, ze przezył. Tu chyba będzie podobnie, jeśli ktoś będzie sobie wstrzykiwał to co Mohinder( bo u niego mały rozkłąd chyba nastąpił).

Ta formuła w całości, pozwala na stworzenie związku chemicznego\hormonu\whatever, które po wstzryknięciu da moc, lecz nie wywoła skutków ubocznych.

W końcu dostaliśmy Peter'a który nie jest mięczakiem, ale ten Peter trochę namieszał i zmienił przyszłość.

Ci więźniowie z poziomu 5, nie wydają się jacyś super, takie niby mają moce, z ktorymi Sylar czy Peter powinni sobei poradzić bez problemu. Peter-ciapa, ucieka wraz z 3 ich i dzięki czemu zaabsorbował ich moc a przynajmniej tak mi się zdaje i będzie mógł z nich korzystać. Tajemnicą została owaina moc Jesse'a...

Skąd Nikki\Tracy ma moc zamrażania?? - może każda osobowość ma swoją unikalną moc?

Czyżby Sylar był syn Angeli? Coś mi się tak wydaję, po jej ostatnich slowach.
Sylar wg mnie zostanie uwolniony przez nią w następnym odcinku i będzie gonił tych, którzy uciekli
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 24 wrz 2008, o 17:57

Re: 03x02 - The Butterfly Effect


bluevein napisał(a):Ale teraz jest bardziej... seksi xD :D

Mohinder?! Seksi to był kiedyś, teraz jest tylko durny :P
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 15 paź 2008, o 15:10

Re: 3x02 - The Butterfly Effect


Mohinder nigdy nie był seksi, ale w tym odcinku był odrobinę bardziej seksi niż zazwyczaj :P
I w ogóle WTF?! Sylar bratem Nathana i Petera? Za takie motywy uwielbiam Heroesów :D
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 15 paź 2008, o 15:36

Re: 3x02 - The Butterfly Effect


No i o to mi chodziło z tym seksi Mohinderem xD bo ogólnie też nigdy nie był dla mnie jakiś hot :P
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 15 paź 2008, o 16:23

Re: 3x02 - The Butterfly Effect


Mohinder jest grejt a wy się nie znacie :P
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 18 lis 2008, o 15:24

Re: 3x02 - The Butterfly Effect


Mohinder jest głupi śmieszny, ześwirowany, brzydki i w ogóle. ;p

Nic nie kumam, jak Future Pete umieścił Pete'a w ciele Jessie? No i jakie moce ma Jessie? ;p
We Are The World haiti
<<

kandziak

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 232

Lokalizacja: Chojnów

Postdodano 18 lis 2008, o 18:02

Re: 3x02 - The Butterfly Effect


nauczył się przez te wszystkie lata ;)
co do mocy to dowiesz się w kolejnym odcinku :)

Obrazek

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 22 gru 2008, o 16:07

Re: 3x02 - The Butterfly Effect


Dalsze nudy. :D Angela matką Sylara, nieźle. Herosi przynajmniej jeszcze potrafią zaskoczyć. :D Future Peter mam nadzieje, że wróci do future. I niech normalny Peter wraca... Ciekawe jakie ma teraz moce w ciele Jessiego. Ciekawe co Angela zrobi z Sylarem. Teraz Bennet będzie polował na łotrów. Gdzie jest Nikki? To nowa moc Stacy niezła. :P I gdzie jest Micah i Monica? Nie zapowiada sie to fajnie jak dla mnie...
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 3x02 - The Butterfly Effect
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.