Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

3x02 [Cook] » Skins » Odcinki • seriale forumtv.pl

Opiekun: eLMaQ

<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 30 sty 2009, o 00:33

3x02 [Cook]

Spoiler:


:)
Want your bad romance.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 30 sty 2009, o 11:32

Re: 3x02 [Cook]


Cook - na początku odcinka masakrycznie mnie denerwował, potem denerwował, ale już mniej...potem znowu mnie zaczął denerwować a na końcu pokochałam go jeszcze bardziej xD
On jest bardzo złożoną osobą. Jego zachowanie wskazuje na to jak bardzo nieszczęśliwy musi być. Wybudował wokół siebie mur, którego nie potrafi przeskoczyć.Odcinek nic nam nie powiedział o jego rodzinie. Myślałam, że więcej nam pokażą, bo to przecież był odcinek o nim. Widać za wcześnie na to jeszcze. Interesuje mnie szczególnie matka. Dlaczego tak się wściekł? Rozumiem, żeby być złym jak ktoś obraża Ci matkę, ale Cook nie był sobą.
It's me JJ'a złamało mi serce.

Cook/Freddie/JJ - Te wszystkie kissy, dotykania i w ogóle. Soł kjut. Totally bromance xD :D Gdyby nie Ci chłopcy to odcinek byłby w połowie głupszy.
And ILY scene! I love you to bits
Kocham chłopców. To piękne, że Cook tylko dzięki nim i przy nich potrafi się pochamować. Jestem pewna, że ani JJ ani Freddie nie wiedzą jak Cook ich bardzo potrzebuje.
Trzej muszkieterowie <3

Naomi/Cook - The cure haha. Chce ich więcej! Chociaż i tak pewnie wyjdzie na to, że Naomi będzie z Emily. TRUDNO! i tak ich chce xD

Effy/Freddie - ich małe spojrzenia przekonały mnie do nich. Wcześniej też ich lubiłam, ale teraz im shippuje! :D

Pandora - I decited I like drugs haha. Weird girl xD :D

Ogólnie odcinek nie był taki jak się spodziewałam. Na początku byłam trochę zawiedziona, ale po tym ILY spojrzałam na odcinek z innej perspektywy. Podobał mi się. Skinsy wróciły.
Want your bad romance.
<<

misslost

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 31 sty 2009, o 12:02

Re: 3x02 [Cook]


bluevein napisał(a):Naomi/Cook - The cure haha. Chce ich więcej! Chociaż i tak pewnie wyjdzie na to, że Naomi będzie z Emily. TRUDNO! i tak ich chce xD


Zgadzam się. To para, na którą najbardziej liczę. Przecież w 3x01 mieli tyle chemii między sobą, nie mogę się doczekać na ich małe tete-a-tete :D
Cook ma swój urok, muszę przyznać. Już się przyzwyczaiłam do tego, jaki jest. Rozwaliły mnie sceny na jego przyjęciu (tort!).
<<

tk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 84

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 31 sty 2009, o 23:36

Re: 3x02 [Cook]


Muszę przyznać że ten odcinek wywarł na mnie duże wrażenie, poczułem klimat starych skinsów, bo poprzedni odcinek kompletnie mnie zraził. Jeśli dalej będzie to szło w tym kierunku to jestem całkowicie za :D

Moim zdaniem Cock czasem przesada i prawda jest taka że nie żył by już dawno zanim spotkałby tego Mr. White'a bo ledwo by chodził po takiej dawce alkoholu i jakieś niestworzonej dawce narkotyku ( od kiedy thc można mieć w proszku do wciągania nosem...? ;P)

Wystraszyłem się w końcowej scenie, szczególnie że mam dobre nagłośnienie w pokoju :P
God gave Rock'n'Roll to You

Pochłonąłem: The Sopranos, Dexter (s1-3), Californication (s1-2), Skins (s1-2). Gossip Girl (s1), Pitbull, Weeds (s1-4), Scrubs (s1-7), House M.D. (s1), Sons of Anarchy (s1), Secret Diary of a Call Girl (s1), Generation Kill,
Pochłaniam: Skins (s3), Lie to Me (s1), the Mentalist (s1), Gossip Girl (s2)

http://www.tkphoto.pl
<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 3 lut 2009, o 15:41

Re: 3x02 [Cook]


Odcinek bardzo mi się podobał! :D Cook's birthday były niesamowite! Haha, jak on to wszystko zjadał i wypijał xD naprawdę podziwiam go, że tyle w siebie wpakował :P
Hihi, magic trick ze złotą rybką JJ był soł kjut! :P ajj, głupi Cook musiał zjeść tą rybkę! xD
I stwierdzam, że Cook jest smoky and hot!
Pandora zdecydowanie rządziła w tym odcinku :P haha, motyw z narkotykami był genialny! w ogóle wszystko co się działo na imprezie na statku było fajne! "Ok, so you can fuck but in a good way" haha, albo jak Cook przeżywał: "She's got me the look" xD xD

Ajj, Freddie jest totalnie zauroczony Effy no, ale na ich couple trzeba będzie jeszcze trochę poczekać od razu nam ich nie dadzą :P
Hmm, także nie rozumiem dlaczego Cook tak strasznie się zdenerwował, że ktoś obrażał jego mamę ... to nie było normalne zdenerwowanie ... hmmm ;)
Ostatnia scena Cook/Freddie była mega! <3 :love
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 4 lut 2009, o 11:45

Re: 3x02 [Cook]


Freddie jest słodki, inny niż się spodziewałam.
Odcinek podobał mi się tak pół na pół. Wcale nie podoba mi się ta sprawa z tym gangsterem i widzę, że to się jeszcze ciągnęło dłużej będzie :/ a to takie nudne jest.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 4 lut 2009, o 14:14

Re: 3x02 [Cook]


Racja, sprawa z gangsterem jest nudna... Odcinek dużo gorszy od poprzedniego, jak dla mnie. Mało Naomi i to nie ona pocałowała jedną z tych bliźniaczek, tylko ona ją, więc... :P :D Początek był fajny, mała 'impreza', zjedzenie rybki i kompletnie pijany Cook. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 9 lut 2009, o 05:01

Re: 3x02 [Cook]


Cook wymiata, Effy trochę głupio wyglądała na tej nudnej imprezie na początku, nie pasowała mi do klimatu. Szkoda że Naomi się zmyła i że jednak nie jest less...
We Are The World haiti
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 7 kwi 2009, o 16:47

Re: 3x02 [Cook]


Cook zachowywał się jak prosiak. :P Przez cały odcinek mnie strasznie denerwował. Ale pod koniec się zrehabilitował tym I love you to bits. JJ i Freddie to wszystko co ma tak naprawdę.
Freddie jest za słodki. :P
JJ w tym burdelu. lmao
Naomi/Cook. heh The cure
Pandora still annoys me. lol
Jak narazie to nie jestem po żadnej stronie w tym całym trójkącie C/E/F.
Mam nadzieję, że skończą wątek z Johnem szybko, tak jak zrobili to wtedy z dilerem. :P A to w ogóle pirat z drewnianym okiem z Piratów. xD

W ogóle brakuje mi zgranej paczki przyjaciół jak to było w poprzednich sezonach. Tu przyjaźń to tak naprawdę tylko C/F/J.

 


  • Podobne tematy do 3x02 [Cook]
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.