Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

3x02 - I Want You To Want Me » TOP 5 » Suits • seriale forumtv.pl

Opiekun: eLMaQ

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 25 lip 2013, o 20:03

3x02 - I Want You To Want Me

24. 07. 2013
Spoiler:


______________________________________________________________________________________________

Sprawa Avy rozwiązana w stylu Harveya. :) Jednak nie do końca wygrana, tak jak chciałby Harvey.

Rachel wyjaśniła sobie kilka spraw z Donną. Uwielbiam patrzeć na sceny z udziałem tych dwóch pań. :)

Louis starał się zdobyć Mike'a do swojej drużyny, po tym jak stracił władzę nad młodymi współpracownikami.
Genialne sceny w błocie. :) Wymienianie kwestii filmowych. :)
Dlatego tym bardziej mi szkoda Louisa...końcówka była super smutna. I chyba pierwszy raz kibicowałem bardziej Littowi niż Specterowi.
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 28 lip 2013, o 13:32

Odp: 3x02 - I Want You To Want Me


Ależ się działo. A z tego wszystkiego najbardziej żal mi Louisa.
On i Mike na prawdę świetnie współpracują i on wcale nie jest taką znowu złą osobą. Więc szkoda, że jednak im się nie udało tym razem, bo myślę, że fajnie by było pooglądać jak jeszcze razem rozwiązują sprawy i jak Harvey zazdrości ;)
A co do Harveya - Donna szepnęła jedno słówko o wybaczeniu Mike'owi i Harvey już leci i przyjmuje go z powrotem. No cóż. A tak się ciężko broniła przed tym, zwłaszcza w rozmowie z Rachel.
Sceny Rachel/Donna jak zwykle super mocne, lubię je razem. Nawet jeśli są między nimi spięcia. Scena z jednym fundamentalnym pytanie o Mike'a mnie rozwaliła xD
Sprawa Avy wreszcie rozwiązana, nawet jeśli nie tak jakby sobie tego Harvey życzył.
Wiedziałam, że prędzej czy później Harv weźmie Mike'a z powrotem ale szkoda, że odbyło się to kosztem Louisa...
<<

xiq

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 234

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Suits, PoI

Postdodano 28 lip 2013, o 23:22

Odp: 3x02 - I Want You To Want Me


Dobry odcinek. Nie lepszy od poprzedniego, ale i tak dobry - jak zresztą każdy odcinek Suits. :D
Współpraca Louisa i Mike'go bardzo mi się podobała. Jak to powiedział Mike - Louis traktował go jak współpracownika, nie podwładnego. Harvey oczywiście wręcz przeciwnie. Ostatnia scena już w ogóle sprawiła, że się rozpłakałem. :P
Właśnie Raven, nie zgodzę się z Tobą. Tu nie chodziło już tylko o to, co powiedziała Donna (choć na pewno w dużej mierze). Tak, jak poprzedni odcinek był o lojalności, tak w tym Ave'a co chwilę mówiła Harvey'owi, jak to jej będzie brakowało wspólnika, nawet pomimo, że ten ją zdradził. Harvey utożsamiał się z nią i pomyślał, że mu też tak naprawdę brakuje Mike'a.
Sceny Rachel/Donna są genialne!
Oglądam: Person of Interest, Suits, Being Human US, Sherlock, Mentalista, Supernatural, Castle, Grey's Anatomy, Shameless, Criminal Minds, Elementary, Graceland, Rush, Teen Wolf, Under The Dome, The Strain, Forever.
Zakończone: Breaking Bad, Dexter, White Collar(s4), Revenge(s3), Luther, Lost, V, 39ipół, 24, Lie to Me, Prison Break, Friends, Alcatraz, Six Feet Under, Dr. House, Harry's Law, Glee(s4), Boardwalk Empire(s2).
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 29 lip 2013, o 16:37

Re: Odp: 3x02 - I Want You To Want Me


xiq napisał(a): Tak, jak poprzedni odcinek był o lojalności, tak w tym Ave'a co chwilę mówiła Harvey'owi, jak to jej będzie brakowało wspólnika, nawet pomimo, że ten ją zdradził. Harvey utożsamiał się z nią i pomyślał, że mu też tak naprawdę brakuje Mike'a.

Zgadzam się z tym, ale i tak to Donna stanowiła ten końcowy bodziec prowadzący do jego decyzji. Wątpię by bez niej przełamał swoją dumę i poszedł zatrzymać młodego.

 


  • Podobne tematy do 3x02 - I Want You To Want Me
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.