Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

3x02 - Beautifully Broken » Zakończone Seriale » True Blood • seriale forumtv.pl

2010

Opiekun: Czesiek_PL

<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 22 cze 2010, o 00:46

3x02 - Beautifully Broken

Spoiler:


data: 20.06.2010

Obrazek
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 22 cze 2010, o 10:36

Re: 3x02 - Beautifully Broken


najbardziej w odcinku rozwaliły mnie dania u króla :D Krwista zupka, krwiste lody :D i Sookie udająca Billa "soooookieehh" :D
początek był kiepski, te poodrywane nogi blee i król na koniu :O
Jess mogliby jakiś nowy wątek dać
mało Pam, ale zawsze jak sie pojawia to powie coś fajnego :D
Tara/Laf - w miarę, ale głównie dzięki Lafayettowi. Nowy wampir jest fajny :D taki chuderlak, ale ma coś w sobie :D przypomina mi dr Housa ;D
Sam - dość tak, ten brak chciał, żeby on wpadł pod ten samochód?
Bill - gmatwają sprawę coraz bardziej. drzewo genealogiczne Sookie :O chyba nie zjawił się w Bon Temps przypadkiem..
o i Terry był bardzo fajny w tym odcinku :) jak mówił o zapomnieniu lekarstw :D i ta jego lista dla Arlene :)
Sookie i Eric - oh ah :)
Jason - on jest jak mały szczeniak, zawsze można się z niego pośmiać, jak tego dilera złapał :D i jak się dowiedział, że wilkołaki istnieją i pytał Sookie czy Wielka Stopa i św. Mikołaj też :D
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 22 cze 2010, o 12:24

Re: 3x02 - Beautifully Broken


"Sokiehhh" xD xD

Śmieszna też była rozmowa między Jasonem a Sookie :D

Pojawił się nowy wampir. Wydaje mi się, że specjalnie chce sie zbliżyć do Tary.

Kolacja u króla też była niczemu sobie. Dania najlepsze :D WTF z Loreną? :P

Wątek Sama taki średni... no ale zobaczymy jak się rozwinie.

I kto zakosił ciało z domu Billa i Jess? :D
trust him... he's a doctor!
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 22 cze 2010, o 16:45

Re: 3x02 - Beautifully Broken


No ciało jak rozumiem zakosił ten nowy wampir od Tary, specjalnie było zbliżenie na buty :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 29 cze 2010, o 14:47

Re: 3x02 - Beautifully Broken


Świetne :) Chociaż trochę dziwnie się na początku oglądało. Szkoda, że nie pokazali walki Billa z wilkołakami, a tylko same trupy. Masakra po walce za to fajna. I ten król na koniu xD Ma to swój klimacik. Bill jako gość był dobry xD i ten obiad :) Wojna między dwoma wampirzymi królami - to by było ciekawe. I jeszcze w centrum Sookie i Bill.
Ładnie nam się rozwinęła mitologia - wilkołaki wcale nie prowadzą wojny z wampirami, a są najemnikami. Nie licząc jakiegoś tam klanu.
Opowieść Eryka genialna. Tak jak on i Godrik w nazistowskich mundurach - epic. Ja jednak więcej wstawek poproszę.
Jessica xD Boska scena jak kupowała piłę xD albo jej rozmowa z Pam xD Szkoda tylko, że tak Hoyta potraktowała.
Andy bohaterem miasta xD I Jason mu zazdroszczący :) Uwielbiam tą dwójkę.
Tara i wampir? Nie podoba mi się to. Jednak ładnie załatwiła tamtych dwóch przed barem :)
Najmniej działo się u Sookie. Przez cały odcinek jęczała za Billem...
Sam odnalazł swojch rodziców i brata. Oby tylko ten wątek łączył się jakoś z wilkołakami.
Ciekawe o co chodzi z drzewem geologicznym Sookie. Ciekawe kogo jest potomkiem. Tylko nie mówicie, że czarownic z Salem xD
Bill spalił Lorene?! To byłoby coś xD martwię się tylko, ze to jakaś iluzja.
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 30 cze 2010, o 15:31

Re: 3x02 - Beautifully Broken


Jason xD ale z niego jest polewka, troche taka zagubiona chlopaczyna :p Jak sie pytal czy wielka stopa i mikolaj istnieja- haha :D

A chwile pozniej Sookie :D

Kurde jak w poprzednim sezonie nie podobala mi sie postac Jessicki to teraz zaczyna mi sie dziewczyna podobac, pila :p

Liczylem na cos wiecej jak Sam pozna rodzicow, ale moze jeszcze nie wszystko stracone, jego 'brat' chcial go chyba zabic.

Dania u krola najlepsze, gazowana krew od dobrowolnego dawcy na diecie mandarynkowej :D
Obrazek
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 17 cze 2011, o 10:06

Odp: 3x02 - Beautifully Broken


Ale się dziwnie porobiło. Za porwaniem Billa stoją jakieś bardzo wysoko postawione wampiry-arystokraci. Chce go mianować szerfem jednego z okręgów i chce aby wypowiedział posłuszeństwo Królowej. No zobaczymy, jak się ten wątek rozwinie. Kolacja u arystokratow natomiast była prześwietna. Te dania - krwista zupka, krwiste lody. :D Haha, ten serial jest genialny!

Sookie naśladująca Billa powaliła mnie na łopatki. :D Z kolei wilkołaki chcą ją dopaść. No, ale na posterunku jest Eric. Świetne były jego sceny z przeszłości.

Sam jak dla mnie jest mało interesującą postacią. Jego wątek rodzinny mnie jakoś nie przekonuje...

Andy i Jadon to zdecydowanie moja ulubiona para! :D Wygląda na to, że Jason obudził w sobie duszę policjanta. :D
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 3x02 - Beautifully Broken
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.