Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

3x01 - The Second Coming » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2008-2009

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 4 wrz 2008, o 20:25

3x01 - The Second Coming

Spoiler:


Data emisji: 22 września 2008
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 20 wrz 2008, o 16:04

Re: 03x01 - The Second Coming


Recenzja pierwszego odcinka z dwuczęściowej premiery. Ocena to "tylko" 7 ale drugi epizod może wiele zmienić :)
<<

AndrevMMA

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 87

Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Postdodano 23 wrz 2008, o 01:12

Re: 03x01 - The Second Coming


Jest do sciagniecia juz s03e00

co to jest?
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 wrz 2008, o 01:18

Re: 03x01 - The Second Coming


Przypomnienie sezonów 1&2.
<<

AndrevMMA

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 87

Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Postdodano 23 wrz 2008, o 08:42

Re: 03x01 - The Second Coming


Czemu jeszcze nie ma?

Ten 00 ogladałem, bez szału.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 23 wrz 2008, o 20:36

Re: 03x01 - The Second Coming


Ostatnio oglądam tyle młodzieżowych seriali, że odzwyczaiłam się od myślenia podczas oglądania :D
Sama nie wiem w ogóle co myśleć. Tęskniłam za tym serialem bardzo i naprawdę cieszyłam się z nowych odcinków i nawet podczas oglądania zdarzało mi się uśmiechnąć, że W KOŃCU to oglądam także moja opinia może nie być ani trochę obiektywna :D

Odcinek mi się podobał i uważam, że jest mocnym fundamentem do stworzenia naprawdę dobrej serii i całej historii. Widzi mi się pomysł z level 5 i z future Peter being normalnym Peterem.
Nie wiem jedynie co myśleć o Mohinderze.
W ogóle muszę obejrzeć to jeszcze raz i naprawdę zacząć myśleć przy oglądaniu bo się zgubię a nie lubię nie wiedzieć o co chodzi xD :D
Want your bad romance.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 wrz 2008, o 22:57

Re: 03x01 - The Second Coming


Też będę nie obiektywny bo po prostu brakowało mi tego serialu, czas na krytykę przyjdzie pewnie w środku sezonu :)

Początek widziałem w internecie, jak starsza Claire celuję do starszego Pitera więc się nie zdziwiłem, ale to że to właśnie Piterer był strzelcem wgniotło mnie w fotel, tego nie przypuszczałem. Potem jeszcze bardziej się zdziwiłem że Nathan umarł, ale już mniej że zmartwychwstał.

Powroty Lindermana się nie spodziewałem, czyli co on też się regenerują? Wydawało mi się że "tylko" uzdrawia.

Pierwsza scena z Hiro świetna jak się bawił zegarkiem, takie małe nawiązanie do pierwszego odcinka :) Hiro oczywiście musiał sejf otworzyć, a to że straci formułę było jasne. Tylko skąd pojawiła się ta kobitka? BTW niezła by była para ona z Hiro ^^

Hiro znowu trafił do przyszłości gdzie Ando miał moc i walczył z Hiro. Dlaczego? Może Ando chciał żeby formuła była dostępna dla każdego i każdy mógłby mieć moc? Na to wygląda :D I czy to jest ta sama przyszłość co Claire i Pitera?

Sylar powrócił :) momentami były z nim mrocznie, szczególnie jak przyglądał się mózgowi Claire, ale sprawiał wrażenie ciapowatego :D to nie to samo co kiedyś. I oszczędził cheerleaderkę, nie wieże że nie mógłby jej zabić. Ale teraz przynajmniej ma nowy cel - załatwić Level 5 i zgarnąć resztę mocy :) Ciekawe co będzie jak trafi na Pitera i czy będzie on tam siedział cały czas przez większość sezonu, a normalnie będzie żył on z przyszłości :)

I na koniec niech ktoś mi wyjaśni jak w 2 sezonie skończył się wątek Noaha? Został on uwięziony przez firmę po tym jak postrzelił go Mohinder, a uratowało go krew córki? Zupełnie nie pamiętam :)

Nie ma już Niki i Jessicy, jest Tracy. Ciekawe czy jest ona wypośrodkowana, czy straciła pamięć czy może to Jess przybrała nowe imię. I co kombinuję z tym gubernatorem.

Ciekawe co u Ellie, Micaha i Monicy, może w drugim odcinku coś pokażą :)
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 23 wrz 2008, o 23:30

Re: 03x01 - The Second Coming


A to niespodzianka, to Peter strzelał do Nathana, zupełnie tego się nie spodziewałem. Jak dla mnie odcinek średni, w najlepszym wypadku :P Ciekawa potyczka w przyszłości Ando i Hiro, Ando prawie jak Rayden z Mortal Kombat :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 24 wrz 2008, o 11:49

Re: 03x01 - The Second Coming


Rozwaliło mnie to, ze to Peter strzelał do Nathana. To było coś. Jednakże ogólnie odcinek byl średniawy. Nowa bohaterka, która porusza się bardzo szybko, będzie ciekawą postacią i może trochę namieszać.
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

AndrevMMA

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 87

Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Postdodano 24 wrz 2008, o 16:10

Re: 03x01 - The Second Coming


Moze Andy dostał moc od Mohindera?

co do Tracy...chyba pamiec jakas bedzie musiala miec bo ma syna. Wystepował w odcinki 00, czyli pewnie wystapi w serialu. Tak samo było z Lindermanem .

Ogolnie ciezko oceniac po jedyn odcinku. Moze byc ciekawie. Trzeba nauczyc sie myslec.

BTW Mohinder moze bedzie taka przeciwnoscia Balicka w PB. Na siłe zrobia z niego złego, tak jak z tamtego dobrego.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 12 paź 2008, o 21:57

Re: 3x01 - The Second Coming


Też już się odzwyczaiłam od myślenia podczas oglądania ^^ Tak jak blue, tyle seriali młodzieżowych oglądałam, że jak na początku odcinka pojawił się Sylar i gonił Claire to bez kitu bałam się :P Ale po odcinku jedyną myślą, jaką potrafię sformułować, to to, że Heroesi FINALLY powrócili :D
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 18 lis 2008, o 11:45

Re: 3x01 - The Second Coming


Ehh, Hiro to jest głupek jednak... Jak mu ojciec powiedział żeby nie otwierać to po cholerę to zrobił? On zawsze wszystko jakoś niechcący psuje, a potem niechcący naprawia, ale i tak mnie to zaczyna już denerwować...

A Mohinder to też, zawsze mnie wnerwiał tymi swoimi super ekstra odkryciami i tu też jest debilny...

Nic właściwie nie kumam z tego odcinka. ;) Za dużo już jest namieszane z tymi czasami, nie wiadomo kto gdzie jest, kto jest rzeczywisty a kto z przeszłości/przyszłości. No i gdzie tera jest prawdziwy Pete, co się stało z Niki że żyje i nie jest sobą?

No i najważniejsze, co to jest ten lvl 5? Wydaje mi się że to jakieś więzienie dla tych złych Herosów. Ale czemu ten gość mówił że jest Peterem, skoro nie jest. ;p

Mohinder z mocą... Głupota już...

Ciekawy jest ten znak który widział Parkman i który był nad Mohinderem, to wyglądało jak pęknięta ziemia z której się coś wylewa...
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 22 gru 2008, o 14:54

Re: 3x01 - The Second Coming


3x00 był świetny, wprowadzenie do premiery. Pare sneak peaków, behind the scenes i przypomnienie poprzednich rozdziałów.

Odcinek nudny troche, za mało jak na premiere, mam nadzieje, że drugi odcinek będzie lepszy.
Fajne sceny z Claire, Peterem i Hiro. Ta co zabrała formułe ma świetną moc.
Mohinder jest żałosny... Musiał sobie to wstrzykiwać? No jasne, bo on chce być herosem.
Ble, co jest z Nikki? To nie jest ona... I Micah, Monica, Elle gdzie?
Znowu kolejne pytania, kurde. xD
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 3x01 - The Second Coming
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.