Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

3x01 - The Electric Can Opener Fluctuation » Seriale komediowe » The Big Bang Theory • seriale forumtv.pl

2009

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 wrz 2009, o 12:31

3x01 - The Electric Can Opener Fluctuation

Spoiler:


Premiera - 21 września 2009
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 22 wrz 2009, o 19:10

Re: 3x01 - The Electric Can Opener Fluctuation


Nareszcie serial wrócił.
Świetny pierwszy odcinek, zresztą nigdy nie przyczepiałem się do tego serialu. Komedia, która naprawdę mnie bawi.

No i Leonard w końcu doprowadził sprawę do końca :D

Obrazek

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 22 wrz 2009, o 20:40

Re: 3x01 - The Electric Can Opener Fluctuation


Ten serial jest genialny. Co chwile sie śmiałem, warto zwrócić uwage na to, że oglądalność odcinka wyniosła aż 12.85 mln! :D (i mamy zagwarantowany 4 sezon :P) Było dużo świetnych tekstów, których już niestety nie pamięam. (xD)

Sheldon był świetny, jak zawsze. Modlitwa genialna, wogóle wszystko było genialne i koniec. :P

Leonard/Penny - będzie dziwnie. :D Najlepsze bylo docieranie do bazy. :P


Musze powiedzieć, że pod względem 'śmieszności' porównując z HIMYM 5x01, TBBT wygrywa.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 22 wrz 2009, o 22:10

Re: 3x01 - The Electric Can Opener Fluctuation


Odcinek bardzo dobry. Porównując do nowego HIMYM to rzeczywiście lepszy.
Sheldon jak zwykle niezły, jak oni z nim wytrzymują to nie wiem :P
Leonardowi ciągle przeszkadzali, ale w końcu się udało :D dziwnie trochę teraz będzie, ale pewnie najważniejszej rzeczy - śmiechu - nie zabraknie
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 23 wrz 2009, o 09:07

Re: 3x01 - The Electric Can Opener Fluctuation


Widzę, że serial nie stracił a nawet zyskał. Bardzo dobre rozpoczęcie sezonu.
Od początku odcinka aż do końca :)
Stęskniłem się za naszym Sheldonem.
Niektóre hasełka były naprawdę dobre jak np. "dicktator" w w wykonaniu Howarda.
Albo porównanie wąsika Wolowitza do Mario i Luigi :D :D
trust him... he's a doctor!
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 23 wrz 2009, o 18:07

Re: 3x01 - The Electric Can Opener Fluctuation


Świetny początek sezonu, ten serial nigdy mnie nie zawodzi i dostarcza zawsze tyle śmiechu ile na komedię przystało. :D
Genialne brody całej paczki. :D Sheldon i jego "Daddy's home" :P
Ucieszyłem się, że Leonard jest razem z Penny, zobaczymy ile teraz wytrzymają. :D
Oszukanie Sheldona, jego powrót do matki i szybkie wybaczenie po kłótni o ewolucji z matką. :P
Coś czuję, że to będzie bardzo dobry sezon!
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 30 wrz 2009, o 03:29

Re: 3x01 - The Electric Can Opener Fluctuation


A ja wolałam premierę HIMYM. :P

Leonard/Penny w ogóle mnie nie ruszają. Leonard zachowuje się jak debil. lol No i mógł na chwilę przestać myśleć dolną częścią swojego ciała i przejąć się choć przez chwilę Sheldonem.

W ogóle co to za pomysł z tym fałszowaniem dowodów. Oni chcą niby być serialem dla "geeks" i ludzi ze świata nauki, ale czymś takim chyba ich odstraszyli. lol

Sheldon był świetny jak zawsze. Raj i Howard też. Howard z tym kapeluszem na głowie. Naprawdę wyglądał jak z Toy Story. lol No i matka Sheldona!

Sheldon/Penny - cute! Chciała go pocieszyć, starała się a go bardziej załamała...Comic Con i Star Trek to świętość dla niego. xD

 


  • Podobne tematy do 3x01 - The Electric Can Opener Fluctuation
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.