Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

3x01 - The Birthday » Zakończone Seriale » The Vampire Diaries • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 16 wrz 2011, o 23:31

3x01 - The Birthday

Spoiler:


Data emisji: 15.09.11
trust him... he's a doctor!
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 17 wrz 2011, o 13:49

Odp: 3x01 - The Birthday


Całkiem niezły powrót serialu. :P
Uwielbiam złego Stefana, "Rozpruwacza". :D Rzucanie strzałkami w wilkołaka przy całym zauroczonym pubie. :P Starcie z Damonem. :D I kto jest teraz tym emocjonalnym. :P
Niektóre sceny z Eleną mnie wkurzały, ale oglądając ten serial trzeba się do tego przyzwyczaić. :P Jedynie podobała się scena cichej rozmowy ze Stefanem. Naprawdę świetnie zagrana.
Świetnie ogląda mi się związek Caroline i Tylera. :P I ta ostatnia scena, pani Lockwood? Wtf!? :D
Postać Klausa zdecydowanie bardziej mi się podoba niż w 2 serii.
Wątek Jeremiego jest dziwny...
Matt ma przegrane, wszystko wie co się dzieje w ponadnaturalnym miasteczku. :P
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 20 wrz 2011, o 11:12

Odp: 3x01 - The Birthday


Wg mnie Stefan jako cold badass jest szalenie niewiarygodny :) Oczywiście że robi te wszystkie złe rzeczy ze świadomością, że to wszystko dla brata i Eleny. Ale to też takie jakieś naciągane...
Ciekawe, dlaczego martwe wampirzyce nawiedzają Jeremy'ego. W czym ma im pomóc?
I co takie wykombinowała matka Tylora?
Obrazek
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 24 wrz 2011, o 19:05

Odp: 3x01 - The Birthday


Dobry powrót :).

Stefan zmienił sie , ale wciąż ma w sobie człowieczeństwo , jest na rozkazy Klausa, ale wmawia sobie , że to dla dobra Eleny. Prawdy nie uniknie i z czasem bedzie chciał zabić Klausa. Podobała mi sie scena przy składaniu układaniu ciał w całość , robota rozpruwacza :). No i torturowanie wilkoła fajnie wyszło.

Wątek Jeremyego nadal sie podoba , tylko niech w końcu sie wyjaśni dlaczego pojawiąją sie te zmarłe wampirzyce.
Urodziny Eleny schodzą gdzieś na dalszy plan, wogóle te jakieś niemrawe były. Pojedyncze życzenia i nie zobaczyliśmy tortu :P.Urządzona imprezka przez Caroline nie zrobiła zaskoczenia.

Damon szukający na własną rękę Stefana, widząc jak bardzo jego brat sie zmienił nie mówi nic Elenie. Szkoda Andie , a i chyba duet z Alariciem sie sypie?
Caroline i Tyler w końcu razem , podoba mi sie ich ta zwierzeca agresja :).
A końcówka obiecująca, pani Locwood łapie Caroline, ciekawe co zamierza ?
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 24 wrz 2011, o 19:56

Odp: 3x01 - The Birthday


Może być. :P Bez szału, ale ok.

Stefan "rozpruwacz" jakoś mi nie pasuje. Nie dla niego bycie tym złym. Niby jest cały czas na posyłki Klausa, ale dalej myśli o bracie, Elenie, ale robi to dla nich. Gdyby nie zdecydował się na takie życie Damon dawno już by wąchał kwiatki od spodu... Podobała mi się scena kiedy Stefan zabił dziewczynę Damona. Zero emocji, bez mrugnięcia okiem kazał jej skoczyć i ta rozpacz Damona. Ajj, dużo się zmienił odkąd go poznaliśmy...

Elena ciągle wierzy, że Stefan się nawróci. Scena kiedy rozmawiali, a raczej tylko Elena mówiła do niego przez telefon była świetna. Bardzo mi się podobała. Ale ja i tak ją chce zobaczyć w związku z Damonem. :P

Caroline i Tyler - tak, tak tak! Bardzo im kibicuję, oby więcej scen z nimi!

Muszę przyznać, że w końcu zrobili coś ciekawego z postacią Jeremiego. To widzenie duchów coraz bardziej mi się podoba...

Caroline złapana przez jędzę Locwood. WTF? Zazdrosna o synka? Oby ją szybko uwolnili i zauroczyli tę prukwę, bo z tego nic dobrego na pewno nie wyniknie...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 28 wrz 2011, o 19:37

Odp: 3x01 - The Birthday


w końcu obejrzałam 1 odc :P
najlepsi oczywiście Caroline i Tyler :D super
i scena jak Elena rozmawia przez tel. z Stefanem świetna
Damon jak on zbrzydł :O
<<

Przemek7_17

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 56

Lokalizacja: Poznań

Ulubiony serial:
Desperate housewives

Postdodano 28 wrz 2011, o 23:42

Odp: 3x01 - The Birthday


Mnie jakoś nie oczarowało otwarcie sezonu. Liczyłem na więcej...
Oglądane: Desperate Housewives, Dexter, Grey's Anatomy, One Tree Hill, The Vampire Diaries, Brothers & Sisters, Chuck, Pretty Little Liars, True Blood, Weeds, 90210, Californication, Gossip Girl, Nursea Jackie, Private Practice, Episodes, Supernatural, Hung, Cougar Town, The Good Wife, Fringe, The Walking Dead, QAF

Obejrzane: V, DollHouse, FlashForward, Heroes, Nip/tuck, Six feet under, Kyle XY, Ugly Betty, Persons Unknown, Pushing daisies, Prison break, Samantha Who?, The Gates, Lost.

 


  • Podobne tematy do 3x01 - The Birthday
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.