Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

3x01 - The Arrangement » TOP 5 » Suits • seriale forumtv.pl

Opiekun: eLMaQ

<<

xiq

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 234

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Suits, PoI

Postdodano 18 lip 2013, o 12:36

3x01 - The Arrangement

Spoiler:


-------------------------

Według mnie bardzo dobry początek 3. sezonu. Louis w tym odcinku mistrz, szczególnie rozmowa z Mike'em i "wojna" ze swoim Londyńskim odpowiednikiem. :)
Wątek Harveya i Mike'a taki sobie - niby nie było źle, ale jednak mogłoby być lepiej. Niemniej jednak widać, że Mike chce naprawić to, co było między nim i Harvey'em.
Za to, Harvey chce zniszczyć Jessicę - ciekawe, czy uda mu się.
Oglądam: Person of Interest, Suits, Being Human US, Sherlock, Mentalista, Supernatural, Castle, Grey's Anatomy, Shameless, Criminal Minds, Elementary, Graceland, Rush, Teen Wolf, Under The Dome, The Strain, Forever.
Zakończone: Breaking Bad, Dexter, White Collar(s4), Revenge(s3), Luther, Lost, V, 39ipół, 24, Lie to Me, Prison Break, Friends, Alcatraz, Six Feet Under, Dr. House, Harry's Law, Glee(s4), Boardwalk Empire(s2).
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 18 lip 2013, o 19:20

Odp: 3x01 - The Arrangement


Bardzo dobry początek serii. :)

Mike z Rachel...świetne sceny. :P Cieszę się, że są razem i są ze sobą szczerzy. :)

Donna. :hearth Jak zwykle wspaniała. :) Jej sceny z Louisem zawsze wypadają przezabawnie.

Louis przeskrobał sobie u Nigela, ciekawe jak to się dalej potoczy.

Harvey uderzy w Jessikę? Tego się nie spodziewałem, już nie mogę się doczekać, jak to się rozegra.

Mike oddaje swój gabinet i próbuje naprawić szkody, jakie wyrządził Harveyowi. I dobrze, bo uwielbiam ich jak pracują razem. :)
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 18 lip 2013, o 20:34

Odp: 3x01 - The Arrangement


Cieszę się, że Suits wreszcie wróciło. Brakowało mi ich.
Relacje Mike/Rachel - było burzliwie i chwiejnie ale w końcu udało jej się pokonać przeszkodę jaką były kłamstwa Mike'a i są razem. Oby tak zostało bo uwielbiam ich razem.
Para Louis/Nigel też powala na kolana. Jeden drugiego próbuje wygryźć a skończyło się na tym, że Nigel ma przewagę i chyba pozbawi Louisa jego podopiecznych. Louis i jego hitlerowski "wąsik" i jeszcze to machanie ręką - prawie się śmiechem zabiłam xD
Donna jak zwykle na najwyższym poziomie - stoi twardo za Harveym, a co za tym idzie również zła i rozczarowana Mikiem. W sumie rozumiem ją, ale mogłaby trochę odpuścić i zachowywać się przynajmniej profesjonalnie w pracy. Ale Donna nie byłaby sobą, gdyby nie mogła uzewnętrzniać swojej wspaniałości xD
Harvey nieugięty, nie wybaczy Mike'owi. Przynajmniej na razie. Bo zakładam, że prędzej czy później jednak odpuści. Oby. No i jego plany wygryzienia Jessici. Nieźle zagrane. Bardzo długo ją lubiłam i twardo za nią stałam, ale to co zrobiła w ostatnich odcinkach mnie zraziło. Myślę, że taka walka z Harveym i wizja utraty firmy dobrze jej zrobią, nawet jeśli faktycznie nie odejdzie - bo byłaby to wielka strata dla serialu.
Mike robi co może, że poprawić swoje stosunki z Harveym. Wspaniała ostatnia rozmowa z Jessicą - oddaje gabinet i szantaż informacją o źródle pochodzenia listu. Mike zawsze coś wykombinuje.
A Harvey zrobił sobie kolejną ciekawą sprawę - kandydat na stanowisko nie będzie z nim walczył żeby nie wyglądało, że jest stronniczy, ale zajmie się tym kto inny. Bardzo lubię tego aktora i może być fajnych "przeciwnikiem" więc mam nadzieję, że zostanie na dłużej i że nasze wspaniałe duo połączy siły w walce z nim :)

 


  • Podobne tematy do 3x01 - The Arrangement
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.