Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

3x01 - So » Zakończone Seriale » Sons of Anarchy • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

Informacja
Serial opowiada o losach klubu motocyklowego Sons of anarchy, który oprócz przykrywki czyli warsztatu samochodowego zajmuje się handlem bronią. Szerszy opis znajdziesz tutaj.
Sons of anarchy do pobrania z naszego downloadu
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 2 wrz 2010, o 00:13

3x01 - So

Premiera: 07/09/2010

Spoiler:
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 8 wrz 2010, o 18:44

Odp: 3x01 - So


Genialny początek sezonu! :D
Nie mogę doczekać następnych odcinków!
Wybuch Jaxa na końcu...Wow!
Muzyka w całym odcinku była niesamowita!
Cameron jednak dotarł do Belfastu, ciekawe jak go dopadną, bo to na pewno się stanie.
Ogromnie jestem również ciekawy jak rozwiążą sprawę ze Stahl i oskarżoną Gemmą. Jak ja bym chciał, żeby np. Tara zabiła Stahl albo przynajmniej ją trochę uszkodziła. :D
Do Charming przeniesie się paru kolesi (ten blondyn ma z Tigiem konflikt, może być ciekawie) i jacyś nowi członkowie się pojawią. :P Nice!
Szkoda, że Hale został potrącony i prawdopodobnie nie wyszedł z tego żywy. Lubiłem go.
Szykuje się zemsta, krwawa, szaleńcza i 13-odcinkowa! Hell yeah, Sons is fuckin' back! :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 8 wrz 2010, o 23:10

Odp: 3x01 - So


Genialne! W końcu się doczekałem powrotu jednego z najlepszych serialu. BTW nie mam pojęcia czemu nie zgarnął jeszcze żadnej nagrody.
Odcinek był taki rodzinny. Jax jest załamany po stracie syna, obwinia się, nerwy mu puszczają, nie wie co ze sobą zrobić. Sceny z nim i Tarą były takie wyciszone i idealnie budowały nastrój. A jego wybuch na końcu dopełnił całości.
Gemma była świetna. Włamywanie się do auta xD i potem ta genialna scena jej z ojcem.
eLMaQ - też myślę, że Tara zrobi coś Stahl. Myślałem, że już w tym odcinku nie wytrzyma i ją uderzy :)
Podobało mi się to jak pokazali, że gangi współpracują ze sobą by pomóc odnaleźć Jaxowi dziecko.
Ostatnia scena genialna! Pięknie zrealizowana i zaskakująca. Nie spodziewałem się tej strzelaniny tutaj! I jeszcze Hale nie żyję! A przynajmniej tak to wygląda. Teraz czekać tydzień na nowy odcinek...
A muzyka wiadomo - zawsze w SoA jest niesamowicie dobrze dobrana :)
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 11 wrz 2010, o 00:27

Odp: 3x01 - So


Po obejrzeniu pierwszego odcinku po prostu jestem w szoku!
Jestem zadowolony, że nie widzimy od samego początku szału zabijania kogo się da, tylko delikatne zbieranie się w sobie.
W klubie zawita kilka nowych twarzy i jak dla mnie jest to pomysł na plus.
Hale nie żyje na 100%. Widać było wyraźnie, jak potrącił go samochód, a następnie przejechał po nim. Teraz tatuś zapewne się wtrąci i będzie kolejna osobą działającą przeciwko klubowi.
Jax'a poniosło zdecydowanie. Ciekawe jak Klub go z tego wyciągnie.

Generalnie jestem z......e podekscytowany, że powrócił jeden z moich ulubionych seriali. O ile to nie ten No1.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 wrz 2010, o 01:06

Odp: 3x01 - So


Hale nie żyje na 100%. Widać było wyraźnie, jak potrącił go samochód, a następnie przejechał po nim. Teraz tatuś zapewne się wtrąci i będzie kolejna osobą działającą przeciwko klubowi.


Tatuś? A to nie był jego brat?
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 11 wrz 2010, o 13:40

Re: Odp: 3x01 - So


Czesiek_PL napisał(a):
Hale nie żyje na 100%. Widać było wyraźnie, jak potrącił go samochód, a następnie przejechał po nim. Teraz tatuś zapewne się wtrąci i będzie kolejna osobą działającą przeciwko klubowi.


Tatuś? A to nie był jego brat?

To był na pewno jego brat. Pojawił się pod koniec 2 sezonu i próbował namówić Hale'a na współpracę z Zobellem.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 12 wrz 2010, o 15:46

Odp: 3x01 - So


Świetny odcinek. SOA is back! :D
Jax załamy po stracie synka, wg mnie Charlie ma teraz pole do popisu.
Jax/Op, uwielbiam ich przyjaźń. W zeszłym sezonie to Op potrzebował pomocy, w tym Jax.
Hale. :( Ale czytałam, że aktor chciał odejść, więc go uśmiercili. :P
Gemma była świetna jak zwykle. Najlepsze było jak założyła okulary, żeby odpalić samochód albo jak dźgnęła kolesia i się tym nie przejęła. xD No i jak zawsze chce chronić swojej rodziny.
Tara/Stahl - no no, może być ciekawie.
Tara/Jax - dobrze że jako tako rozwiązali ten wątek w pierwszym odcinku, chociaż na pewno jeszcze będą mieli problemy. W ogóle Jax nadzwyczaj spokojnie przyjął fakt, że Tara rozpierdoliła cały pokój. :P
Jax na końcu...wow, wszystko co w sobie dusił wyszło no i też widok matki z zakrwawionym synkiem pewnie był bodźcem. Trochę dziwne, że trzech funkcjonariuszy stało obok i nie zareagowali.
Clay coś kombinuje, manipuluje Jaxem.
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 1 lis 2011, o 23:11

Odp: 3x01 - So


Coż za rewelacyjny odcinek.
Jax po stracie Abla jest załamany, nie jest sobą.
Wmawia Tarze, że powinna wyjechać do Chicago, po czym Tara mocno się wkurza(świetna scena złości), pózniej dochodzi do zgody między nimi.
Gemma jak zwykle lubi pakować się w kłopoty. Znalazła chociaż czas by odwiedzić schorowanego ojca.
Pogrzeb Pół-Wora smutny, został godnie pożegnany.
Hale nie żyje o kurde, szkoda go , bo zaczynałem go lubić. Ta cała strzelanina była zaskoczeniem, a ten wybuch Jaxa normalnie szok, w końcu wydusił wszystko z siebie.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE

 


  • Podobne tematy do 3x01 - So
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.