Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

3x01 - Orientación » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 1 wrz 2007, o 11:54

3x01 - Orientación

The season opener finds Michael Scofield in Sona, a hellish and deadly Panamanian prison where a previous riot has forced all authority out and has left the prisoners in charge of their own lives (and deaths). With the fate of his loved ones hanging in the balance, Michael must to find Whistler, a mysterious fellow inmate hiding within the prison's sewer system, in order to break him out from a prison from which there is no way out. Meanwhile, Lincoln searches for a missing Sara and receives troubling news about LJ.

Data emisji: 17 września 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez tlen.exe, łącznie edytowano 3 razy
We Are The World haiti
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 1 wrz 2007, o 13:02


nie wiem jak wy, ale się już nie mogę doczekać tego odcinka, hehe ale team będzie w sonie.
Obrazek
OBEJRZANE:
Prison Break
Lost
Jericho
Invasion
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 4 wrz 2007, o 10:44


juz 17 nowy odcinek super też nie mogę się doczekać, zobaczymy jaki będzie ten sezon mam nadzieje że nie będzie bardzo odstawał od pierwszego i drugiego, ale zwykle tak bywa im więcej sezonów tym każdy następny gorszy od poprzedniego miejmy nadzieje, że tym razem tak nie bedzie
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 7 wrz 2007, o 23:02


Jak ten sezon będzie miał taki poziom jak kilka ostatnich odcinków drugiego sezonu to chyba sobie daruje. Mam nadzieję, że będę mile rozczarowany by móc obejrzeć sezon w całości, a nie zrezygnować po pierwszych dwóch odcinkach.
See you in another life, brother...
<<

HeroSHI

Postdodano 8 wrz 2007, o 09:29


Powiem szczerze, że bardziej czekam na 2 sezon Heroes niż Prison... No bez przesady - znów będzie się prison breakował z Sony? :? to już się zaczyna robić nudne :/
<<

Lbs

Nowy użytkownik

Posty: 9

Postdodano 11 wrz 2007, o 00:29


Eee tam :] Ja sie nie mogę doczekac 3 sezonu :D Po zakonczeniu 2 sezonu nasuwa sie kilka pytan na ktore nie umie sie doczekac odpowiedzi :)
Ostatnio edytowano 11 wrz 2007, o 00:55 przez Lbs, łącznie edytowano 1 raz
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 15 wrz 2007, o 03:47


ja widziałam 17 minutowy spoiler i mniej wiecej wiem jak to wyglada nie ma nic czego sie nie domyslamy tzn że Sona to piekło że Linc robi wszystko aby pomoc Michaelowi że w Sonie pojawiają sie nowe postacie o silnych charakterach... nie bedzie to nic niezwylego ale mysle ze z zaciekawieniem sie obejrzy... :)
<<

Krzysztof

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 27

Lokalizacja: Małopolska

Postdodano 15 wrz 2007, o 20:46


Jeszcze 2 dni i zobaczymy 1 odcinek 3 serii :P i wtedy wszystko sie wyjaśni. Mam nadzieję że 3 seria bedzie równie dobra. Chociaż przyznam że 1 seria trochę bardziej mi się podobała. Oby tylko nie bylo tak samo jak w przypadku Losta, gdzie kolejne serie nie wychodza temu serialowi na dobre.
<<

Tatsumi

Użytkownik

Posty: 35

Postdodano 16 wrz 2007, o 13:19


już w poniedziałek do ściągnięcia mam na dzieje ale jakoś tak bardziej mnie teraz ciągnie do heroes
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 18 wrz 2007, o 13:33


Lipa z tym wszystkim że on tam wylądował tylko dlatego żeby znowu uciec tylko tym razem, nie miał wyciagnac brata tylko jakiegos kolesia, ktorego znajomi trzymaja na muszce LJa i Sare.

No i mamy zjazd rodzinny, w Sonie siedzi Scofield, T-Bag, Mahone no i były klawisz :)

Ogolnie cały ten pomysł jest naciągany, niby ten koles ktorego ma wydostac siedzi w jakimis lochu i byl popychadlem jak teraz Belick, co dziwi bo rzadzi tam jakis murzynek, ktory zapewne dalby sie przekupic zeby tamten nie zdychal w lochu, a jak mniemam to Firma jakby nie patrzec kase ma i obiektowi swojego zainteresowania moglaby pomoc troszke a nie pozwolic na powolne jego umieranie.

Wspomniany murzynek chyba nie lubi Scofielda.
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 18 wrz 2007, o 15:02


jak dla mnie to nie pokazali niczego czego sie nie spodziewalam... porwanie Sary i LJ... hmmm.... no coż musieli jakoś to rozegrać... podobała m się walka Michael pokazał pazurki ale wiadome było że nie zabije nikogo... zapewne bede ogladac ale jakoś nie powaliło mnie...
<<

Siera

Postdodano 18 wrz 2007, o 16:03


Serial spadł na psy, odcinek nudny że aż chciałem wyłączyć.
<<

Gość

Postdodano 18 wrz 2007, o 16:47


To nie ogladajcie!!!, proste!!!

Dla mnie bomba, a na moje skromne oko akcja sie rozkreci w nastepnych odcinkach, i bedzie w **** mindblowów ;p
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Gość, łącznie edytowano 2 razy
<<

=BoBeK=

Użytkownik

Posty: 27

Postdodano 18 wrz 2007, o 17:41


Ja wam powiem,że odcinek nie był zły,ale też nie powalający...=] Podobała mi się walka Michael...=] Tak niby, że nie walczy a tu taka zagrywka nie uczciwa...=P Coś nie w jego stylu...=]=D Mam nadzieję że się bardziej rozkręci...=P=D

KaruzeL napisał(a):
Ogolnie cały ten pomysł jest naciągany, niby ten koles ktorego ma wydostac siedzi w jakimis lochu i byl popychadlem jak teraz Belick, co dziwi bo rzadzi tam jakis murzynek, ktory zapewne dalby sie przekupic zeby tamten nie zdychal w lochu, a jak mniemam to Firma jakby nie patrzec kase ma i obiektowi swojego zainteresowania moglaby pomoc troszke a nie pozwolic na powolne jego umieranie.



A kto powiedział,że oni chcą go żywego..=] Wcale się nie zdziwię jak się okaże że niby nie da się uciec z tego więzienia a to wszystko jest podpuchą żeby zginęli podczas ucieczki...=]=D Poza tym nie koniecznie mogą poprosić murzynka o pomoc bo raczej nie mają do niego dostępu...=] Może prosili,ale sie nie zgodził...=P A i nie jest powiedziane,że ten koleś sie tam specjalnie nie ukrywa...=]=D
Oglądam: Heroes, Prison Break, Greek, Gossip Girl
W kolejce: Kyle XY
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 18 wrz 2007, o 18:18


Po pierwsze co najłatwiej tam jet stracić ? odpowiem sam życie, wiec nie trzeba czekać aż oni przy ucieczce zginą, bo można ich zabić tam. A to kwestia ceny tylko, a zakładam że ich stać.

Po drugie, a ta dziwko-zakonnica to niby co ? brak kontaktu yhy.

W fajne wiezienie wszyscy tam po angielsku gadają, a jak Linc w wytwornej restouracji chciał pogadac po angielsku to niekumaci sami :) Widać więzienna edukacja jest na b. wysokim poziomie :)
Ostatnio edytowano 18 wrz 2007, o 18:19 przez KaruzeL, łącznie edytowano 1 raz
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 18 wrz 2007, o 20:26


nie rozumiem textów typu: serial schodzi na psy. PB nadal pozostaje najlepszym serialem, mimo tego, że 1 sezon był lepszy.

a co do samego odcinka ja jestem zadowolony z niego :) najbardziej podobała mi się walka, a zapewne to nie jest takie proste, że Scofield ma tylko wyciągnąć stamtąd Whistlera, znając ten serial i Firmę to na pewno jest bardziej zagmatwane.

wkurzył mnie T-Bag, od razu wylizał dupę za przeproszeniem murzynkowi i od razu jest księciem :|

Za to Mahone - lubiłem go w 2 serii, po tym odcinku go uwielbiam :)
Obrazek
OBEJRZANE:
Prison Break
Lost
Jericho
Invasion
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 18 wrz 2007, o 20:43


Jak już wczesniej ktoś zasugerował odcinek nie był zły ani tez powalający. Jednak czuję troche niedosyt. Gdy czekałem na premiere tego episodu, spodziewałem się czegoś co mnie wgniecie w podłogę - a tu nic. Kilka dobrych momentów, kilka przeciętnych. Mam nadzieje ze sie akcja jakos rozkreci. Moja ocena - 7/10
trust him... he's a doctor!
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 18 wrz 2007, o 21:25

czegoś co mnie wgniecie w podłogę - a tu nic


i chyba juz tak nie będzie, bo 1 sezon był czymś zupełnie nowym, nie powielał żadnego znanego scenariusza i przez to zaskakiwał. Następne sezony to już "tylko" kontynuacja.
A zdyskredytowanie tego sezonu po pierwszym odcinku jest zdecydowanie zbyt przedwczesne ;)
Przez to że pokazują jak różne jest życie w Sonie od więzienia amerykańskiego serial może byc naprawdę ciekawy :) Co najważniejsze michel nie ma już misternie uknutego planu i musi improwizowac :] Na razie idzie mu całkiem nieźle...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 3x01 - Orientación
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.