Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

3x01 - Orientación » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 20 wrz 2007, o 17:51

Odcinek mi się nawet podobał, chociaż znów zaczyna się akcja z ucieczką, tylko tym razem bez wytatuowanego planu więzienia i trzeba będzie improwizować ;)

aja napisał(a):Tez mnie oni nudzili w tym odcinku, a już szczególnie T-Bag, typowy dupowłaz :P


Świetne określenie dla T-Baga :hihi: On ma chyba jakiś ukryty urok osobisty, bo tylko pomrugał oczkami, poczyścił bucik i już się wkradł w łaski "szefa".

Trish napisał(a):Swoją drogą to aż zabawne jak przez jeden odcinek wszyscy go polubili, i do tego raptownie pojawił się Alex, a już nie Mahone :P


On w tym odcinku był ok, mam nadzieję, że nie wrócą do wątku z prochami, które musi brać, bo znów zrobi się z niego taki dziwak ;]
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 20 wrz 2007, o 18:05


Dziwak to się z niego dopiero zrobi bez prochów, przecież on teraz będzie na głodzie.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 20 wrz 2007, o 22:22


jakis taki ten odcinek.. żółty :what: jak dla mnie średniawy. Bellick lata w samych majtasach, jakaś laska rzuca sie za bramą, Michael zgrywa twardziela o kamiennej twarzy, TBag włazi bossom w du** a prisonerzy wypoczywaja pod parasolami.. ja chcę Kellermana :D
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 20 wrz 2007, o 23:46


0lina napisał(a):Bellick lata w samych majtasach


i sprząta kupe xD

0lina napisał(a):ja chcę Kellermana


O właśnie, jak to w końcu było? Nie do końca wiadomo czy go zabili, nie?
We Are The World haiti
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 wrz 2007, o 15:14


O właśnie, jak to w końcu było? Nie do końca wiadomo czy go zabili, nie?


Jeśli dobrze pamiętam to otworzyli furgonetkę, kamera się wtedy oddaliła i było słychać sam strzał. Trupa nie pokazali. Liczę na to, że Paul znowu się pojawi ;)
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 22 wrz 2007, o 22:15


tlen.exe napisał(a):
Beti napisał(a):A i jest mi strasznie smutno, ze Sarah nie jest wymieniona w czołówce.

Jak to nie jest.

ano tak. nie ma jej w czołówce, zwróć uwagę ;)
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 22 wrz 2007, o 22:25


A faktycznie, pomyliło mi się ze wspomnieniami Michaela...
We Are The World haiti
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 24 wrz 2007, o 17:18


KraX napisał(a): Mam nadzieję, że jakoś sezon się rozkreci bo jak nie to szkoda będzi mi czasu żeby go oglądać.

Też mam taką nadzieję. :D Z tego co pamiętam to pierwsze odcinki 1 sezonu Prisona też nie były jakieś genialne, dopiero później się rozkręciło. Może tu będzie tak samo. :]

KraX napisał(a):Akcja z Mahone'm była strasznie przewidywalna, wiedziałem że uratuje tyłek Scofieldowi. Co to T-Baga, to określenie dupowłaz, które użyliście już wcześniej doskonale pasuje do niego. a o Bellicku aż szkoda pisać...


A co do akcji, to rzeczywiście była do przewidzenia. Wiadome było, że Scofield nie zabije tego koksa, a Mahone go uratuje. A na temat T-Baga, to mogę powiedzieć, że te dupowłażenie bossowi Sony nie było w jego stylu. No i z Bellicka to się brudna szmata zrobiła, każdy nim rzuca na lewo i prawo, mam nadzieje że wyjdzie z tego stanu.
<<

HeroSHI

Postdodano 28 paź 2007, o 00:25

Re: 3x01 - Orientación


Przed 3 sezonem, gdy myślałam, że może być nudno oglądac jak Michael znów próbuje wydostać się z więzienia, serial całkowicie mnie zaskoczył - panuje tam teraz inny klimat, muzyka i mentalność bohaterów. Doży plus dla kreatorów PB za zaskoczenie czymś niby podobnym, ale z drugiej strony całkiem nowym podejściem.
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 7 maja 2008, o 11:34

Re: 3x01 - Orientación


Srednio mi się podobał ten odcinek .
Brak mi tu podstępu i złośliwych przeciwności .
Dawać Kellermana i Kima.
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do 3x01 - Orientación
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.