Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

3x01 - Orientación » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 18 wrz 2007, o 21:40

ja nei wiem co wy chcecie mi sie odcinek bardzo podobal, oczywiscie T-Bag najmadrzejszy sie zakolegowal z zajwazniejszym :D
Obrazek
<<

Kwas

Użytkownik

Posty: 46

Postdodano 18 wrz 2007, o 22:08


Odcinek w miarę. Zły nie był, ale nie był też taki żeby przez 45 minut nie mrugać. Sam pomysł z porwaniem Sary i LJa dośc oklepany, mogli coś lepszego wymyśleć, ale to by za dużo musieli kombinowąć jak przekonać Sco żeby pomógł uciec Whistlerowi. Dokładnie jak ktoś napisał to co uderza to to że w więzieniu większość mówi po angielsku. No ale taki szczególik, za dużo babriania jakby mieli robić że większośc mówi po panamsku?(jaki jest jeżyk głównie używany w Panamie :>?). Jeżeli pozostała częśc sezonu byłaby trochę lepsza od tego odcinka to bym sie nie obraził :]
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 18 wrz 2007, o 23:05


Dobra była ta babka co się darła przed więzieniem żeby wynieśli zwłoki, na początku ją ignorowałem, a pod koniec mnie zaskoczyła ;)

Bellick jest powalający! Ciekawe czy przez większość odcinków będzie popychadłem. Coś mi się wydaje, że pomylił szczura z kurczakiem^^

Alex ma nadzieję, że Michael pomoże mu w ucieczce. Chyba się przeliczy :]

Najbardziej podoba mi się klimat - jest wręcz brutalny. Fox River w porównaniu do Sony to kurort wczasowy. Szykuję się naprawdę brutalny sezon ;]

W przyszłym odcinku mogliby pokazać co u C-Note i Sucre.
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 18 wrz 2007, o 23:53


Kwas napisał(a):(jaki jest jeżyk głównie używany w Panamie :>?)

hiszpański :). przecież pod koniec 2 sezonu jak akcja działa się w Panamie to tubylcy po hiszpańsku zasuwali :)

moja ocena odcinka 8/10. czekam aż w następnych odcinkach pokaże się Sucre i Sara :D
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

=BoBeK=

Użytkownik

Posty: 27

Postdodano 19 wrz 2007, o 16:26


A mi się wydaje jednak,że Alex i Michael będą zmuszeni pracować razem,żeby się wydostać...=]=D Dwa mózgi dadzą radę...=]=D
Oglądam: Heroes, Prison Break, Greek, Gossip Girl
W kolejce: Kyle XY
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 19 wrz 2007, o 17:23


Hmm, nawet mi się podobało. Jestem mile zaskoczony. Podobała mi się akcja Alexa jak załatwił tego kolesia. A jeśli chodzi o LJa, to jak już dzwonił do Linka coś podejrzewałem...
We Are The World haiti
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 19 wrz 2007, o 20:03


Trochę hard core się zapowiada w tym sezonie. Odcinek jakoś specjalnie mi się nie podobał, bez rewelacji.
See you in another life, brother...
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 19 wrz 2007, o 20:18


Ja nie oczekiwałam, że mnie powali odcinek na kolana, więc dla mnie bardzo fajnie. Podobało się. To więzienie jest po prostu straszne i jeszcze pikanterii dodaje to, że Sona powstała na bazie podobnego więzienia W Brazylii. :o
Michael nigdy wczesniej nie był taki przerażony chyba, zawsze miał jakiś plan, był pewny siebie. Teraz juz nie jest panem sytuacji. Biedaczysko. Zupełnie nie pasuje do tego więzienia.

Mahone fajny był.:D Gdyby nie to, ze wybił tyle bohaterów to bardzo bym go lubiła, tak go tylko lubię.;) Dobrze, że dał radę Michaelowi i potem uratował mu życie.

Bellick ma nieźle przesrane. Dosłownie i w przenośni. no i znalazł w końcu przyjaciela, który juz w pierwszym odcinku został odstrzelony, poor baby.

ta dziewczyna, co krzyczała przez cały odcinek nabarał mnie. W ogole się nie spodziewałam, ze to była tylko gra. Zdecydownaie bardziej przypadła mi ona do gustu niż ta druga babka, co ma cięzkie stosunki z kotami.

Lincoln zupełnie wyluzował się, co to wolność robi z ludźmi. Mam nadzieję, ze pomoże Michaelowi jakoś.

Nie chciałabym jednak, zeby Sona była miejscem pobytu głownych bohaterów przez cały sezon, 1/4 byłaby dobra.

A i jest mi strasznie smutno, ze Sarah nie jest wymieniona w czołówce.:( Chyba już nie wraca do serialu.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Beti, łącznie edytowano 1 raz
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 19 wrz 2007, o 21:08


Odcinek był ok, ale mam nadzieje, że ten sezon nie będzie polegał na tym aby Micheal znów wymyślił jakiś plan ucieczki i wyciągnął tamtego zioma, bo jeśli tak będzie wyglądał ten sezon to będzie już to troche nudne, mimo hard core`owych sytuacji w tym więzieniu.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 19 wrz 2007, o 22:29


ariena napisał(a):nie powielał żadnego znanego scenariusza i przez to zaskakiwał.

Nie, jedynie większośc pomysłów żywcem wzięta ze Skazanych na Shawshank i Ucieczki z Alcatraz :] No ale nie czepiam sie wszystkiego ;) PB w pierwszym sezonie (i trochę drugim) zaskakiwał.
Czesiek_PL napisał(a):Fox River w porównaniu do Sony to kurort wczasowy. Szykuję się naprawdę brutalny sezon ;]

Dokładnie. W Fox River było sielsko. I mam nadzieje, że nie bedą w każdym odcinku kogoś zabijać :/

W ogóle Michael w takim miejscu mógłby przestać być pacyfistą i nie czekać aż Alex załatwi za niego gościa.
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 19 wrz 2007, o 22:55


Podoba mi się klimat, widać, że na tym będzie się opierał 3 sezon.
Ogólnie przez cały odcinek martwiłam się o Michaela, chociaż miałam nadzieję, że się przełamie i zabije tego faceta. Alex był rewelacyjny, najlepsza była jego dumna mina, gdy Michael zaczął nieczysto walkę :P
Oglądanie Bellicka i T-Baga w tym serialu już mnie strasznie nudzi :?
Ogólnie odcinek u mnie zdecydowanie na plus, gdyż spodziewałam się czegoś o wiele mniej wciągajacego, a to mnie wciągnęło.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 20 wrz 2007, o 00:15


Trish napisał(a):Ogólnie odcinek u mnie zdecydowanie na plus, gdyż spodziewałam się czegoś o wiele mniej wciągajacego, a to mnie wciągnęło.


Dokładnie, mam takie samo zdanie.

Trish napisał(a):Oglądanie Bellicka i T-Baga w tym serialu już mnie strasznie nudzi :?


Yhh, zdziwiłem się jak zobaczyłem że zebrała się połowa paczki w jednym miejscu...

aja napisał(a):Dokładnie. W Fox River było sielsko. I mam nadzieje, że nie bedą w każdym odcinku kogoś zabijać :/


A niech zabijają. ;D Byle nie ze starej ekipy(nie wliczając T-bag'a, bo jego już nie trawie)

aja napisał(a):W ogóle Michael w takim miejscu mógłby przestać być pacyfistą i nie czekać aż Alex załatwi za niego gościa.

Trish napisał(a):Alex był rewelacyjny, najlepsza była jego dumna mina, gdy Michael zaczął nieczysto walkę :P


Podobał mi się Alex. Chyba go polubię w tym sezonie. :P

Beti napisał(a):A i jest mi strasznie smutno, ze Sarah nie jest wymieniona w czołówce.


Jak to nie jest. Gdyby jej nie było to bym był już szczęśliwy do końca. :P Nie lubię baby...
We Are The World haiti
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 20 wrz 2007, o 07:42


Trish napisał(a):Alex był rewelacyjny, najlepsza była jego dumna mina, gdy Michael zaczął nieczysto walkę :P

Dokładnie :D Przynajmniej koleś jest konkretny, a nie tak rozmemłany jak Michael :P
Trish napisał(a):Oglądanie Bellicka i T-Baga w tym serialu już mnie strasznie nudzi :?

Tez mnie oni nudzili w tym odcinku, a już szczególnie T-Bag, typowy dupowłaz :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 20 wrz 2007, o 14:26


aja napisał(a):a nie tak rozmemłany jak Michael


Też używam tego słowa. ;D ale masz rację, Michael czasami taki jest, niezdecydowany i te de...

aja napisał(a):T-Bag, typowy dupowłaz



Buahaha, no sikałem ze śmiechu jak się podlizywał temu kolesiowi. ;D
We Are The World haiti
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 20 wrz 2007, o 14:56


aja napisał(a):Dokładnie :D Przynajmniej koleś jest konkretny, a nie tak rozmemłany jak Michael :P

Swoją drogą to aż zabawne jak przez jeden odcinek wszyscy go polubili, i do tego raptownie pojawił się Alex, a już nie Mahone :P

aja napisał(a):Tez mnie oni nudzili w tym odcinku, a już szczególnie T-Bag, typowy dupowłaz :P

Bo z nimi jest wiecznie ta sama gadka, T-Bag "dupowłaz", a Bellick śmieć, z którym wszyscy robią co chcą :?
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Trish, łącznie edytowano 2 razy
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 20 wrz 2007, o 15:49


Długo się zbierałem żeby obejrzeć ten odcinek. W końcu się zmusiłem, obejrzałem i mogę stwiedzić że odcinek niczym ciekawym mnie nie zaskoczył. Mam nadzieję, że jakoś sezon się rozkreci bo jak nie to szkoda będzi mi czasu żeby go oglądać.

Akcja z Mahone'm była strasznie przewidywalna, wiedziałem że uratuje tyłek Scofieldowi.
Co to T-Baga, to określenie dupowłaz, które użyliście już wcześniej doskonale pasuje do niego. a o Bellicku aż szkoda pisać...
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 20 wrz 2007, o 16:43


super odcinek. Czekam na następny. Te klimaty tego więzienia są niepowtarzalne.
Obrazek
<<

Krzysztof

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 27

Lokalizacja: Małopolska

Postdodano 20 wrz 2007, o 17:47

Ogólnie odcinek nawet mi sie podobał. Widać że jest różnica miedzy Soną a Fox River, zupełnie inny "świat" i jestem ciekawy co bedzie dalej.
Mam tylko zastrzezenia do tego że Michael znalazł sie akurat tam żeby wyciagnąć jakiegoś gościa, pomysł wydaje mi się trochę naciągany :P
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do 3x01 - Orientación
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.