Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

3x01 - Olivia » Zakończone Seriale » Fringe • seriale forumtv.pl

<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 8 wrz 2010, o 01:15

3x01 - Olivia

Spoiler:


Data emisji: 23.09.2010
<<

robpal

Użytkownik

Posty: 39

Ulubiony serial:
The Wire, 24, Fringe

Postdodano 24 wrz 2010, o 20:00

Odp: 3x01 - Olivia


Na tę premierę czekałem z największym utęsknieniem i się nie zawiodłem - tylko Dexter może próbować się równać z Fringe, reszcie odjechał o kilometr :D GENIALNE!

Prawie cały odcinek w alternatywnym NYC+kilka smaczków (czerwona wejściówka, DOGS, samolot na księżyc, znikający sterowiec)+Bubbles za kierownicą taksówki=recepta na idealny start xD
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 24 wrz 2010, o 22:57

Odp: 3x01 - Olivia


W 100% zgadzam się z przedmówcą - idealny start. Fringe to obecnie czołówka amerykańskich seriali i będę stał za tą tezą murem. Początek serialu nie zapowiadał, że przeistoczy się on w coś takiego.
Historia Olivii bardzo mi się podobała. Ciekawe jak to będzie w przyszłości wyglądać - zacznie prace w Fringe Divison, ale będą ją prześladować migawki z jej prawdziwego życia. A może jeszcze spotka kogoś kto jej pomoże. Strasznie wciągający ten pomysł.
Jazda taksówka przyjemna. Były niezłe i zabawne dialogi + niezła akcja na stacji benzynowej. Jednak początek o wiele lepszy jak próbowali wmówić Olvii że pochodzi z tego świata, a potem jej ucieczka.
W naszym świecie rozpoczyna się romans Bolivi i Petera. I jeszcze rząd wie o drugim uniwersum. Ciekawe tylko czy tego nie zlekceważy. No i kto pierwszy się dowie, ze to nie nasza Olvia. Obstawiam Waltera.
Oczywiście alternatywny wszechświat nie mógł się obejść bez kilku wyśmienitych smaczków - żyjący Kennedy, turystyczne loty na księżyc i sterowce. Uwielbiam je! I jeszcze miedziana Statua Wolności. TUTAJ można przeczytać o innych ester eggach
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 27 wrz 2010, o 09:23

Odp: 3x01 - Olivia


Wow! To było coś. Ten serial jest genialny a premiera 3 sezonu wręcz wyśmienita. Podoba mi się ten zły Walter, ale Olivia, była wybitna. Cały odcinek poświęcony jednej osobie, którą uwielbiam w tym serialu. No i teraz akcja będzie rozgrywać się w dwóch światach co jest bardzo ciekawe. Jestem bardzo ciekawy jak to wszystko się rozkręci i oby oglądalność wzrosła, bo ja nie wyobrażam sobie by ten serial miał nie dostać jeszcze przynajmniej jednego sezonu.

Obrazek

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 28 wrz 2010, o 00:06

Odp: 3x01 - Olivia


Niezły, niezły. :P
Cieszy mnie bardzo powrót "Fringe Division", stęskniłem się za tym serialem. :D
Odcinek skupiony na Olivii wyszedł bardzo pięknie.
Koniec odcinka, że wspomnienia przyjęły się w organizmie Olivii może być bardzo ciekawy. :P
Teraz tylko czekam aż ktoś odkryje, że Olivia tak naprawdę nie jest tą Olivią. :D
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 6 paź 2010, o 18:33

Odp: 3x01 - Olivia


Tamta strona ma 2 Olivie, a nasza żadnej :( to niesprawiedliwe! :P
Fajny odcinek :P zapowiada naprawdę dobry sezon :P chociaż teraz nie potrafię sobie wyobrazić, na czyim życiu będzie się bardziej skupiał - prawdziwej czy fałszywej Olivii :P
Sama fabuła też niezła :P taksówkarz, któremu chyba pod koniec spodobało się współpracowanie z Olivią. Jej początkowa ucieczka i to, jak potem uwierzyła w "swoje" wspomnienia...
Właśnie, taksówkarz... wydaje mi się, że się jeszcze pojawi :P
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 3 sty 2011, o 19:38

Odp: 3x01 - Olivia


Pierwszy odcinek sezonu i od razu uderzenie z grubej rury! :)

Bolivia zaczęła infiltrację naszego świata i coraz bardziej wtapia się w życie naszej Olivii. Nasza z kolei poddana została praniu mózgu i powoli zaczyna wierzyć, że jest z alternatywnego świata. Spotkanie z matką okazało się być kluczowe. Podobał mi się motyw ucieczki, no i postać tego taksówkarza też bardzo pozytywna.
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 3x01 - Olivia
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.