Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

3x01 - El Gran Cañón » TOP 5 » Shameless • seriale forumtv.pl

Opiekun: eLMaQ

<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 17 sty 2013, o 12:13

3x01 - El Gran Cañón

Spoiler:


Data emisji: 13.01.2013
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 17 sty 2013, o 14:00

Odp: 3x01 - El Gran Cañón


Jimmy wprowadza się do wesołej gromadki i po czterech miesiącach razem zaczynają się problemy. Poza tym, że Fionę zaczyna drażnić jego obecność, jest też poważniejszy problem - pojawia się ojciec Estefanii. Oczywiście, jak to Jimmy, trzyma wszystko w tajemnicy przed Fioną, znika na całe dnie, obiecuje być mężem Estefanii, oj będą z tego problemy.
Zabicie chłopaka Estefanii mocne, tak jak jego rozczłonkowanie i pozbycie się worków... 'Dexter' anyone? I palenie obrań za domem xD Początkowa 'kłótnia' o zęby Carla była nieco niepokojąca, nagle mu się zachciało rozliczać co on kupił a co ona? Dziwne.
Frank jakimś sposobem wylądował w Meksyku. Kiedy w domu Debbie zamartwia się o niego on próbuje wrócić. Przygoda z przemytnikami imigrantów niezła, ale przemycenie 18 woreczków prochów + 1 gratis - mega. 'Thank You Sheila' xD
A jeśli o Shieili mowa, chyba przypomniała już sobie co to znaczy mieś dziecko. Ona o Jody wyglądają na super zmęczonych i nie ma się co dziwić.
Fiona i jej praca jako szambonurek - nie będę za tym tęsknić. Na szczęście postanowiła poświęcić swoją ostatnią wypłatę na to, żeby dostać nową pracę. I będzie zarządzać klubem. Mam nadzieję, że jej to wypali.
Ian w szkole wojskowej, a w oczekiwaniu na powrót Mickeya z więzienia dalej zabawia się z ojcem Jimmiego. Nie wiem czy mi się to podoba. Facet dość fajny, ale ja jakoś jestem bardziej za Mikeym.
Lip jak zwykle w tarapatach. Razem z Ianem kradną laser, Lip zostaje aresztowany. Na szczęście jego nowa dziewczyna Mandy go wyciąga z więzienia i Kip tworzy mistrza robotów, którym wygrywa zawody i kasę. Kasy nigdy dość u Gallagherów xD
A na sam koniec odcinka pojawia się zagoniony od dawna Frank - i znowu zacznie się jazda.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 22 sty 2013, o 23:12

Odp: 3x01 - El Gran Cañón


Cudowny powrót! Jak ja się bardzo stęskniłem za tym świrniętym i szalonym serialem! :D

Fiona i jej babranie się w gównie...niech to szlag, musiałem akurat coś jeść w tym momencie. :P Ohyda! :) Dlatego dobrze, że jej nie wyszło w tej robocie i wraca do klubu! :) Już nie mogę się doczekać scen, gdy będzie prowadzić jakąś imprezę. :)
Lip...uwielbiam gościa! :P Kradzież lasera, stanie przed Sądem i majstrowanie przy robocie na Bitwę. :) Ładna pieniężna wygrana, Gallagherom zawsze przyda się trochę gotówki. :P
Ian i ojciec Jimmiego dalej się "bawią". :P Ciekawie, kiedy Jimmy się dowie o ich igraszkach.
W końcu wyszła na jaw sprawa z Estefanią i Marco. Ojciec się dowiedział o tym i Jimmy ma problemy. :P Szkoda tylko, że nie powiedział o tym Fionie. :(
Genialna scena zastrzelenia Marca i ćwiartowania ciała, oraz jeszcze te wrzucanie części zwłok do jeziora. Skojarzenie z Dexterem jest zdecydowanie na miejscu. :)
Sheila, Jody i dziecko...chyba nie tak to sobie wyobrażali, gdy chcieli przygarnąć dziecko Karen.
Frank, Frank, Frank. :P Przezabawne sceny w Meksyku. Przemyt narkotyków w tyłku i te podziękowania Sheili. :D :D :D

Po odcinku genialna zapowiedź kolejnych epizodów, będzie się działo! Chaos, zniszczenie, przemoc, kłótnie, problemy, czyli wszystko za co kochamy "Shameless". :)
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 29 sty 2013, o 19:50

Odp: 3x01 - El Gran Cañón


Świetny początek, stęskniłem się za tą rodzinka :D

Frank wylądował w Meksyku , a wrócił z narkotykami w tyłku xD
Jimmy ma kłopoty i jak zwykle jest tajemniczy.
Fiona wraca do biura i oby sie jej tym razem powiodło.
Lip dalej ma łeb na karku i wie jak zdobyć kase.
Sheila doczekala sie dzidziusia :P
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE

 


  • Podobne tematy do 3x01 - El Gran Cañón
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.