Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

3x01 - Day 3: 1:00 P.M.-2:00 P.M. » 24 » Odcinki • seriale forumtv.pl

2003-2004

Opiekun: Raven

<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 25 lis 2006, o 00:13

3x01 - Day 3: 1:00 P.M.-2:00 P.M.

Three years have passed since the events of Day Two. A van deposits a dead body outside the LA Health Unit. The body is infected with a deadly virus. Tony, now in charge of CTU, learns that this is a blackmail tactic to get the US government to release a drug lord, Ramon Salazar, whom Jack has just brought down, before Salazar's brother releases the virus into LA.

Jack and his new partner, Chase Edmunds, prepare to sign a deal with Salazar at the prison. Salazar delivers a mysterious warning to Jack before killing his lawyer.

Palmer is alive and well, and has returned to LA for the first time since the attack three years ago. He is running for re-election and is preparing for an important debate with a rival senator. He is accompanied by his brother, who happens to be his chief of staff and his doctor, who also happens to be his girlfriend.

A young boy, Kyle Singer, is seen examining a large, mysterious bag of white powder. He plans to deliver it to some dealers later that day, but he is being watched by Salazar's men.

Kim now works at CTU and has been dating Chase for three months. Kim wants to tell her father, but Jack has a mysterious health problem that may make things more complicated.
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 8 sty 2007, o 11:01


Na fali przypomnienia sobie przygód Jacka w związku z rozpoczęciem nowego sezonu obejrzałem sobie odcinek, niezły motyw jest jak na końcu Jack wyciąga swoją małą "apteczkę" albo jak się wscieka na wszystkich już nie jset taki doskonały jak w poprzednich seriach.
<<

rand

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 66

Lokalizacja: Gdańsk

Postdodano 12 mar 2007, o 00:43


ja dopiero skończyłem 3 serię :] Świetny serial, ale jakoś nie przypominam sobie jak Jack sie wscieka na wszystkich, wydaje mi sie ze wciaż jest "prawie" nieomylny :]
1. BSG, Dexter, The Shield
2. 24, Skins,
3. Supernatural, The Black Donnellys, Rescue Me, Veronica Mars, True Blood
4. Californication, Entourage, Chuck, House M.D., Sons of Anarchy, HIMYM, Lost, Moonlight
5. Rome, Weeds, The Tudors, Hung, Castle, Breaking Bad,
6. Grey's Anatomy, Desperate Housewives, Damages,
7. Stargate SG-1, Atlantis, The 4400, Private Practice

Nowe, które oglądam: Stargate: Universe, Flash Forward
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 12 mar 2007, o 12:08


rand napisał(a):ale jakoś nie przypominam sobie jak Jack sie wscieka na wszystkich
to by ło w tym odcinku ... pierwszym z serii jak postanowił nie brać i czepiał się o wszystko :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 lis 2007, o 00:21

Re: 3x01 - Day 3: 1:00 P.M.-2:00 P.M.


O tak, był naprawdę upierdliwy. Ciekawe co jeszcze robił jak był na tej misji.
W CTU się pozmieniała - przybyło sporo nowych twarzy. Kim w roli agenta jakoś mi nie pasuję. Zobaczymy co w przyszłości zepsuję.
Po tym odcinku sądzę, że wirus jest w drugach, ale byłoby to za proste.
Palmer znalazł sobie kochankę i nowego doradcę, tylko jeszcze nie wiem kim są dla siebie.
Czy mi się wydaje czy w agencji pracuje Zachary Quinto(Sylar)? ;)
<<

rand

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 66

Lokalizacja: Gdańsk

Postdodano 22 lis 2007, o 00:50

Re: 3x01 - Day 3: 1:00 P.M.-2:00 P.M.


Zgadza się, pracuje tam Sylar, bynajmniej tak pamiętam że (w/od) którejś z serii on występował, więc pewnie (w/od) tej :) Miło czasem takie znajome twarze oglądac :)

*napisałem w/od żeby nie spoilerowac, tak wiec zeby nie bylo wiadomo czy wystapil tylko w 1 czy wiecej seriach :P z racji ze widze ogladasz dopiero serie 3
1. BSG, Dexter, The Shield
2. 24, Skins,
3. Supernatural, The Black Donnellys, Rescue Me, Veronica Mars, True Blood
4. Californication, Entourage, Chuck, House M.D., Sons of Anarchy, HIMYM, Lost, Moonlight
5. Rome, Weeds, The Tudors, Hung, Castle, Breaking Bad,
6. Grey's Anatomy, Desperate Housewives, Damages,
7. Stargate SG-1, Atlantis, The 4400, Private Practice

Nowe, które oglądam: Stargate: Universe, Flash Forward

 


  • Podobne tematy do 3x01 - Day 3: 1:00 P.M.-2:00 P.M.
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.