Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

3.21 - Desire » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 21 kwi 2007, o 23:21

3.21 - Desire

The attendings vie to be Chief. Two people who haven't slept together before, will. McSteamy's 60-day vow of chastity has a conclusion. We meet a boss, his assistant, and his wife. We also get to see someone being treated in the clinic. Derek has more questions about his relationship with Meredith.

promo: http://youtube.com/watch?v=Kju_ywZSBMs

Addison/Alex *_* :D
Want your bad romance.
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 29 kwi 2007, o 18:26


Addison/Alex *_* :D


Spodziewałam się:) Na poczatku było fajnie, ale potem jak ją Karev potraktował:/ Zrobiło mi sie żal Addison, no i do tego jeszcze Sloan, ktory odpuścił (zachował się zdecydowanie nie jak "men's hore").
Przypadek rybki był boski :hihi:
Szkoda tylko, ze coś się popsuło pomiędzy Derekiem a Mer :/
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 29 kwi 2007, o 18:57


ariena napisał(a):Spodziewałam się:) Na poczatku było fajnie, ale potem jak ją Karev potraktował:/ Zrobiło mi sie żal Addison, no i do tego jeszcze Sloan, ktory odpuścił (zachował się zdecydowanie nie jak "men's hore").


No niestety, od początku wiedziałam, że zbliżenie A/A jest tylko po to żeby przekonać Addie do wyjazdu, ale i tak chemia między nimi była boska :P
Want your bad romance.
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 1 maja 2007, o 13:25


Alex zachował sie jak swinia. Gdy tylko jakaś kobieta zaczyna go lubic (patrz sezon 2-izzie) on musi je od siebie odrzucic. Tak starsznie boi sie zaangazowania:/
<<

Dziamdzia

Użytkownik

Posty: 20

Postdodano 6 maja 2007, o 09:43


Też wiedziałam że Addison spiknie się z Alexem:) Ale wiecie co? Czuję że może toś coś być między nim a Ave ... A do do McDreamiego to jestem potwornie rozczarowana jego postepowaniem! Działał mi na nerwy w tym odicnku;) Teraz czekam niecierpliwie zeby ogladnac 22 i 23:)
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 31 lip 2007, o 21:43


Dobrze, że to już koniec Addison/Alex ;) Tylko szkoda, że jej z Markiem nie wyszło :/ Widać było, że mu zależało, ale żeby nie czuła się winna wymyślił historyjkę, że sam się z kimś przespał, a tym razem wcale nie była to jego wina..
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 1 lis 2007, o 22:36

Re: 3.21 - Desire


Sceny z ciastami były najlepsze. :)

Sprawa tego członka zarządu - ouch. :P

Ma się tylko katar a tu taka sprawa wychodzi na jaw...

Ava z tymi plotami była niezła. wszystko słyszała. :)

Alex/Addison - Addison była taka zazdrosna o Avę, ja krzyczała na Alex'a...dobrze że tak zakończyli ta sprawę, bo jakoś nie widziałam ich jako pary. Alex zachował się może jak świnia, ale wydaje mi się że Addison go tylko pociągała fizycznie. No a poza tym stałam się fanką Alex/Ava. LOL już z Izzie go nie chcę, bo Izzie stała się głupia...

Mark - szkoda mi go było, bo widać że mu zależy, a Addison nie wie czego chce...Mark zachował się świetnie...jak męzczyzna. no ale próbował swoich sił u Mer, ale dorbze że nie zrobili takiej pary, bo to by było już za wiele.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 16 mar 2008, o 05:35

Re: 3.21 - Desire


LOL, ryba w penisie. Biedny koleś, ja bym tak nie chciał. A ten od kataru też miał pecha, miesiąc musiał czekać żeby się pobzykać ze swoją panną przez 'katar' ;p

Mark - w ogóle mi go nie żal, wywalić go z GA! ;p

Addie mi było bardzo szkoda, Alex faktycznie nie chce się ustatkować. ;p

George się przeniesie? ;d Fajnie by było. ;p Nie znoszę dziada!
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 23 lut 2009, o 23:21

Re: 3.21 - Desire


"The people who suffer the most... are those who don't know what they want" i Addison odchodzi. :blanco

Alex/Addison - :D. Szkoda, że nic z tego, ale jak już mówiłem kocham Addison i z każdym ją lubie. :) Mark'a mi jakoś nie żal, sam jest manwhore, więc. Ale ładnie sie zachował, kłamiąc. Izzie/George - piąty raz powiem, seriously? Sprawa z ciastkami na ślub. ^^
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 3.21 - Desire
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.