Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

3.20 The Man Behind the Curtain » Lost » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 4 kwi 2007, o 18:06

3.20 The Man Behind the Curtain

This episode will show us the life of Horace and Olivia, who are teachers. We will see them back in the 70's and how they are connected to the Dharma initiative.


Retrospekcje: DHARMA
Data emisji: 09.05.2007
See you in another life, brother...
<<

HeroSHI

Postdodano 4 kwi 2007, o 18:47


Jeśli w tym odcinku ma pokazać się retro dharmy to naprawde świetnie - w sumie bardzo mało powiedzieli o tej instytucji :)
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 6 kwi 2007, o 17:23


Może być naprawdę ciekawy odcinek, na pewno dojdą jakieś nowe tajemnic, przecież trzeba zbudować napięcia do 4 sezonu.
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 14 kwi 2007, o 18:02


Pojawiły się bardziej szczegółowe informacje i mają to być retrospekcje Bena, czyli można powiedzieć, że po części Dharmy...
See you in another life, brother...
<<

kaha

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 8 maja 2007, o 12:15


Wreszcie cos o tej tajemniczej organizacji :D
<<

kandziak

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 232

Lokalizacja: Chojnów

Postdodano 10 maja 2007, o 15:50


Więc od początku Juliet and Jack nasze skowroneczki dalej będą ćwirkac na plazy a juz myslałem ze hucznie ich wywala z obozu. Sawyer ile on juz razy probował zdyskredytowac Jacka i znów mu sie nie udało. Kate wciąż czuje miete do doktorka. Ben killer number one in the island. John haha ile on juz razy został wykiwany to sie w głowie nie mieści.

Ocena odc. 7/10
Ostatnio edytowano 10 maja 2007, o 15:56 przez kandziak, łącznie edytowano 2 razy

Obrazek

<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 10 maja 2007, o 15:53


Oglądałem już odcinek. Zarąbisty!!! Ciekawe czy rzeczywiście Jacob to duch. A tu macie jego zdjęcie.
Obrazek
Coś dziwnie przypomina mi on Locka :D

Ciekawe też czy Lock umarł i dlaczego to Ben jest teraz przywódcą tych innych.
Szkoda, że go nie zabili jak mieli go wtedy w tym bunkrze... :/

Ale odcinek był wyrąbisty 10/10!!!
Ostatnio edytowano 10 maja 2007, o 15:54 przez mateusz698, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
<<

banan91

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 10 maja 2007, o 17:51


Dość ciekawy był, ale sądząc po spoilerach oczekiwałem czegoś wstrząsającego. Jakiś niedosyt mam ale i tak już się nie mogę doczekać kolejnego czwartku. Wydaję mi się że John po prostu nie może umrzeć. Jest zbyt ważny.
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 10 maja 2007, o 18:16


Locke mógłby umrzeć, jest niewazny :P
Jack mnie coraz bardziej wqrza, ma pretensje do innych, że coś przed nim ukrywają a sam nie mówi im wszystkiego, a właściwie nic nie mówi.
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 10 maja 2007, o 23:13


Mi tam Locka nie jest szkoda, ba nawet się cieszę, że tak skończył ;)

Zamiast rozwiązania zagadek przyszły kolejne, do tego się już przyzwyczajłem. Cała historia Dharmy jest nawet, nawet.

Szkoda, że Juliet zostaje w obozie :? Ogólnie mało było rozbitków w tym odcinku, oczywiście nie licząc Johna.

Ocena? 7/10
<<

Connie

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 109

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 11 maja 2007, o 00:17


Locke - jak ja niecierpię tego gościa!! Ale znając moje szczęście cos sie stanie i będzie żył. :P
Nawet Jack mnie denerwuje z tą świętością Juliet. Ona zreszą też nie lepsza. Na wszystko znajdzie usprawiedliwienie i wymówkę. xD
Ben przez całe zycie nosi jedne okulary? :D
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 11 maja 2007, o 19:04


mam nadzieje, ze nie jak to było z tym ruskiem, ale Locke skutecznie wykituje w tym dole..
ciekawam czym lub kim jest ten Jacob.
a sprawa z Jackiem i Juliet wiedziałam ze sie tak potoczy, przecież by nie wygnali wspaniałego doktora z obozu :) interesuje mnie co on tam wykombinował, zeby przechytrzyc innych jak wpadną z wizytą.
retro? dobre było jak zagazowali członków Dharmy... a Ben to niezły spryciarz. Ale plus dla niego za ustrzelenie Locka.
So?
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 11 maja 2007, o 20:52


Do tej pory jeszcze nie otrząsnęłam się po tym odcinku :shock: Najmocniejsze było zakończenie i to nurtujące pytanie CZY LOCK ZGINIE???I czemu Ben jest taki okrutny???
Odcinek był bardzo ciekawy i nieprzewidywalny. Najwyższa ocenka 10/10
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

markusz

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 11 maja 2007, o 22:17


Bardzo dobry odcinek, tajmeniczy Jakob, postrzelony Locke. Widze ze nikt nie zwrocil uwagi na to, ze Richard sie nic nie zestarzal. Ben zdazyl dorosnac a richard od czasu spotkania w lesie do dzisiejszej chwili sie w ogole nie zestarzal. Potwierdza to teorie ze mieszkancami wyspy sa zmarli, duchy. Matka Bena, ludzie ktorzy sie nie starzeja.
<<

rads0n

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 11 maja 2007, o 22:35


Ja nie mogę a ja tak lubiłem locka mam nadzieje że przeżyje
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 11 maja 2007, o 23:03


markusz napisał(a): Potwierdza to teorie ze mieszkancami wyspy sa zmarli, duchy.

e tam, to by było bez sensu.
przecież duchy np. nie zachodzą w ciążę albo nie umierają, a takie rzeczy działy sie na wyspie.
So?
<<

markusz

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 12 maja 2007, o 00:05


A dlaczego zakładasz ze duchy nie zachodza w ciaze i nie umieraja ? znasz jakies duchy ze wiesz jakie prawa rzadza ich swiatem :) Locke nie widzial Jakoba, poniewaz nie ma na tyle otwartego umyslu zeby widzec ducha, Ben widział ducha matki i Jakoba, ktorzy sa dla innych niewidzialni.
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 12 maja 2007, o 00:38

markusz napisał(a):A dlaczego zakładasz ze duchy nie zachodza w ciaze i nie umieraja ? znasz jakies duchy ze wiesz jakie prawa rzadza ich swiatem :)

dooobree... :hah: dla mnie to totalna bzdura.
So?
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 3.20 The Man Behind the Curtain
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.