Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

3.16 One of Us » Lost » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 14 kwi 2007, o 18:36

Obstawiam, że teraz zajmą sią Sun, chociaż z 2 strony faktycznie Claire wciąż może być przedmiotem ich zainteresowania, jako jedyna żywa matka...
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 14 kwi 2007, o 19:36


A oni wiedzą w ogóle że Sun jest w ciąży?
So?
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 14 kwi 2007, o 19:52


Oni wiedzą wszystko :]
Obrazek
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 14 kwi 2007, o 21:20


A oni wiedzą w ogóle że Sun jest w ciąży?


Oni juz na tej wyspie troche siedza, wiec pewnie predzej czy pozniej objawy wyskocza :P
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 14 kwi 2007, o 23:17


masło maślane znowu ale lepiej od poprzedniego odcinka. Jak w nastepnym nic sie nie wyjasni to rozwale cos...
Obrazek
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 14 kwi 2007, o 23:30


Ja przestałam liczyć no to, że coś się wyjaśni i jak powiedziałam, w takim wypadku to ostatni sezon, który oglądam...
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 15 kwi 2007, o 00:01


Mało wam się wyjaśniło? Przede wszystkim wyjaśniły się sprawy skąd Inni mieli informacje o rozbitkach, jakiego typu badania przeprowadzają, to, że Juliet blefuje itd. Trudno, żeby od razu widz miał się o wszystkim dowiedzieć, jaki były sens dalszego oglądania? Po waszym podejściu do serialu stwierdzam, że będzie dla was lepiej, jak przestaniecie go oglądać i zaczniecie sobie oglądać filmy gdzie wszystko jest jasne po 2 godzinach :]
Ostatnio edytowano 15 kwi 2007, o 00:03 przez Klatus, łącznie edytowano 1 raz
See you in another life, brother...
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 15 kwi 2007, o 00:33


Według ciebie wyjaśnienie tajemnicy po 3 sezonach to wcześnie ?
W takim razie ja życzę udanego oglądania 16 sezonu Lost...
<<

Khabar

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 150

Lokalizacja: St-ce :P

Postdodano 15 kwi 2007, o 10:26


suuper dla mnie moze byc nawet 23 albo 42 sezony LOSTa bo to jest naprawde serial inny niz wszystkie i fajnie, że nie wyjaśniają bo tajemnice są najlepsze :]
They saw the future ...
they saved the cherleader,
...
IT'S TIME TO SAVE THE WORLD
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 15 kwi 2007, o 15:08


Trish napisał(a):A co do siostry Juliet to mnie inna sprawa zastanawia, ok fajnie, że na tej ich wyspie nikt [niby] nie choruje na raka [zresztą jak sądzę, w tym wątku on miał na myśli, że tutaj niektórzy przyjechali chorując na raka i dzięki wyspie wyzdrowieli] ale przecież oni tej siostry nie przywieźli na wyspę, więc jak ją wyleczyli [no chyba, że to było sfabrykowane, a ona naprawdę nie żyje] ?


Albo zostało sfabrykowane to, że w ogóle jej się choroba odnowiła, aby przywiązać Juliet do wyspy i wcale nie musieli jej leczyć, bo cały czas była zdrowa :P
Ostatnio edytowano 15 kwi 2007, o 15:09 przez Nikola, łącznie edytowano 1 raz
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 15 kwi 2007, o 15:39


A no fakt, o tym nie pomyślałam, a to jest najbardziej logiczne...
<<

kaha

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 17 kwi 2007, o 19:02


A juz polubilam Julliet... eh
<<

Wanda

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 23

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 18 kwi 2007, o 08:45


Klatus napisał(a):Mało wam się wyjaśniło? Przede wszystkim wyjaśniły się sprawy skąd Inni mieli informacje o rozbitkach, jakiego typu badania przeprowadzają, to, że Juliet blefuje itd. Trudno, żeby od razu widz miał się o wszystkim dowiedzieć, jaki były sens dalszego oglądania? Po waszym podejściu do serialu stwierdzam, że będzie dla was lepiej, jak przestaniecie go oglądać i zaczniecie sobie oglądać filmy gdzie wszystko jest jasne po 2 godzinach :]


no mam takie samo zdanie :)

Dla mnie fajny odcinek, sporo wyjasniający. Najfajniejsze 15 ostatnich sekund :)
Obrazek
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 25 sie 2009, o 09:07

Re: 3.16 One of Us


Dobry odcinek, flashe też. Tak bardzo polubiłem Juliet, że rzeczywiście myślałem, że tamci ją zostawili. No ale pewnie Ben coś jej obiecal i pracuje dla nich... Za 7 dni się widzą, czyli w finale. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 6 wrz 2009, o 17:00

Re: 3.16 One of Us


Też dość polubiłem Juliet. ;p No i ogólnie trochę się wyjaśniło w tym odcinku, dlatego też mi się podobał.
Szczerze rozumiem czemu Trish i reszta tak narzekali, bo oni musieli jechać powolutku, a my Chris możemy taśmowo lecieć sobie. ;pp
We Are The World haiti
Poprzednia strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.