Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

3.13 The Man From Tallahassee » Lost » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 6 mar 2007, o 09:36

3.13 The Man From Tallahassee

When Kate and Locke arrive at the Others' camp, Ben promises to tell Locke the island's secrets as long as he stops his destructive plan, and Kate learns that the Others have offered Jack a deal.


Retrospekcje: Locke
Data emisji: 21.03.2007

Zwiastuny:
  Kod:
CTV Promo:
http://youtube.com/watch?v=2TDdM3MccM8
ABC Promo:
http://youtube.com/watch?v=-J6WO1powso
Season 3 Long Preview
http://youtube.com/watch?v=xmPaCFUZi-k
Promo 2 (Jack&Kate):
http://www.youtube.com/watch?v=Dt6ZPEAgh6s
Ostatnio edytowano 18 mar 2007, o 13:59 przez Klatus, łącznie edytowano 1 raz
See you in another life, brother...
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 8 mar 2007, o 01:09


Retrospekcje: Locke
ehh a ja ciągle czekam na retro sayida :)
So?
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 8 mar 2007, o 18:16


Przecież było w 11 odcinku :|
See you in another life, brother...
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 8 mar 2007, o 18:30


Klatus napisał(a):Przecież było w 11 odcinku :|
o jaa przegapiłam 11 odcinek!
dzieki Klatus :)
So?
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 10 mar 2007, o 14:05

Re: 3.13 The Man From Tallahassee


Klatus napisał(a):
When Kate and Locke arrive at the Others' camp, Ben promises to tell Locke the island's secrets as long as he stops his destructive plan, and Kate learns that the Others have offered Jack a deal.


Retrospekcje: Locke
Data emisji: 21.03.2007


skąd bierzesz te informacje ??

[ Dodano: 2007-03-14, 11:47 ]
haloo czy ktoś mi odpowie ?? :D

[ Dodano: 2007-03-15, 09:23 ]
Ben tries to persuade a determined Locke to call off his destructive plan by offering him some of the secrets of the island, and Kate's reunion with Jack does not go off as planned when she discovers that he has made a deal with "The Others."

Trochę inaczej znalazłem.
<<

HeroSHI

Postdodano 20 mar 2007, o 22:19


Wreszcie retro Locke'a :D
<<

buli_tychy

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 33

Postdodano 22 mar 2007, o 15:53


13 odcinek a ja dopiero co pobrałem 12 :P Oo
PeAcE 'n' LoVe ~ JaH Bless ^^

Obrazek
WNB - Boże Prowadz
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 mar 2007, o 23:22


Lock jest chory, ten upadek, a potem katastrofa poważnie mu zaszkodziły. Ben natomiast to szczwany list ;) Jak była ostatnia rozmowa Ben-Lock to mogłem się założyć, że w "pudełku" jest jego ojciec.

Ogólnie odcinek taki sobie. Brakowało trochę tego co działo się na plaży, mało Kate i Sayida. Retrospekcje też nie wypadły zbyt ciekawie. Mam nadzieje, że ten odcinek to chwilowa wpadka.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 23 mar 2007, o 00:31


No to mamy powrót do początku 3 serii (znów rozitkowie uwięzieni) :roll:
Poza tym znów mi udowodnili, że nie kapuję tego serialu i sprowadzili z 'pudełka' tatusia Locke'a.
No i ciekawe czy naprawdę teraz są już odcięci od świata...
<<

HeroSHI

Postdodano 23 mar 2007, o 14:01


Niesamowite! Naprawde nie spodziewałam się ze tym człowiekiem z Tallahassee będzie własnie ojciec Locke'a! ;D

A co do Bena to jeszcze bardziej go polubiłam / znienawidziłam
:D

Heh, w sumie podziwiam cie, Ben :pada:
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 23 mar 2007, o 15:55


Czesiek_PL napisał(a):Lock jest chory, ten upadek, a potem katastrofa poważnie mu zaszkodziły. Ben natomiast to szczwany list ;) Jak była ostatnia rozmowa Ben-Lock to mogłem się założyć, że w "pudełku" jest jego ojciec.

Ogólnie odcinek taki sobie. Brakowało trochę tego co działo się na plaży, mało Kate i Sayida. Retrospekcje też nie wypadły zbyt ciekawie. Mam nadzieje, że ten odcinek to chwilowa wpadka.


ja też od razu wiedziałem ze to będzie ojciec Locke'a ale to nie zmienia faktu że jak go zobaczyłem to się zdziwiłem, no bo jak on tam trafił ?? chyba ze to prawda z tym "pudełkiem" - to by tłumaczyło skąd mają te wszystkie rzeczy ale byłoby to za bardzo nieprawdopodobne chociaż po wczorajszym odcinku myślę że w Lost'ach wszystko się może zdarzyc , zdziwiło mnie że ten ojciec wyrzucił Locke'a z 8 pietra :O Jack się taki jakiś dziwny zrobił nie to co w 1 i 2 sezonie , zdziwiło mnie że tak łatwo Sayida złapali i fakt że Alex myśli że Rosseau nie żyje i nie dziwie się Rosseau że do niej nie podeszła bo co by miała powiedzieć : Cześć Alex , jestem twoją mamą ??? potem gdy się zastanowiłem to wpadłem na pomysł że może ojciec Locke'a to Sawyer ale ten którego szukał Sawyer czyli nie James tylko ten po którym Sawyer przejął imię Sawyer ;D no to trochę się rozpisałem ale po tym odcinku mógłbym jeszcze duzo pisac np. o benie i łodzi podwodnej ale to może później bo już mi się nie chce zbytnio jeszcze pisać :P
Ostatnio edytowano 23 mar 2007, o 15:56 przez kanon, łącznie edytowano 1 raz
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 23 mar 2007, o 17:36


sceny z jackiem i kate - jak dla mnie miodzio :)
ben - i jego chytry plan; mam do niego dziwne uprzedzenia, bo strasznie przebiegły z niego gość
locke i jego ojciec - ostatnia scena mnie normalnie zażyła...
So?
<<

A-nka

Przyjaciel forum

Posty: 605

Postdodano 23 mar 2007, o 20:04


Ja od razu wiedziłam co Lock zobaczy w pudełku:)
"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams"
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 23 mar 2007, o 21:01


No bo to było aż zbyt oczywiste, więc ciężko było na to nie wpaść...
kanon napisał(a): potem gdy się zastanowiłem to wpadłem na pomysł że może ojciec Locke'a to Sawyer

Hmm... ciekawa teoria i po zastanowieniu stwierdzam, że bardzo prawdopodobna biorąc pod uwagę a) 'profesję' tego faceta, b) fakt, że wszyscy rozbitkowie są ze sobą w jakiś sposób powiązani (do czego twórcy coraz usilniej dążą).
<<

Wanda

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 23

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 23 mar 2007, o 23:13


Generalnie serial staje sie coraz bardziej przewidywalny.. to duży minus... od razu było wiadomo, że ojciec sprawił, że Lock jest na wózku i od razu jak tylko Lock wparował do jego apartamentu wiedziałam, że z okna go wyrzuci :)

Ben jest rewelacyjny - najbardziej mnie pociąga od momentu pojawienia się :) Strasznie mi się podoba jak gra :)
Obrazek
<<

Khabar

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 150

Lokalizacja: St-ce :P

Postdodano 24 mar 2007, o 10:21


Odcinek swietny ze wzgledu na Locka i jego ojca. Szczerze to ostatnia rzecza jakiej sie spodziewalem w tym pudelku to ojciec Johna - totalnie mnie to zaskoczyło :pada:
Ogolnie ben to czwana bestia i swietny manipualtor - naprawde potrafi zaintrygowac.
Pojawily sie nowy watki i ciekawe sytuacje np. Alex i Rosseau wiec jak zawsze czekam z niecierpliwoscia :D

Szkoda ze nastepny odc bedzie z plazy bo co tam ciekawego moze sie wydarzyc ?

Zawsze wiedzialem ze Locke jest wyjatkowy :]
They saw the future ...
they saved the cherleader,
...
IT'S TIME TO SAVE THE WORLD
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 24 mar 2007, o 10:21


a pamiętacie scenę w retro hurleya z 1 serii jak z jakimś kolesiem gadał a tam za oknem ktoś spadł - może to był Locke ??
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 24 mar 2007, o 11:14

Coś mi świta, ale nie pamiętam, w którym to było odcinku czy "Numbers" czy, któryś z "Exodus"?
See you in another life, brother...
Następna strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.