Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

3.12 Par Avion » Lost » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 1 mar 2007, o 17:07

3.12 Par Avion

When Claire has a plan that can get get everyone rescued, Charlie starts to exhibit strange behavior. Meanwhile, on their mission to rescue Jack, tension ensues between Locke and Sayid.


Retrospekcje: Claire
Data emisji: 14.03.2007
Ostatnio edytowano 6 mar 2007, o 09:37 przez Klatus, łącznie edytowano 2 razy
See you in another life, brother...
<<

HeroSHI

Postdodano 6 mar 2007, o 11:42

Re: 3.12 Par Avion


Klatus napisał(a):
When Claire has a plan that can get get everyone rescued, Charlie starts to exhibit strange behavior. Meanwhile, on their mission to rescue Jack, tension ensues between Locke and Sayid.


Retrospekcje: Claire
Data emisji: 14.03.2007


Czy oni w oglóle wiedzią że Jack jest na ich wyspie? :what:
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 8 mar 2007, o 10:52


Czy oni w oglóle wiedzią że Jack jest na ich wyspie? :what:
Domyślają się żę tak.
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 14 mar 2007, o 12:58


sufer napisał(a):
Czy oni w oglóle wiedzią że Jack jest na ich wyspie? :what:
Domyślają się żę tak.


Może nie wiedzą że Jack jest na tej wyspie ale Carl (chłopak Alex) powiedział im że mają obóz na ich wyspie więc szukają go bo nawet jakby go tam nie było to uważają że z tego obozu ktoś ich do niego zaprowadzi albo coś takiego :D

[ Dodano: 2007-03-15, 11:31 ]
no już ściągam par avion jutro napisze co o tym myśle oby był dobry bo juz nie moge się doczekać :D
<<

HeroSHI

Postdodano 15 mar 2007, o 20:57


Obejrzałam odcinek już kilka godzin temu - bardzo mi się podobał zwłaszcza moment kiedy wepchnęli tego z opaską pomiędzy ultrasonar :D

Czy nie zdaje się wam, że ta scena z Jackiem była trochę dziwna?? :?
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 15 mar 2007, o 21:03


A jak dla mnie było to duży szok, że tak nagle zaprzyjaźnił się z innymi.
See you in another life, brother...
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 16 mar 2007, o 00:02


Muszę przyznać, że odcinek świetny. Historia Chariliego, który jest o krok od śmierci(bodajże w 21 ma retrospekcje to może wtedy wykorkuje) jest coraz ciekawsza. Tak samo jak retrospekcje Claire. Pewnie nigdy się nie dowie, że Jack jest jej bratem. No i wszystko to co działo się z "wyprawą ratunkową". Locke ma coraz więcej tejemnic i się dziwnie zachowuję. Jack miał chyba jakiś pranie mózgu, zobaczcie jakie robi miny ;)

Czekam na następny odcinek, w którym będzie Lockocentryczny.
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 16 mar 2007, o 00:07


1. ROTFL! Mroczna i zła Clarie xP Taka szatańska w czarnych włosach i w ogóle tru mrok xP Umarłam.
2. Motyw z tym, że jest siostrą Jacka sprawił, że poczułam się niczym osoba śledząca "Modę na sukces"
3. Ona w ogóle wydaje się być powodem potencjalnych-niweczonych-przez-Desmonta-zgonów-Charlie'ego. Bo: piorun miał uderzyć w jej 'domek', utonięcie, gdyż chciał ją ratować, skała gdyż ona wymyśliła ptaki :)
4. A NIE MOGLI KATE WRZUCIĆ NA TEN SŁUP?! Damn it :/
5. JACK! Końcówka moc! O, jakże mi się spodobała! Jestem na TAK! Pięknie, zachwycająco, MAGICZNIE!
Ostatnio edytowano 16 mar 2007, o 00:09 przez Be Ironic, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 16 mar 2007, o 00:46


jestem w szoku :) ostatnia scena z Jackiem totalnie mnie osłabiła. :razz: (Może zrobili mu pranie mózgu jak chcieli temu chłopakowi Alex?)
Lock zachowuje się baardzo podejrzanie, ciekawam co za plan mu się uroił.
Myk że Claire to przyrodnia siostrzyczka Jack'a jakoś do mnie nie trafił, ale retrospekcje ogólnie mi sie podobały (może poza tym ciemnym kolorem włosów Claire :razz: )
Podsumowując: odcinek dobry, czekam na więcej!
So?
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 16 mar 2007, o 11:21


ostatnia scena z jackiem najlepsza , a co można wywnioskować z tego odcinka ?? brat kobiety która wysyła wiadomości przez ptaki grał w rugby(czy co to było) z Tomem ! genialne :what:

[ Dodano: 2007-03-16, 10:23 ]
ruska dotknął Locke i aż mu ślinka pociekła i z podniecenia umarł a Ci od razu to chcą okrążać a to chodzi tylko o to że Locke jest taki hmmm... wspaniały, przystojny, silny, a poza tym stary i głupi - no jak można było ruska zabic , palant jeden :shoot:
Ostatnio edytowano 16 mar 2007, o 11:23 przez kanon, łącznie edytowano 1 raz
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 16 mar 2007, o 13:32


kanon napisał(a):poza tym stary i głupi - no jak można było ruska zabic , palant jeden :shoot:


SŁUSZNIE UCZYNIŁ! Medal mu za to!
[tak, czytam obecnie "Inny Świat"]
Ostatnio edytowano 16 mar 2007, o 13:32 przez Be Ironic, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
<<

Sunbeam

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 238

Lokalizacja: Oświęcim

Postdodano 16 mar 2007, o 17:51


Po tym odcinku przestaje ufac Locke;/ Czuje,ze on nie do konca jest dobry,a nawet mysle,ze on jest 'ten inny'... A ta scena z Jackiem przerazila mnie;/ Jak on moze.. Hmm??? Tego dowiemy sie juz za tydzien.. Said jak zawsze boski;) Nio i biedny Charlie... Mam nadzieje,ze jednak uniknie przeznaczenia jakim jest dla niego smierc:(
>>>www.charmed.mojeforum.net<<<
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 16 mar 2007, o 19:02


A według mnie niestety nie uniknie...
See you in another life, brother...
<<

Sunbeam

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 238

Lokalizacja: Oświęcim

Postdodano 16 mar 2007, o 21:27


Klatus napisał(a):A według mnie niestety nie uniknie...


:/ No obys sie mylil...
>>>www.charmed.mojeforum.net<<<
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 16 mar 2007, o 23:39


21 odcinek ma być o nim, więc pewnie wiele się wyjaśni, a że to przedostatni odcinek to wnioskuje, że może w nim zobaczyć Charliego po raz ostatni... niestety.
See you in another life, brother...
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 17 mar 2007, o 00:00


Swoją droga fajne te słupy. Przydałoby mi się takie ogrodzenie. Przynajmniej koty by mnie w nocy nie budziły ;]
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 17 mar 2007, o 13:29


ja już myślałem że charlie po jeżdzie tym samochodem już będzie ok, a tu znowu wiocha a co do ruska to był najlepszy i już nie lubie Locke'a a Jack co ma robic na tej wyspie to se zagrał mecza z Tomem :D
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 17 mar 2007, o 13:48

Locka nie lubicie, ale Jack zachował się w porządku, że się zakumplował z Innymi, ta?
See you in another life, brother...
Następna strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.