Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

3.12 Par Avion » Lost » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 17 mar 2007, o 14:28

patrz ale Locke zabił Innego a Jack się z nimi zakumplował , ŃŃŃ ??
<<

Khabar

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 150

Lokalizacja: St-ce :P

Postdodano 17 mar 2007, o 22:11


a mnie nie zachwycill ten odc - gorszy od 11 i 10.

Od dluzszedo czsu krazyly ploty ze Jack i Claire to rodzenstwo, choc moze w 5 sezonie sie dowiedza ;)
Ogolnie jeednak z niecierpliwosia czekam na nastepny bo bedzie to odcinek z moim ulubiencem no i ciekawe co zrobi ta Grupa Ratunkowa w takiej dziwnej sytuacji :|
They saw the future ...
they saved the cherleader,
...
IT'S TIME TO SAVE THE WORLD
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 17 mar 2007, o 22:13


no ciekawe ciekawe :) :)
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 17 mar 2007, o 23:28


kanon napisał(a):patrz ale Locke zabił Innego a Jack się z nimi zakumplował , ŃŃŃ ??

Właśnie. Wyeliminował wroga, a Jack przyłączył się do wrogów. No nie wiem co tu jest gorsze...
Swoją drogą - ładnie nabijasz ;)
See you in another life, brother...
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 18 mar 2007, o 13:22


nie nabijam , chyba dla wszystkich było by lepiej jakby się zaprzyjaźnili z Innymi bo tak to tylko się zabijają a bez Innych będzie im trudno się wydostać z wyspy :]
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 18 mar 2007, o 13:42


Ładna mi przyjaźń. Chciałbyś być przyjacielem, trzymanym w klatce i zaciąganym do robót?
See you in another life, brother...
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 18 mar 2007, o 14:45


Khabar napisał(a):a mnie nie zachwycill ten odc - gorszy od 11 i 10.

Od dluzszedo czsu krazyly ploty ze Jack i Claire to rodzenstwo, choc moze w 5 sezonie sie dowiedza ;)
Ogolnie jeednak z niecierpliwosia czekam na nastepny bo bedzie to odcinek z moim ulubiencem no i ciekawe co zrobi ta Grupa Ratunkowa w takiej dziwnej sytuacji :|


No właśnie to były tylko plotki ;) a pozatym jak ktoś je czyta to ma mniejszą przyjemność z oglądania serialu. Twórcy źle robią bo za dużo spoilerów się ukazuję.
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 18 mar 2007, o 17:15


Czesiek_PL napisał(a):Twórcy źle robią bo za dużo spoilerów się ukazuję.

Jak to za dużo, nikt ci nie każe oglądać spoilerów. Ja nie oglądam bo wolę mieć niespodziankę.
So?
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 18 mar 2007, o 17:15


Lock :/
Kate :/
Jack :what:
Ruska zabili :/
Claire jako teenager mhrroook :hihi:
Jack i Claire rodzeństwem :hah:
Ostatnio edytowano 18 mar 2007, o 17:16 przez 0lina, łącznie edytowano 2 razy
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 18 mar 2007, o 18:16


może ... no ale wreszcie przyjaźń przeobraziła się w wspaniałą grę z Tomem :what:
<<

HeroSHI

Postdodano 20 mar 2007, o 22:14


to było naprawdę dziwne :/ Jack + Tom tiaa super. Co jeszcze, może okaże się, że Sun ma jednak dziecko z Benem? :mad: grr
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 21 mar 2007, o 10:00


HeroSHI napisał(a):to było naprawdę dziwne :/ Jack + Tom tiaa super. Co jeszcze, może okaże się, że Sun ma jednak dziecko z Benem? :mad: grr


no co ty przecież Sun ma dziecko z ojcem Jacka i będzie kolejny członek rodzinki :viva:
<<

Connie

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 109

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 1 kwi 2007, o 11:16


Odcinek super. :D Mroczna Claire. Uh, Jack ma siostrzyczkę na wyspie... :hihi: Może to i lepiej że Claire nie chciała wiedzieć jak nazywa się jej ojciec...
Rusek mnie denerwował. Ale jak powiedział "dziekuję" i tak zaczął się telepać i w ogóle to prawie mi się do żal zrobiło...
Kate odwarzna pierwsza nad słupami przeszła. :D
Jack grający w piłkę z innymi? :shock:
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 1 kwi 2007, o 17:46


Czesiek_PL napisał(a):Swoją droga fajne te słupy. Przydałoby mi się takie ogrodzenie.
He he, a co dom sobie byś takim ogrodził :P
Khabar napisał(a):Od dluzszedo czsu krazyly ploty ze Jack i Claire to rodzenstwo
To był dobry motyw. Wogóle rozbitkowie mają ze sobą dużo wspólnego. A już ojciec Jacka to dopiero ... pozatym trudno było by się im dowiedzieć bowiem Clarie nie poznała nazwiska ojca ... i co zrobią portret pamięciowy :P
I JACK na końcu grający sobie w football jak gdyby nigdy nic - GENIJALNE :D
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 23 sie 2009, o 21:21

Re: 3.12 Par Avion


Dobry odcinek, szczególnie flashe z Claire. Okazuje się, że Claire jest przyrodnią siostrą Jacka, fajnie. :P Claire w końcu wie o Charliem i teraz nie będą marnować czasu na kłótnie. :) Uwielbiam ich zarówno razem jak i osobno. :P

Jacke gra w football... Nieźle. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 6 wrz 2009, o 00:09

Re: 3.12 Par Avion


Omg, widać że Jack się dobrze bawi. ;p btw, polubiłem Toma. ;p Claire siostrą Jacka, no ładnie. :D
Wygląda na to że mylny wybuch pierwszego bunkra z winy Locka spowodował że nie wrócą na chatę. ;)
Ahh, kochany Lock, żeby nie powiedzieć że jest pojeban*. ;)
We Are The World haiti
Poprzednia strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.