Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

3.10 - Don't Stand So Close to Me » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

mol7

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 5 gru 2006, o 23:20

3.10 - Don't Stand So Close to Me

Bardzo mi się podobał odcinek. Moim zdaniem jeden z najlepszych do tej pory w ogóle. Prawie brak scen humorystycznych, wszystko na poważnie. A jednak potrafią tak to nakręcić. Świetny, poważny odcinek. Aż szkoda, że następny dopiero w styczniu:). Pozdrowienia dla wszystkich maniaków serialowych:>
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez mol7, łącznie edytowano 2 razy
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 11 gru 2006, o 00:07


Niezły motyw z rozdzieleniem bliźników syjamskich, albo ja George na wszystkich krzyczał.
Fajny odcinek ogółem.
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 16 sty 2007, o 00:36


George byl swietny w tym odcinku. Zreszta w ogole dzieki watkowi z jego ojcem ma okazje do popisow George.

Ale moja ulubiona scena z odcinka jest moment jak Addison i Alex na siebie patrza :D Moja absolutnie ulubiona "para" w tym serialu :D Na razie jeszcze para nie sa, ale te spojrzenia i w ogole sa boskie! No i mam nadzieje, ze cos miedzy nimi bedzie :D
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 28 lip 2007, o 22:30


Rozdzielanie bliźniaków zdecydowanie najlepsze w odcinku ;) Fajnie się chcieli pobić przed operacją :P
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 9 paź 2007, o 20:04

Re: 3.10 - Don't Stand So Close to Me


Nie rozumiem co oni wszyscy tak najeżdżają na Cristinę...szczególnie Izzie...ona zabiła pacjenta i znowu może być w szpitalu, a Cristina kryła osobę którą kocha i razem przeprowadzali te operacje ale nikt nie umarł...rozumiem jedynie Bailey i George'a.

Meredith bardzo fajnie się zachowała wobec Cristiny. "You're my sister, you're my family. You're all I've got."

Sprawa z syjamskimi bliźniętami była zarazem ciekawa (jako operacja) i śmieszna...jak się kłócili albo bili. LOL

Burke głupio się zachował jak powiedział Derek'owi że nie chce by operował bo już za 1. razem miało być wszystko w porządku...Derek aż zwątpił w swoje możliwości, ale na szczęście porozmawiał z Bailey. :)

Izzie i Mark - way to go Izzie. :) dobrze mu powiedziała no i opłaciło się. :)

Fajna była scena Burke/George jak obserwowali operacje ojca.

No i powrót "rodziny" Meredith...

Szkoda mi było Mer jak jej mam powiedziała, że żałuje że miała dziecko.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 12 mar 2008, o 20:08

Re: 3.10 - Don't Stand So Close to Me


A mnie George wkurza. Znowu ma focha na całej linii. ;] Najpierw Mer teraz Cristina...

Burke'a mi bardzo szkoda...

Syjamscy byli super. :D
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 3.10 - Don't Stand So Close to Me
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.