Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

3.09 From A Whisper to a Scream » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 1 gru 2006, o 02:45

3.09 From A Whisper to a Scream

A traumatic car accident fills the ER. Izzie pushes the boundaries of her probation. Cristina has a crisis of conscience about her deceptive teamwork with Burke.

***

Ogladal ktos??? Co za odcinek!!! Same dramaty... Sceny Burke'a z Cristina byly swietne, chociaz najbardziej podobala mi sie scena George'a i Izzie jak on sie wsciekl na nia, ze przekonala jego rodzicow do Burke'a i przelozyli termin operacji. Zal mi bylo strasznie Izzie kiedy George wspomnial Denny'ego, ale za to podobala mi sie bardzo scena jak jedli razem spaghetti :)

No i jaki byl moment pomiedzy Alexem i Addison! LOL
Ostatnio edytowano 5 gru 2006, o 20:42 przez Sophia, łącznie edytowano 1 raz
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 3 gru 2006, o 19:54


Kurcze a ja ściągłem wersje z mininovej chyba z błędem, bo od połowy zaczyna mi skakać jak byłby puszczany przez stroboskop.... A ciekawie się zapowiadał przynajmniej do połowy...
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 4 gru 2006, o 12:07


ja tez miałam tą zjechana wersję, ale scignęłam potem z innego torrenta i było juz w porzadku:)

odicnek świetny, ale chyba Sophia pomyliłaś numer, bo ten o którym mówisz to 309.

Bardzo mi sie podobał:) uwielbiam Cristine, nie wiem czemu az tak sie na nia złoszcza w odcinku nastepnym

george ostatnio cały czas jakis rozdrazniony jest, w sumie nie wdziwie sie, ze krzyknał na Izzie, ale nie było miłe to, ze wspomniał w tai sposób o Dennym

Alex i Addison-ciekawa kombinacja, na pewno:)
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 5 gru 2006, o 20:42


Beti napisał(a):odicnek świetny, ale chyba Sophia pomyliłaś numer, bo ten o którym mówisz to 309.

Wiem, pomylily mi sie numerki :D 3.10 byl w tym tygodniu :)
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 5 gru 2006, o 21:50


Całkiem niezły odcinek, ciekawy moment takiego zapatrzenia pomiędzy Adison a Karevem ... ciekawe co z tego będzie a pozatym niezły motyw z tym szkłem koło serca, albo jak Cristina biegnie cała we krwi do szefa
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 28 lip 2007, o 21:16


No i tajemnica Burka wyszła na jaw. W końcu. Ile oni tak mogli robić operacje bez powiedzenia prawdy? Do pierwszego zgonu? Ehm. W każdym razie dobrze, że się wydało.

Cristina idąca korytarzem w całym zakrwawionym stroju - lol ;)
<<

Gestut

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 28 sie 2007, o 15:58


Nikola napisał(a):W każdym razie dobrze, że się wydało.

Zgadzam się bardzo dobrze :).
Choć nie wiem czemu Preston tak się denerwuje na Christine? Przecież ona chce dla niego dobrze. Chce mu pomóc, ale on tego nie widzi.
Obrazek
Myślę, że nie powinniśmy narzekać na przeznaczenie. Nie jest niesprawiedliwe.Nie jest nieoczekiwane. Ono tylko... wyrównuje rachunki.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 9 paź 2007, o 19:45

Re: 3.09 From A Whisper to a Scream


MerDer - no sex...ciekawe na jak długo... :cool:

Cristina była dobra jak im wparowała rano. LOL

Sprawa z wypadkiem była niezła...szczególnie ta dziewczyna w ciąży z kawałkiem szkła w sercu...

George był w tym odcinku bardzo nabuzowany, dobrze że na końcu z Izzie się pogodzili. :) Ale Izzie była dobra jak przez przypadek wyjawiła wszystkie sekrety George'a.

W końcu sprawa Burke'a się wydała - nareszcie...żal mi było tylko Cristiny...i Burke nie miał prawa na nią tak najeżdżać, że wymusiła na nim powrót...

Callie napadająca na Mer - prawie ją tam sprała. :)

Scena Crisitny w zakrwawionym ubraniu była bardzo dobra.

I voice over w tym odcinku bardzo mi się podobał.

As doctors, we know everybody's secrets. Their medical histories, sexual histories, confidential information that is as essential to a surgeon as a 10-blade. And every bit as dangerous. We keep secrets. We have to. But not all secrets can be kept. (...) In some ways, betrayal is inevitable. When our bodies betray us, surgery is often the key to recovery. When we betray each other, the path to recovery is less clear. We do whatever it takes to rebuild the trust. And then there are some wounds that are so deep, so profound, that there's no way to repair what was lost. And when that happens, there's nothing left to do but wait.

No i piosenka końcowa też była genialna.

Dobry był jeszcze tekst Izzie: So are you and Meredith having one of your "we're best friends, we're so cool" secret time things? :P
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 11 mar 2008, o 19:06

Re: 3.09 From A Whisper to a Scream


Hmm, dołujący odcinek. Ciekawe co będzie z szefowaniem Burke'a.
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 3.09 From A Whisper to a Scream
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.