Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

3.08 Flashes Before Your Eyes » Lost » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Sunbeam

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 238

Lokalizacja: Oświęcim

Postdodano 10 lut 2007, o 18:13

3.08 Flashes Before Your Eyes

We will see Desmond's life before joining the army. On the island Charlie and Hurley will try to figure what actually happened to Desmond after the hatch accident and we will get a really good sense of what the others are doing.

Abc pisze:

Flashes Before Your Eyes
Wednesday, February 14 at 10/9c


A suspicious and determined Hurley enlists Charlie to help him wrangle the truth out of Desmond, who has been acting strangely ever since the implosion of the hatch.
Ostatnio edytowano 10 lut 2007, o 18:15 przez Sunbeam, łącznie edytowano 1 raz
>>>www.charmed.mojeforum.net<<<
<<

Sunbeam

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 238

Lokalizacja: Oświęcim

Postdodano 15 lut 2007, o 22:26


No jestem juz po obejrzeniu tego odcinka. Troche za duzo jak dla mnie Desmonda bylo,no ale... rozumiem ze chcieli jakos pokazac co sie dzialo z Desmondem tak ogolnie. To on jakis jasnowidz co nie;> Biedny Charlie..On serio musi umrzec??? :( Szkoda,ze nic nie bylo o Kate, Jacku i Sawyerze;/ Ale moze w 9 odcinku uda im sie doplynac do wyspy, na ktorej zostali pozostali;) ogolnie odcinek nawet spox;) !!!!
>>>www.charmed.mojeforum.net<<<
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 16 lut 2007, o 20:23


Nie no świetny odcinek. Bardzo mi się podobał, chodziaż za bardzo przypominał "Oszukać przeznaczenie".
Jedno głupie zdjęcie i Desmond nie oświadczył się. Dzięki temu świat został uratowany i mógł powstać serial ;)
Zastanawia mnie tylko jedno. Jeżeli Desmond naprawdę "cofną się w czasie" i to co widział, nie było tylko złudzeniem, to Charlie powinien pamiętać wariata, który wykrzykiwał, że go zna, że byli razem na wyspie, w bunkrze i że wciskali klawisz.
Więc w następnych odcinkach albo Desmond będzie ciągle ratował życie Charliemu, albo biedaczek zginie?
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

Caniball

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 3

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 16 lut 2007, o 20:53


Widziałem ten odcinek i uważam że był 10.5/10 elegancki. Motyw z Desmondem dobry wkręt czekam na koloejne...
Obrazek
<<

AniaPB

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 4

Lokalizacja: WAW

Postdodano 17 lut 2007, o 00:26


Według mnie był to najlepszy odcinek ever ;]

Baardzo podobało mi się to 'cofniecie' Desmonda - ciekawe jak to rozwiążą, możliwe ze Charlie zginie już w 3x9..? któż wie :)
Ostatnio edytowano 17 lut 2007, o 00:33 przez AniaPB, łącznie edytowano 1 raz
<<

Sunbeam

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 238

Lokalizacja: Oświęcim

Postdodano 17 lut 2007, o 16:28


No nie wiadomo kiedy Charlie zginie.. Choc wolalabym by jednak zyl sobie...
>>>www.charmed.mojeforum.net<<<
<<

rand

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 66

Lokalizacja: Gdańsk

Postdodano 17 lut 2007, o 20:38


Szkoda by było jakby Charlie zginąl, gdyż bardzo go lubie. Odcinek ogólnie dobry, mam nadzieje że pociągna watek Desmonda i jego zdolności, wtedy zrobi się może bardziej ciekawie. dla mnie 4/6
1. BSG, Dexter, The Shield
2. 24, Skins,
3. Supernatural, The Black Donnellys, Rescue Me, Veronica Mars, True Blood
4. Californication, Entourage, Chuck, House M.D., Sons of Anarchy, HIMYM, Lost, Moonlight
5. Rome, Weeds, The Tudors, Hung, Castle, Breaking Bad,
6. Grey's Anatomy, Desperate Housewives, Damages,
7. Stargate SG-1, Atlantis, The 4400, Private Practice

Nowe, które oglądam: Stargate: Universe, Flash Forward
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 18 lut 2007, o 16:33


Proszę, błagam... Jak można tworzyć tak nieziemsko naciagane wątki? Zepsuli tę trzecią serię w sposób przestraszliwy! Powinni już dążyć do wyjaśnienia, a nie wprowadzać dodatkowe, niezbyt porywające epizody. Tak, nagle przekręca klucz, cofa się w czasie zachowując trochę świadomości tego, co przyżył, jakaś babeta mówi mu, że to wszystko jest nieuniknione, póxniej dostaje kijem do krykieta i budzi się nago w środku dżunglii wśród zniszczonych sprzętów, a zdjęcie pozostaje w stanie dobrym. Na-cią-ga-ne. I wcale nie intrygujące, tylko najzwyczajniej przesadzone.

No, ale przynajmniej mogłam nacieszyć oczęta me Desmondem i podniecić się jego akcentem :]
Obrazek
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 19 lut 2007, o 23:35


kolega mi mówił, że mają 5 wzwyż serii robić xD
scenarzysta ma mnóstwo pomysłów... interes się kręci :)
Obrazek
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 20 lut 2007, o 00:53


Be Ironic - jak dla mnie wszystkie te wątki są nierealne (mówie np o tym "dymie") więc ja już zdążyłam sie juz przyzwyczaić :)
a co do odcinka to jak dla mnie za dużo retrospekcji a za mało "akcji" na wyspie ;p
So?
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 20 lut 2007, o 12:19


henet, właściwie cała fabuła toczyłą się w retrospekcji.
Obrazek
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 20 lut 2007, o 14:09


Taifun napisał(a):kolega mi mówił, że mają 5 wzwyż serii robić xD


:hah:

Oni się sami nie wyplączą z wszystkich tajemnic, które nam zapodają :P Pewnie nawet nie będą pamiętać, co mają wyjaśnić :>


Ale odcinek mi się podobał - przynajmniej chociaż jakieś wyjaśnienie byłoby czemu tak, a nie inaczej, chociaż mam nadzieję, że Charli jednak pozostanie przy życiu :P
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 21 lut 2007, o 14:43


Taifun napisał(a):scenarzysta ma mnóstwo pomysłów... interes się kręci :)


na razie się kręci ale podejrzewam, że widziów po 3 serii będzie coraz mniej.

Nikola napisał(a):chociaż mam nadzieję, że Charlie jednak pozostanie przy życiu :P


Cóż, pewnie wszyscy taką mają :P
Want your bad romance.
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 21 lut 2007, o 17:27


Tak, tylko czekać teraz, aż wylądują kosmici...
Obrazek
<<

Wanda

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 23

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 22 lut 2007, o 11:13


Be Ironic napisał(a):Proszę, błagam... Jak można tworzyć tak nieziemsko naciagane wątki? Zepsuli tę trzecią serię w sposób przestraszliwy! Powinni już dążyć do wyjaśnienia, a nie wprowadzać dodatkowe, niezbyt porywające epizody. Tak, nagle przekręca klucz, cofa się w czasie zachowując trochę świadomości tego, co przyżył, jakaś babeta mówi mu, że to wszystko jest nieuniknione, póxniej dostaje kijem do krykieta i budzi się nago w środku dżunglii wśród zniszczonych sprzętów, a zdjęcie pozostaje w stanie dobrym. Na-cią-ga-ne. I wcale nie intrygujące, tylko najzwyczajniej przesadzone.


niezmiernie cieszy mnie to, ze nie tylko ja mam takie zdanie o odcinku :)
Przesadzone maksymalnie !
Obrazek
<<

Dude

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 23 lut 2007, o 15:57


Wiem że niektórych rozczaruję :keep: a niektórych bardzo uraduję :viva: ale:
- Charlie NIE zginie w ciągu najbliższych paru odcinków, czytałem, że w szesnastym odcinku (16- jedna z liczb ;) )ujrzymy jego retrospekcje, a sądzę że nie pokazywaliby ich gdyby umarł

pozdrawiam :papa:

PS.
Możliwe, że zrobią z nim tak jak z Panem Eko- uśmiercą go pod koniec odcinka z jego retrospekcjami ;(
Ostatnio edytowano 23 lut 2007, o 16:07 przez Dude, łącznie edytowano 1 raz
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 25 lut 2007, o 22:00


Wreszcie miałem czas to sobie obejrzałem odcinek ... cała ta akcja z Desmondem troche naciągana ... ale taka już jest 3 seria lost. Co do śmierci Charliego to jest mi to w zasadzie obejętne. Tak naprawdę to w trzeciej serii bardziej interesuje mnie co się dzieje z Jackiem i Innymi niż z pozostalymi na wyspie.
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 26 lut 2007, o 08:24

Bo i cały sezon skupia się bardziej w okół innych, niż naszych starych bohaterów.
See you in another life, brother...
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 3.08 Flashes Before Your Eyes
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.