Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

3.07 Not in Portland » Lost » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 8 lut 2007, o 18:29

3.07 Not in Portland

Juliet mieszkała w Miami, na Florydzie. Pracowała w ośrodku badawczym pracując na metodą przywracania płodności. Metoda byłą w wczesnej fazie badań i Juliet testowała ją w sposób nielegalny na swej siostrze, która byłą zdesperowana by zajść w ciąże. Kuracja się powiodła. O jej działaniach wiedział jej maż – straszny łajdak kierownik laboratorium, który szantażował ją. W pewnym momencie z Juliet skontaktował się przedstawiciel prywatnej firmy badawczej (z pod Porland, w Oregonie) proponując by zaczęła pracować w jego instytucie. Obiecano jej znakomite warunki i możliwość pracy nad jej własnym wynalazkiem. Juliet wyraźnie była zainteresowana, na drodze do Portalnd stał jednak jej mąż. Żartem napomknęła, że mogła by tam pojechać, gdyby jej mąż wpadł pod autobus. Następnego dnia ginie on w wypadku potrącony przez autobus przechodząc przez ulicę. Droga do Portland staje otworem przed Juliet. Gdy przedstawiciel instytutu pojawia się ponownie, tym razem ze swoim współpracownikiem, dobrze nam znanym Ethanem Romem, Juliet się zgadza. Dowiaduje się wtedy, ze laboratoria nie mieszczą się dokładnie w Portland . Domyślamy się chyba gdzie. Juliet przyjmuje kontrakt na oszukana i faktycznie uwięziona na Wyspie, szuka zemsty na Benie. Gdy ten jednak budzi się w zcasie operacji, zawiera z nim umowę. Jeśli skłoni Jacka do dokończenia operacji, ten pozwoli jej powrócić do domu. Generalnie, więc wszystko kończy się dobrze. Jack ratuje Bena. Kate i Sawyer wydostają się z wyspy. Jack jest jednak ciągle w rękach Innych.
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 8 lut 2007, o 22:54


a ja własnie przed chwila obejrzałam i w sumie mi się podobało :)
wreszcie skonczyli z tymi klatkami, wyjaśniła się sprawa z Alex...
jedynie ckliwy moment z opowiadaniem historii Jacka jakoś mi nie przypadł do gustu ;p ale ogólnie odcinek może być ;)
So?
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 8 lut 2007, o 23:00


dopiero co ogladać skączyłem. motyw autobusu wymiata. chyba najlepszy odcinek 3 sezonu. Szkoda tylko, że nie wiadomo nic, co się dzieje na drugiej wyspie.
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 8 lut 2007, o 23:55


dawidg napisał(a):motyw autobusu wymiata.
No motyw z autobusem, to prawie pewne że za tym stoją jacyś przywódcy z wyspy. Ciekawi mnie natomiast cała ta sprawa z Benem ... jeżeli faktycznie może się w każdej chwili wydostać z wyspy i decyduje o tym jak długo inni będą na niej przebywać to dlaczego nie pojechał na operacje do szpitala tylko bawił się w kotka i myszkę z Jackiem.
Pozatym jakoś nie wierze żeby Ben dotrzymał słowa danego Juliet i pozwolił jej wyjechać.

Fajny był motyw z tym schowkiem w ziemi, albo jak przeprowadzali te dziwne badania z DZ.
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 9 lut 2007, o 00:41


Przywykłem do ciągłego trzymania w napięciu tak jak jest w PB, ale i tak odcinek chyba najlepszy w tym sezonie, o niebo ciekawszy od poprzednich. Zabrakło dennych wątków miłosnych i pewnie dlatego było ciekawiej ;)
See you in another life, brother...
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 9 lut 2007, o 16:20


Chciała, żeby go autobus przejechał, no to go przejechał ;) Bardzo fajny odcinek - ale mogli wykończyć Bena, bo mnie denerwuje ;D I tak na pewno Juliet nie będzie mogła wrócić do domu, bo pewnie nawet nie mogą. W końcu Ben coś zaczynał mówić, że po tym jak niebo zmieniło kolor (jak nie przyciskali przycisku), to.. i nie dokończył. Pewnie od tego czasu coś się stało.

Hmm i co oni robili temu chłopakowi Alex? Jakieś pranie mózgu? :P
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 10 lut 2007, o 17:21


Wreszcie jakis odcinek na poziomie :]
Juliet to fascynująca istota - nigdy nic z nią nie wiadomo :P najlepszy był autobus przejeżdżający jej męża o_O
a Ethan wyglądał jeszcze paskudniej niż wcześniej :P tzn. we wcześniejszych odcinkach ;D
<<

Sunbeam

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 238

Lokalizacja: Oświęcim

Postdodano 10 lut 2007, o 19:15


Hm.. Juliet dziwna jest. Najpierw mówi Jackowi żeby zabił Bena,a potem takie rzeczy robi;/ Ucieczka Kate i Jacka;) Oni faktycznie sa na innej wyspie niż pozostali rozbitkowie:/
Ta sytuacja z Juliet i nowa dziewczyna jej męża hehe.. smieszne:D jak się J. zapytała tej drugiej,czy ona tu pracuje, a tamta ' jestem nowa asystentka',a J. na to' of course you are' ;)
Sawyer jak zawsze nieufny, przezorny;) Chodzi mi o to z tą łodzią...
No i te badania Juliet z jej siostra, jest w ciązy...
A potem ta akcja z autobusem, świetna;)
Alex córką szefa no ładnie... Bo z tego co pamietam o ona jest corka tej francuzki Daniele czy jak jej było co nie?To ona i Ben mieli romans czy jak?
No i cóż za końcówka... Ta scena w kostnicy z Juliet i tymi goścmi...
No i to co powiedziała Jackowi na końcu...
Coraz więcej pytań, mało odpowiedzi... Hm...
Komentowałam,tzn pisałam oglądając dlatego tak szczegółowo;)
>>>www.charmed.mojeforum.net<<<
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 11 lut 2007, o 21:12


fakt... Juliet jest dziwna. Nie lubię jej chociaż na początku mile wrazenie.
Obrazek
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 13 lut 2007, o 22:18


A ja tam ją lubię, przynajmniej coś się z nią dzieje, widać jak wyspa ja zmieniła. W Miami mówiła, że nie nadaje sie na przywódce, że jest wrakiem itd, a tutaj? przywódca jak sie patrzy :D dobrze by zastępowała Bena.
Faktycznie najlepsza scena to jak autobus przejeżdża męża :D [jak w Mean Girls XD] :hihi:
a zaraz potem Sawyer i jego teks 'pozdrów go ode mnie' kiedy Kate rozmawia z Jackiem :D
Want your bad romance.
<<

Wanda

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 23

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 14 lut 2007, o 00:50


Generalnie nie zawiodłam się po tym odcinku :)
Trzyma w napięciu - chociaż różne słyszałam opinie :) Wątek z Juleitte ciekawy - autobus najlepszy :D wątek na wyspie tez ciekawy... Jednym słowem czekam na kolejny odcinek :)
Obrazek
<<

MIKI_eko

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 17 lut 2007, o 23:33


mdsjsabdsb <---małą próba ;)
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 17 lut 2007, o 23:55


Zawiodłam się przeraźliwie. Po takiej przerwie spodziewałam się czegoś, co zachęci do dalszego oglądania. Nuda, nuda, nuda. Oglądałam z sentymentu, ale okrutnie mnie nie porwało. Trzecia seria zepsuła zupełnie serial i z każdym kolejnym odcinkiem zaniża jego jakość. Słyszałam, że następny jest lepszy, ale obejrzę go dopiero jutro... Jakoś nie drżę ze zniecierpliwienia :/

A Kate to już chyba jest uzależniona od płaczu o_O
Ostatnio edytowano 17 lut 2007, o 23:56 przez Be Ironic, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
<<

HeroSHI

Postdodano 6 mar 2007, o 11:31


Podobało mi sie kiedy bus unicestwił męża Juliet :D
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 22 sie 2009, o 23:18

Re: 3.07 Not in Portland


Scena z autobusem świetna. :P Odcinek jednak gorszy od poprzednich. Flashe były okej. Alex fajna. Co zrobili Carlowi? W tej chwili nie mogą się wydostać z wyspy - jak to Tom powiedział.

Świetny był właśnie Tom jak powiedział "BTW I'm Tom". xD
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 3 wrz 2009, o 23:55

Re: 3.07 Not in Portland


OMG, jak można mówić że odcinek gorszy od poprzednich? Był najlepszy EVER z tego sezonu.
Juliet nie lubiłem, a polubiłem. ;p
Autobus, jej siostra itp itd.
Ucieczka, Ben, Tom, Alex, no boskie to było. ;p
We Are The World haiti

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.