Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

2x6 Into You Like A Train » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

HeroSHI

Postdodano 6 mar 2007, o 12:24

2x6 Into You Like A Train

Into You Like A Train | Air Date: 10/30/2005
Meredith waits at the bar for Derek, but before he arrives, a train wreck calls all the interns back to the hospital. Alex, still reeling from his embarrassing moment in the elevator, is forced to watch a couple train victims -- one of whom is in bad shape, the other not. And it's the one who's not -- the one that no one pays any attention to -- that winds up dying. Cristina is assigned by Richard to find the severed leg of a victim, which is more difficult than it should be -- and her boyfriend Burke is of no help. Izzie and Addison treat a pregnant victim who is very badly burned. They are able to deliver the baby, but with her arms badly burned, the only way she can feel her baby is to have the baby held up to face. Meredith, unfortunately, starts off too drunk to do anything.
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 17 lip 2007, o 13:05


HeroSHI napisał(a):Meredith waits at the bar for Derek, but before he arrives, a train wreck calls all the interns back to the hospital.


Głupi Derek, głupi! Robić tak w balona Meredith :mad: Jakoś nie widzę, żeby jego związek i Addison mógł się ułożyć albo przynajmniej tego nie chcę ;) Zdradziła go, to jest wystarczający powód, aby powiedział jej do widzenia..

HeroSHI napisał(a):And it's the one who's not -- the one that no one pays any attention to -- that winds up dying.


To był szok, kobieta gada i gada i gada, a tu nagle nie żyje? Yyyy..

HeroSHI napisał(a):Cristina is assigned by Richard to find the severed leg of a victim, which is more difficult than it should be -- and her boyfriend Burke is of no help.


Cristina zawsze musi jakąś akcję zrobić :hah: Tak bardzo chciała znaleźć tę nogę, że nawet nie zwracała uwagi na to, co niesie i kogo w to wciąga ;D Ale coś jej nie wyszło i Alex przypadkiem trafił na "dobrą" nogę ;) Doktor miał niezłą minę, jak przyniosła mu wydepilowaną nogę z pomalowanymi paznokciami :D :D
Ostatnio edytowano 17 lip 2007, o 13:06 przez Nikola, łącznie edytowano 1 raz
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 9 wrz 2007, o 16:02


Derek głupi...najpierw przyszedł do baru a później zostałm przy Addison....weird...

Ta kobieta, co tyle gadała przez telefon, tak nagle zasłabła...wewnętrzne krwotoki sa najgorze i jeszcze Alex'a to bardziej dobiło...ale na szczęście znalazł nogę. :P

Cristina i jej pogoń za nogą...jak przyniosła tą ogoloną nogę z pomalowaymi paznokciami. ;D

Meredith pijana. :P

Przypadek ciąży był ciekawy, ale nie podobało mi się jak Addison najechała na Alex'a, ale za to Izzie stanęła w jego obronie.

Bailey - tak się wystroiła a tu nici. Ale sukienkę miała niezłą. ;)

McSteamy ;D
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 2 mar 2008, o 03:44

Re: 2x6 Into You Like A Train


Lool, Cristina z nogą. XD Fajny był ten odcinek bo było duużo dziwnych przypadków.

Derek jest głupi, macie racje dziewczyny. ;p Wstyd mi za niego bo też jestem facetem..
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 13 lut 2009, o 12:36

Re: 2x6 Into You Like A Train


Derek/Addison, już to widze. Powinnien wybrać Mer zdecydowanie, nie ma o czym gadać. No, ale cóż. Meredith pijana była świetna. :D Alex dostawał na początku po tyłku, ale jak znalazł noge to. :D Szkoda, że ukradł tą operacje Cristinie. Ciekawe były przypadki chirurgiczne, ten kołek w dwóch osobach, babka gada, gada i pada. Ciąża, to sie przynajmniej dobrze skończyło. Ciekawe czy Izz skorzysta z ofrerty Add.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 8 wrz 2010, o 01:46

Odp: 2x6 Into You Like A Train


Cristina szukająca nogi była genialna :P podobało mi się to, jak Alex i Mer rozmawiają, nagle Cristina pojawia się z nikąd i pyta czy nie widzieli nogi :D
Alex mam nadzieję, że odzyskał pewność siebie... na początku myślałam, że po tym jak umarła ta babka jeszcze przez kilka odcinków będzie się próbował ogarnąć, ale jednak od razu znalazł nogę :D
Mer pijana na początku, potem trochę złamana... Derek i Addison. Długo razem nie wytrzymają. I mam nadzieję że to, że do siebie wrócili nie skończy ich przepychanek słownych, bo były genialne.

 


  • Podobne tematy do 2x6 Into You Like A Train
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.