Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

2x27 Losing My Religion » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

HeroSHI

Postdodano 6 mar 2007, o 12:40

2x27 Losing My Religion

Losing My Religion | Air Date: 05/15/2006
Derek and Richard finish Burke's surgery as Denny successfully undergoes his heart transplant. Until one of them admits to cutting Denny's LVAD, the interns must attend to Richard's niece, which includes giving her a prom. As they each struggle with their own personal problems, they blow up balloons, hire catering, and decorate. As everyone works around him, Burke unfortunately finds a tremor in the movements of his right hand. Meredith and Derek sadly make the decision to put Doc to sleep. Richard continues to interrogate the interns, one by one, not receiving any direct answer about Denny's LVAD wire, only learning his interns' personal problems themselves. Izzie accepts Denny's marriage proposal. Meredith, Derek, Addison, and Finn finally put Doc to sleep as the hospital staff begins to arrive, dressed in full prom regalia.

Read More
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 28 mar 2007, o 21:28

Re: 2x27 Losing My Religion


Boze....Meredith i Derek to juz flaki z olejem....Fin jest swietny wiec niech Mc Dreamy sie odczepi. :P

Poza tym odcinek smutny....Denny, Doc....

narazie nie mam za bardzo czasu na zebranie mysli. :D
Ostatnio edytowano 28 mar 2007, o 21:28 przez Paulina, łącznie edytowano 1 raz
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 29 mar 2007, o 14:28


Paulina napisał(a):Boze....Meredith i Derek to juz flaki z olejem....Fin jest swietny wiec niech Mc Dreamy sie odczepi. :P


Jak to dobrze, że nie tylko ja tak myślę :P
nie lubie MerDer :P
Want your bad romance.
<<

Kara

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 93

Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postdodano 31 mar 2007, o 20:20


ale sie poryczalam na tym odcinku ;( no i ciekawe jak to bedzie z Finnem i Mer
Obrazek
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 15 kwi 2007, o 11:33


Denny ;(
<<

Freya

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 18 kwi 2007, o 15:59


nie wiem dlaczego, ale jakoś nie lubiłam tego Denny'ego :( ale nie zmienia to faktu, że strasznie mi szkoda Izzie...
a co do McDreamy, to stanowczo jestem jednak jego zwolenniczką :D
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 14 cze 2007, o 11:28


wow nie takiego finału sezonu się spodziewałem! Ale koniec prześwietny... śmierć Dennego. Troche szkoda bo bardziej Izzie pasuje do niego niż do Alexa. Jedno było do przewidzenia :D sytuacja McDreamy i Meredith :P ciekawe jak to będzie teraz między Mer Derkiem Finnem i Addie.
PS: Fryzura George'a wymiata :D jeszcze ten przedziałek :P
trust him... he's a doctor!
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 14 cze 2007, o 14:35


A jak dla mnie to Izyy i Danny to było jakies wielkie nieporozumienie...

A Izzy to totalnie odbiło...rozumiem że coś czuła do niego, ale jak dla mnie to zrobili to nierealistycznie że ona się w nim zakochała tak prędko i w ogóle...
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 26 lip 2007, o 12:10


Paulina napisał(a):A jak dla mnie to Izyy i Danny to było jakies wielkie nieporozumienie...


Dla mnie też.. Nie dość, że zakochała się w nim strasznie szybko, a już chcieli brać ślub i jeszcze postąpiła strasznie głupio, odcinając go od wspomagania. Do celu - tak, ale nie po trupach, a on mógł tych ich "badań" nawet nie przeżyć. Co prawda jakoś się udało, jednak nie na długo.. Szkoda mi go było, ale z Izzie mi się razem nie podobali. Za to śliczna scena, kiedy Alex podnosi Izzie z łóżka i ją przytula :roll:

Biedny Doc ;( Poryczałam się :P

Paulina napisał(a):Boze....Meredith i Derek to juz flaki z olejem....Fin jest swietny wiec niech Mc Dreamy sie odczepi. :P


Finna to ja nie lubię ;D Znaczy jako postać może być, ale z Mer mi w ogóle nie pasuje. Meredith i Derek to dla mnie jedyne połączenie w tym wypadku, ale nie w ten sposób :/ Akurat ta ich nagła fala uczuć w tym odcinku do mnie nie przemówiła, jakoś tak dziwnie wyszło i w ogóle :/

Ogólnie końcówka jakoś tak mało porywająca. Niby się wiele działo w odcinku, ale ostatnia scena? Wybór Mer między Finnem a Derekiem? LOL :hah: Mogli sobie to podarować ;)

Czas na sezon 3 :evil:
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 27 wrz 2007, o 17:14


Nikola napisał(a):Ogólnie końcówka jakoś tak mało porywająca. Niby się wiele działo w odcinku, ale ostatnia scena? Wybór Mer między Finnem a Derekiem? LOL :hah: Mogli sobie to podarować ;)


No dokładnie...żadnego cliffhanger'a...no bo sorry, to nie jest dla mnie jakieś arcyciekawe, bo i tak wiadomo że Fin z Derekiem nie wygra. LOL

A tak w ogóle to wszystko się tak dziwnie potoczyło...no i wiadomo że Mer kocha Derek'a, ale czemu Derek nagle chce rzucić wszystko, to on wrócił do żony, znowu udaje...oj pokopane to wszystko...DerMer w sumie pasują do siebie, ale ich stroylines są jak flaki z olejem i tyle. :)

Co do Fin'a, to akurat go lubię. :D

Co do całego odcinka, właśnie sobie go przypomniałam i ostatnie sceny są najlepsze! i jeszcze Chasing Cars, to już idealne. :)

Alex był świetny w tym odcinku, jak parodiował czego oczekują te młode dziewczyny. :P no i generalnie zachował się świetnie w stosunku do Izzie.

Czas na 3 sezon. :D
<<

Kara

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 93

Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postdodano 27 wrz 2007, o 21:29


swietna jest ta piosenka z balu kiedy Mer i Der tancza i patrza na siebie. ale starsznie mi bylo szkoda Izzy, dziewczyna tyle przeszla z Dannym po to zeby go w koncu stracic, no ale sobie jeszcze odbije ;)
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 8 mar 2008, o 04:29

Re: 2x27 Losing My Religion


Czas na 3 sezon. ;p
We Are The World haiti
<<

e7ka

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 184

Lokalizacja: Warszawa

Postdodano 10 lut 2009, o 21:19

Re: 2x27 Losing My Religion


biedna Izzy ;/ to wyglądało na prawdziwą miłość a tu takie coś... no i ta scena jak nie chciała od niego odejść.
Mer zaczynam coraz bardziej nielubić :P
no a George się zachował jak mężczyzna :D woow :D
no i psa szkoda..
a fajne były rozmowy stażystów xD każdy mówił na inny temat :D
a Burke ma świetną klatę :D
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 24 wrz 2010, o 14:02

Odp: 2x27 Losing My Religion


W sumie miałam 2 ostatnie odcinki połączone... nie chciało mi się w połowie przerywać i pisać komentarza...
Końcówka Meredith-Derek-Finn też nie bardzo mnie porwała, ale przecież kiedyś to musiało się zdarzyć :P
Szkoda Izzie... Akurat jak myślała, że Denny w końcu wyzdrowieje... ale za to Alex w końcu fajnie się zachował...
Wszyscy się fajnie zachowali. W gabinecie u szefa. Nikt nie mówił wprost, każdy o czymś innym, ale jakoś się to odnosiło do sprawy :P

 


  • Podobne tematy do 2x27 Losing My Religion
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.