Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

2x26 Deterioration of the Flight or Flight Response » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

HeroSHI

Postdodano 6 mar 2007, o 12:39

2x26 Deterioration of the Flight or Flight Response

Deterioration of the Fight or Flight Response | Air Date: 05/15/2006
Burke has been shot and Izzie has just cut Denny's LVAD wire. George, Meredith, and Cristina all wind up helping Izzie keep Denny alive long enough to get moved up the transplant list and get the heart in question. Addison figures out that Richard's niece's (Camille) cancer has unfortunately returned. Bailey and Derek are attending to Burke -- and it's Derek who must operate on Burke to help save his surgical skills. Richard and his wife discuss his past affair with Ellis Grey. Meanwhile Alex desperately stalls at Mercy West in order to maintain possession of the donor heart while the rest of the interns struggle with each other in their fear of losing their places in the program&as well as Denny, who makes a surprise marriage proposal to Izzie amidst the madness.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 13 cze 2007, o 10:32


Się działo w tym odcinku. Ciekawe co będzie dalej z Izzie, ale pewnie wszystko sie ułoży bo jest 3 seria z jej udziałem. Jutro się wszystko okaze jak sciagne ostatnio odcinek finalowy :)
trust him... he's a doctor!
<<

Gestut

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 18 lip 2007, o 21:37


Tristan napisał(a):Ciekawe co będzie dalej z Izzie

Odważna była, że tak zrobiła. No i ten koleś. Powierzyć się niedoświadczonemu lekarzowi. Zastanawiam się, czy on czuje to camo do Izzy co ona do niego. Jakoś tego po nim nie widać. No i ciekawe co z Dr. Prestonem.
Obrazek
Myślę, że nie powinniśmy narzekać na przeznaczenie. Nie jest niesprawiedliwe.Nie jest nieoczekiwane. Ono tylko... wyrównuje rachunki.
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 26 lip 2007, o 12:01


Gestut napisał(a):Odważna była, że tak zrobiła.


Ja bym powiedziała, że lekkomyślna.

HeroSHI napisał(a):Bailey and Derek are attending to Burke -- and it's Derek who must operate on Burke to help save his surgical skills.


Hmm.. ciekawe, czy ręka Burka będzie znów sprawna, bez niej może się pożegnać z karierą chirurga.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 27 wrz 2007, o 20:19


Izzie...widać że nie myśli racjonalnie...jego stan był stabilny, więc mógł poczekać na kolejne serce...bardziej mu zagraża niż pomaga...

Burke...jego dłonie to dla niego wszystko...chirurgia to jego pasja, jego życie...mam nadzieję że wszystko będzie dobrze...

Siostrzenica Webber'a ma raka....

No i Webber się dowiedział że żona wszystko wiedziała o Ellis Grey...muszę powiedzieć, że odważna i silna kobieta z tej Adele.

Myślałam że Cristina się bardziej załamie postrzałem Burke'a a ta jeszcze że wie że ma wyrzuty sumienia ale nie musi przepraszać...niby za co??
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 8 mar 2008, o 03:40

Re: 2x26 Deterioration of the Flight or Flight Response


Hmm, nie mam już siły na pisanie, ale trzeba opisać że odcinek był fajny.

Trzymał w napięciu.

Izzie trochę mniej lubię od tego odcinka, Cristine bardziej( o ile się jeszcze da ).

Burke, szkoda mi go. Bez ręki nie może być chirurgiem, a on tym żyje...
We Are The World haiti
<<

e7ka

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 184

Lokalizacja: Warszawa

Postdodano 5 mar 2009, o 21:27

Re: 2x26 Deterioration of the Flight or Flight Response


Ryzykować życie ukochanego, żeby wcześniej dostał serce... dziwne, jeszcze jakby były większe szanse powodzenia, ale w takiej sytuacji jak tu...
a ten cały wątek z siostrzenicą był dziwny, jakoś mnie nie zaciekawił

 


  • Podobne tematy do 2x26 Deterioration of the Flight or Flight Response
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.