Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

2x21 - Chuck Versus the Colonel » Zakończone Seriale » Chuck • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 8 kwi 2009, o 20:34

2x21 - Chuck Versus the Colonel

Spoiler:


Premiera - 20 kwietnia 2009
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 22 kwi 2009, o 08:34

Re: 2x21 - Chuck Versus the Colonel


Ale odcinek! Uwielbiam ten serial, jak NBC go zdejmie to...

Tyle akcji i tak świetna fabuła... Zaczynając od Sarah/Chuck, damn you, Morgan! :D Ale świetne mieli sceny razem.

Chuck sie niby pozbył Intersektu... Niby, bo przecież nie wiadomo czy na pewno. :P Mam nadzieje, że nie, bo jak by trzeci sezon wyglądał...? Chyba, że Josh i Chris mają inne, dobre pomysły.

Casey troche mnie zaskoczył... Niby chciał im pomóc, ale dopiero w środku. xD Dobrze, że jedzie na ten obiad próbny. :P

Awesome zna sekret Chuck'a - awesome! :D Fajnie, że właśnie on się dowiedział. :P

Morgan odchodzi z BuyMore, na jak długo? :P Ogólnie to dużo pozmieniali... Ciekawe co będzie teraz robił. :P

Promo kolejnego jest genialne i zapowiada się niesamowity finał.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 22 kwi 2009, o 11:26

Re: 2x21 - Chuck Versus the Colonel


no qrde
ten odcinek wyglądał jak wprowadzenie do finału serialu. Wygląda jakby rzeczywiście Chuck pozbył się intersektu a wtedy to nie wiem jak by miał wyglądać 3 sezon.
Ubić Morgana za początek :P oj Chuck musiał być wqrzony, chociaż kto wie czy Casey i tak by nie przerwał :P
Morgan miał się uczyć jakiejś dziwnej sztuki czegoś żeby być szefem kuchni na Hawajach :P
Awesome był awesome :D cały wątek z jego udziałem w tym odcinku był dobry.
teraz trzeba czekać na finał
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 kwi 2009, o 21:43

Re: 2x21 - Chuck Versus the Colonel


Genialne, kocham ten serial. Jako jedyny mnie nie zawodzi i nie daruje NBC jak nie da 3 sezonu. Serial rzeczywiście wygląda jak by się mial zakończyć bo pozostala tylko sprawa Roarka, ale na pewno zostaniemy zaskoczeni. Awesome wie o sekrecie Chucka, przez chwilę myślałem że wygada się Elle :D Casey awansowal na pułkownika, ale nie zdradził przyjaciół, koncówka byla niezla jak się zdecydowal iść na obiad Elle :] I Sara wyglądala bosko w niebieskiej sukence. I coraz wiekszy związek między nią a Chuckem :] Karteczka Morgana była świetna xD tak jak potem Chucka przy samochodzie xD Morgan i reszta w Buy More świetne, Big Mike w jednej scenie przypominal Ojca chrzestnego :) a Morgan wróci do BM ^^ Teraz jeszcze wesele, będzie się działo w finale.
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 6 sie 2009, o 23:09

Re: 2x21 - Chuck Versus the Colonel


BON IVER! Creature Fear! i wszystko jasne.
uwielbiam piosenki Ivera w serialach. ahhh, scena " łóżkowa" świetna, no i ta piosenka.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 29 maja 2011, o 13:59

Odp: 2x21 - Chuck Versus the Colonel


Niszczycielski odcinek! :D
Tyle sie działo.

Sara z Chuckiem uciekają dalej , a Casey ich ściga, zaskoczyło mnie ta jego nieustępliwość w złapaniu ich , bo mial dostać awans. Na szczęście potem wrócił stary John :).
SC świetna scena w łózku , a potem to " A niech cie Morgan " xD.
W Buy More tez ciekawie , podobało mi się jak Jeffster zakradli sie do szafki Caseya i pokazali jej zawartość Świetnemu :). Casey został zboczuchem :P.


Świetny! Bardzo sie cieszę , że to on dowiedział sie pierwszy o sekrecie Chucka, to zapowiada przyszłe odcinki z awesome scene xD. Dobra akcja jak Casey przyłapał go w swoim domu , a świetny rzucił w niego posążkiem :P.
Fajnie udawał przy Ellie, że nic nie wie :)

Jeffster tymczasem na coś sie przydali gdy bawili sie zabawkami Caseya :).
Scena przy samochodzie kiedy Casey postanawia pomóc , poprostu świetna :P i znowu ta gadka "Chuck do samochodu!" , "jestem w nim jedną nogą!" padłem xD.
Sarah była świetna w tym odcinku , otworzyła się emocjonalnie i bardzo sie z tego ciesze. :)


No i Chuck nie jest już intersektem , ale czy napewno nie wiem , przede mną jeszcze dwa sezony , a jak niby akcja miałaby sie toczyć. Chyba , że Chuck zostanie agentem i będzie przy Sarze :). Podobalo mi sie jak mówili na koncu o tym , że wszystko będzie teraz prawdziwe :). No i będzie wiecej ojca Chucka , który pewnie nauczy syna paru sztuczek :).

Morgan najpierw był przydupasem , a teraz zamierza wyjechać na Hawaje. Fajnie , tylko nic z tego nie wyjdzie , bo nie wyobrażam sobie BM bez niego. Choć wyglądało to jak pożegnanie.

W ogóle ten sezon jest lepszy od poprzedniego , a cały serial AWESOME :).
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

TomekSzymek

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 348

Postdodano 3 maja 2013, o 15:36

Odp: 2x21 - Chuck Versus the Colonel


Naprawdę kapitalny odcinek. Ja miałem wrażenie, jakby wszystko powoli się kończyło, a to jeszcze przecież dwa sezony przede mną.
Bałem się, że John znów będzie ślepo słuchał rozkazów. Na szczęście wszystko wróciło do normy.

Świetny dowiaduje się jako pierwszy o sekrecie Chucka. Ciekawy wybór :) Nie pomyślałbym, że to jemu powierzy tę tajemnicę.

Ciekawy jestem co będzie dalej z Morganem. Sprawiał wrażenie, jakby naprawdę chciał wyjechać, ale nie wyobrażam sobie, żeby wyjechał i już tam został.

 


  • Podobne tematy do 2x21 - Chuck Versus the Colonel
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.