Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

2x21 All Hell Breaks Loose (1) » Supernatural » Odcinki • seriale forumtv.pl

2006-2007

Opiekun: Czesiek_PL

<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 25 kwi 2007, o 13:42

2x21 All Hell Breaks Loose (1)

Spoiler:


Data emisji: 10.05.2007

____________________________________________________________

no i wreszcie YED się pojawia :) oj szykuje się niezła końcówka serialu...
So?
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 6 maja 2007, o 11:24


Końcówka będzie boska :]
z tego co można zobazyc na trailerze--> http://www.youtube.com/watch?v=Mnomh56Fm8k
zapowiada się naprawdę niezły finał i nareszcie uchylą rąbek tajemnicy o żółtookim demonie :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 6 maja 2007, o 12:02


Świetny jest ten moment Sammy, yor're my favourite, aż ciarki przechodzą :D
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 13 maja 2007, o 00:00


o rany, to był dopiero odcinek...
w ogóle sie poryczałam jak Sama dźgnęli i jak Dean płakał.. normalnie tragedia :]
Ale Sam nie umrze co nie? bo ja nie przezyje jak on umrze :P
Ava się okazała szują, a tak ją lubiłam... ale dobrze ze jej kark ukręcili
Asha zabili ;/ , normalnie siekankę taką zrobili że szok, jeszcze niech Deana zabiją i po serialu :)
nie mogę sie doczekać następnego odcinka............
a w ogóle są jakieś wieści o 3cim sezonie?
So?
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 13 maja 2007, o 00:17


Wieści o 3 sezonie będą, jak podadzą ramówkę.

Co do Avy to ja uważam, że to nie jest tak, gdyby nie YED, to wciąż byłaby zwykłą dziewczyną...
Nie sądzę, aby zabili Asha, widać było, że się czegoś spodziewał, poza tym skoro Ellen żyje to on pewnie też ;) Bardziej mnie zastanawia kto to zrobił i dlaczego. Czy to ma coś wspólnego z YED ?!
Wiedziałam od dawna, że zabiją Sama i może dlatego aż tak nie przeżywałam końcówki odcinka. Jestem jednak pewna, że w następnym odcinku go ożywią, ożywili już 2 razy Deana, więc co za problem ożywić Sama, tym bardziej gdy ma się pojawić John [btw. miał się pojawić już w tym odcinku...] :D
W każdym razie jak na razie uważam, że mamy świetny season finale i mam nadzieję, że kolejnym odcinkiem pociagną ten poziom.
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 13 maja 2007, o 00:27


ej no to mi się przwidziało, bo myslałam ze Dean znalazł nadpaloną rękę z zegarkiem Asha więc stwierdziłam że to musi być Ash.
a co do Avy, no to rzeczywiście demon ją zmienił, ale za to że zabijała ludzi już jej nie lubię
So?
<<

Nika

Nowy użytkownik

Posty: 8

Postdodano 13 maja 2007, o 17:31


ja mam tylko jedno "ale" ........ dlaczego , dlaczego Andy musiał zginąć :shock: ...... tak lubiłam gostka .....a w tym odcinku boski był

co do Sama to myślę, że Dean będzie chciał jakiś układ z YED zawiązać...... albo coś innego , bo nie sądzę, żeby Sama załatwili na dobre ,przecież jest jedną z dwóch głównych postaci ........może coś z Johnem związanego , chociaż osobiście obstawiam ,że pojawi się , ale raczej we flashbackach
druga opcja to taka,że wnerwiony Dean rozwali wszystko wokół na czele z YED ... ale wtedy nie byłoby dalszej cześci serialu :x

Ava wydaje mi się ześwirowała w tym miasteczku ..... ona taka nie była na poczatku, albo też bardzo dobrze grała......

Co mnie zaintrygowało, to fakt, że Mary "znała" YED i łącząc fakt,że w "Home" kiedy pojawia się jako duch przeprasza Sama to czuję ,że tutaj jakieś pokłady do rozwinięcia czekają scenarzystów

Jeśli chodzi o Asha to ten zegarek na ręku wydaje mi się zbyt oczywisty ,że to on tam spłonął ...... wiemy, że Ellen nic nie będzie więc może i jemu też ;
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 28 sie 2007, o 16:51


nie nor zakręciło się... odcinek super robi wrażenie... tak polubiła Ave a ona ześwirowała w tym miasteczku zreszta nie dziwie się taki survival... moment dźgnięcia Sama był potworny... aż serce się krajało gdy widziałam mine Deana... teraz czas na finał... :faint:
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 28 sie 2007, o 16:54


może to nie najważniejsze w odcinku było ale kiedy Sam dał Andyemu paragon z podpisem Deana żeby ten sie z nim skontaktował a tam widniało... D. Hasselhoff...!!!!!!! umarłam :evil:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 wrz 2007, o 21:22


Andy zginął, szkoda lubiłem go :) O Sammego się nie martwię jakoś bo będzie trzeci sezon.

Najlepsza była tablica: I will not kill you xD
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 25 paź 2007, o 15:37

Re: 2x21 All Hell Breaks Loose (1)


No no no, w końcu wiemy coś o demonie, całe dwa sezony i nic, a tu w jednym odcinku tyle że nie mieści się w głowie. Jake wydawał się całkiem spoko. ;p Szkoda że dał się nabrać demonowi, mógłby być ich kolegą. ;p Coś mi dziwnie wygląda ten spalony zajazd... Tylu myśliwych...
We Are The World haiti
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 25 paź 2007, o 18:16

Re: 2x21 All Hell Breaks Loose (1)


To jest właśnie dziwne, oni tyle razy uciekali przed demonami itp. i zabijali je, a tu na raz tylu ich zginęło...
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 13 gru 2007, o 22:36

Re:


zoey napisał(a):może to nie najważniejsze w odcinku było ale kiedy Sam dał Andyemu paragon z podpisem Deana żeby ten sie z nim skontaktował a tam widniało... D. Hasselhoff...!!!!!!! umarłam :evil:

Mnie też to rozwaliło. Jestem ciekaw co zrobi Dean, żeby wskrzesić swojego braciszka. Pojedynek mistyków był taki sobie.
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 17 gru 2007, o 18:55

Re: 2x21 All Hell Breaks Loose (1)


Odcinek dooobry, nie spodziewałem się, że zabiją Sama, ale pewnie go wskrzeszą w ostatnim odcinku. :P A co mistycy w tym miasteczku trochę byli biedni, a Ava okazała się totalną bitch. :D No i szkoda Andy'ego, lubiłem ziomka. :P
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 11 mar 2008, o 00:47

Re: 2x21 All Hell Breaks Loose (1)


Wyczesany odcinek ;D Tylko szkoda mi Avy i Andy'ego.
A co do Sama to jak jest 3 seria to pewnie dalej bedzie zyl ;D
trust him... he's a doctor!
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 3 lis 2009, o 21:07

Odp.: 2x21 All Hell Breaks Loose (1)


Szkoda Andego, mógł namówić policję że Dean i Sam są niewinni. ;p W ogóle chyba pamiętam co Dean zrobi żeby wskrzesić brata... Szkoda bo byłoby fajnie znowu się zaskoczyć.
We Are The World haiti
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 4 sty 2011, o 13:08

Odp: 2x21 All Hell Breaks Loose (1)


Klimat miasteczka rodem z Silent Hill. Można do niego wejść ale nie można wyjść.
Ciekawe retro w domu braci nad kołyską Sama. Generalnie Żółtooki mógł lepiej wyjaśnić motywy swojego działania i opisać cały ten misterny plan.
Sam niby nie żyje ale przecież nie byłoby 4 kolejnych seriali, gdyby tak się stało. Prawda? :)
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 21 lut 2011, o 17:16

Odp: 2x21 All Hell Breaks Loose (1)

Dobry początek finału. Sammy znalazł się w opuszczonym miasteczku. Okazało się, że kilka osób z podobnymi umiejetnościami też tam jest. Tylko zastanawia mnie fakt, czemu żółtooki zsyła ich tam grupkami? Po to, żeby ze sobą walczyli i przetrwał tylko jeden i w większej grupie to by się nie udało? No nieźle im tam demon w głowach namieszał. Szkoda, tylko że na tym wszystkim ucierpiał mój ulubieniec - Andy. :( Taki miły gość.

Co do Sammyego to ciekawe czy jakiś cudem ożyje, czy po prostu w ogóle nie umrze. :P Wzruszająca była ostatnia scena, kiedy Dean trzyma go w objęciach. Sam mógł tego uniknąć, mógł zabić tego żołnierzyka, ale chyba bał się, że to on zostanie przywódcą, jako ostatni z grupy który przetrwał. Demon pokazał mu co naprawdę wydarzyło się w dzieciństwie. Wygląda na to, że żółtooki wcale nie miał w planach zabójstwa matki, tylko nakarmienie krwią Sammyego. Tylko po co to wszystko? Żeby uruchomić w nim tą umiejętność?

No i co się stało w Zajezdni. Bobby i Dean nie znaleźli Ellen, ale wydawało się, że Ash leżał w tych gruzach. Przynajmniej tak pomyśleli, patrząc na rękę i widząc zegarek Asha. Mam nadzieję, że to się nie okaże prawdą, bo Ash był cool. :P
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 2x21 All Hell Breaks Loose (1)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.