Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

2x20 - Remains of the J » Zakończone Seriale » Gossip Girl • seriale forumtv.pl

2008

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 8 mar 2009, o 11:49

2x20 - Remains of the J

Spoiler:


Data emisji: 30.03.2009r.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 15 mar 2009, o 16:49

Re: 2x20 - Remains of the J (spoiler)


Spoiler:
<<

sunshine.honey

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 137

Postdodano 1 kwi 2009, o 19:31

Re: 2x20 - Remains of the J


jak ja nie znoszę Jenny! nie mogę na nią patrzeć w tym serialu, obrzydliwie działa mi na nerwy.
serena wyjechała do espaniol z sexowym jak dla mnie gabriellem. oj może stracić przyjaźń poppy.

i ten słodki kiss blair i nate'a. ja im kibicuje chociaż wiadomo, że nic z tego nie będzie:]
------
oglądam:
american horror story s. 1, revange s.1

oglądałam:
lost , prison break, flash forward, gossip girl, desperate housewives, grey's anatomy

<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 1 kwi 2009, o 23:45

Re: 2x20 - Remains of the J


a ja nie moge patrzec na B&N dla mnie to martwa strefa całkowicie... a w dodatku V.&C. takie to naciagane jak nie wiem, przyjecie do bani bylo jedyny aspekt na koncu byl fajny jak S. poznala Gabriela... pewnie w nastepnym odcnku wroci G....
<<

Corranh

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 61

Lokalizacja: Zabrze

Postdodano 2 kwi 2009, o 01:06

Re: 2x20 - Remains of the J


Czekałem na V&C od 1 sezonu:P Mam nadzieję że pociągną ten wątek bo przynajmniej będzie ciekawie i na sto procent nie tak słodko jak B&N ;/
Obejrzane:
Lost
Prison Break
House M.D.
4400
Heroes
Jericho
O.C.
Kyle XY
Standoff
Ekipa
Rome
Greek
Dirty Sexy Money
The Journeyman
Cane
Weeds
Gossip Girl
Oglądam:
Fringe
Bttlestar Galactica (sezon 3)
Dexter (sezon 2)
W kolejce:
Merlin
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 4 kwi 2009, o 00:58

Re: 2x20 - Remains of the J


Corranh napisał(a):Czekałem na V&C od 1 sezonu:P Mam nadzieję że pociągną ten wątek bo przynajmniej będzie ciekawie i na sto procent nie tak słodko jak B&N ;/


nie pociagna dluzej niz 2 odcinki czytalam że jak się pojawi Georgina to powiążą ją z Chuckiem wiec pewnie V. pojdzie w odstawke i znowu zaiskrzy z Natem, a B. bedzie walczyc o C....
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 4 kwi 2009, o 08:26

Re: 2x20 - Remains of the J


co Wy macie z tym spoilerowaniem, co? :/

C/V beznadzieja, ale jeszcze gorzej to: B/N, patrzeć na nich nie można normalnie ;p
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 4 kwi 2009, o 18:22

Re: 2x20 - Remains of the J


Kolejny dobry odcinek. :D
CV fajne, szkoda, że nie pociągną na dłuższą mete. :P Ale ogólnie mi się podobali.
BN troche przesadzone, nagłe uczucie. Dorota fajnie ich umówiła. :P dobrze, że to sie zaraz skończy.
Jenny mniej wkurza, niezłą zadyme na imprezie zrobiła. :D Ale należało się S.
Ogólnie Serena jest teraz coraz głupsza, jak ją uwielbiałem, to teraz. ;] Mam nadzieje, że jak wróci z Espani będzie fajniejsza. A ten cały Gabriel fajny nie jest. :P Będzie pewnie Serena/Gabriel. Ale niech to dziewcze odżyje, prosze.
Dan jest wkurzający. :P A ten list od tego syna to jest po prostu za duży zbieg okoliczności. No przecież to sie może zdarzyć, nie wiem, raz na 1 000 000 i akurat w tej rodzinie? :P


BTW kto jeszcze z kim nie spał w GG? Brakuje nam tylko Dan/Blair, Chuck/Serena no i chyba tyle. xD (licze tylko Nate'a, Blair, Serene, Dan'a i Chuck'a). Ludzie, każdy z każdym. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 4 kwi 2009, o 19:46

Re: 2x20 - Remains of the J


Chris jak się nie myle to S./C. już kiedyścoś ten tego... w pierwszym sezonie bylo wspominane, że jak Serena byla bad girl to ich coś łączyło...
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 5 kwi 2009, o 11:04

Re: 2x20 - Remains of the J


a co w nim dobrego? głupia telenowela ;p
a może on specjalnie ten list wysłał, bo jakimś sposobem się dowiedział o nich ;p
a Dan to jest jedną z nielicznych osób, które mnie w tym odcinku nie wkurzały ;p
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 5 kwi 2009, o 12:23

Re: 2x20 - Remains of the J


Nudny odcinek. :P Ja już chyba za stara jestem na te seriale. xD

Dan też mnie w tym odcinku nie wkurzał. Za to Serena/J...nudne i wkurzające a Serena chyba wyrzuciła szczotkę do włosów do kosza. :P

justin - your icon! :D
<<

juska

Postdodano 5 kwi 2009, o 12:33

Re: 2x20 - Remains of the J


Jak się nazywa ta piosenka, która leciała w tle na końcu tego odcinka???
<<

kokoniasta

Postdodano 6 kwi 2009, o 19:50

Re: 2x20 - Remains of the J


Suddenly i see chyba o ta chodzi KT TUNSTALL nazywa sie wokalisya

 


  • Podobne tematy do 2x20 - Remains of the J
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.