Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

2x20 Band-Aid Covers the Buller Hole » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

HeroSHI

Postdodano 6 mar 2007, o 12:36

2x20 Band-Aid Covers the Buller Hole

Band-Aid Covers the Bullet Hole | Air Date: 03/12/2006
Meredith and Derek try being friends -- but she won't go far enough into the friendzone to tell him about George. Izzie and Alex both have talks with Denny. Alex tells him that he and Izzie are back together. Izzie convinces him that he needs to stay with her in the hospital. Cristina is stuck babysitting for Bailey's baby, and George and Callie further their flirtations over a teenaged patient who decides to chop off his own finger after Callie refuses to do it for him. Burke shows a preference for living with George over Cristina, and Addison gets a long-awaited admonition from Derek that shows some hope for their marriage after all.
<<

Gestut

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 4 lip 2007, o 22:25


Cóż odcinek bardzo fajny. Chociaż żal mi było Georga, no i jeszcze biedak spadł ze schodów. Zastanawiam się co z tą babką która dała mu numer telefonu. Myślicie że będą razem? Pewnie tak, choć nie pasują do siebie. W odcinku wkurzyła mnie Cristina, żeby nie pomóc swojemu przyjacielowi, na szczęście dr Durke zareagował.
A ten epizod z Addison i dr Bailey był śmieszny :P.
Obrazek
Myślę, że nie powinniśmy narzekać na przeznaczenie. Nie jest niesprawiedliwe.Nie jest nieoczekiwane. Ono tylko... wyrównuje rachunki.
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 24 lip 2007, o 13:10


HeroSHI napisał(a):Meredith and Derek try being friends


Życzę im powodzenia, ciekawe co na to Addison ;)

HeroSHI napisał(a):Izzie and Alex both have talks with Denny. Alex tells him that he and Izzie are back together.


Alex zazdrosny o umierającego Denny'ego, tego jeszcze nie było :P

HeroSHI napisał(a):Cristina is stuck babysitting for Bailey's baby


Cristina i dziecko ;D Fajnie go przewijała :what:

HeroSHI napisał(a):patient who decides to chop off his own finger after Callie refuses to do it for him


Yyyy, obciął sobie palec?! No to teraz ma karierę hokejową.. chyba przed TV. Dziwnie się patrzyło na aktora grającego Duncana w VM, a teraz w GA :)

HeroSHI napisał(a):Burke shows a preference for living with George over Cristina


Na instrumentach sobie grali, no nie mogę, biedna Cristina :hihi:
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 27 wrz 2007, o 19:31


Crisitina i dziecko = katastrofa. ;D

Ten hokeista był powalony..rozumiem że to jego szansa...ale szkoda że nie dotarło do niego że bez tej operacji straci nie tylko tą szansę ale hokej.

Meredith i Derek przyjaciółmi - jasne. :cool:

Izzie jest dziwna...tu zadaje się z Alex'em a jak przyjeżdża Danny, którego widziała bardzo mało, zapomina o Bożym świecie...Alex może czasami przesadza...ale ma prawo być zazdrosnym...po prostu mówi głupoty i tyle. :D ale ma racje w tym co mówi...

George/Burke - się dobrali. :)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 5 mar 2008, o 02:21

Re: 2x20 Band-Aid Covers the Buller Hole


Już myślałem że George odpuści. Ciekawe czy będzie z tą lekarką. Swoją drogą z Burke'm tworzą dobry zespół. ;p

Derek i Addison się polepsza. To dobrze, Derek zaszpanował z tą operacją. :D

Cristina jako opiekun. :D

Ale jak powiedziała Bailey że nie jest opiekunką to wyglądało jakby tej drugiej zrobiło się przykro...
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 22 lut 2009, o 23:07

Re: 2x20 Band-Aid Covers the Buller Hole


Wszystko mi sie pousuwało. :/ Ale jakoś to postaram się nadrobić.
Z tego co jeszcze pamiętam to Cristina była świetna z dzieckiem. :D George/Burke - fajni razem są. Izzie/Danny - ogólnie ten związek mi sie nie podoba, nie widze w nim nic ciekawego. Izzie/Alex powinno być i tyle. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 11 wrz 2010, o 02:05

Odp: 2x20 Band-Aid Covers the Buller Hole


George i Burke... biegają, gotują, grają... Cristina będzie zazdrosna? :P
Hokeisty mi szkoda. Myślał, że wpadł na genialny pomysł, a tu rozwalił sobie życie. Szkoda, bo widać, ze jest ambitny.
Mer przeprosiła. Znowu. Może niedługo George przestanie się na nią gniewać...

 


  • Podobne tematy do 2x20 Band-Aid Covers the Buller Hole
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.