Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

2x17 - Know Thy Enemy » Zakończone Seriale » The Vampire Diaries • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 8 kwi 2011, o 22:52

2x17 - Know Thy Enemy

Spoiler:


-------------------

Stęskniłem się za tym serialem i z cotygodniowymi zwrotami akcji. Tego mi brakowało :P
Jak można się było spodziewać - Isobel dużo namieszała. Jenna się wyprowadziła, bracia stracili kamień księżycowy, Katherina została porwana, a Alaric został opętany przez Klausa. I jeszcze jakby tego było mało zginęła na końcu co było jedno z największych niespodzianek. Teraz trzeba czekać na ruch pierwotnego.
Ciesze się, że chociaż magiczny wątek się powiódł - Boonie uzyskała moc setki czarownic i może zginąć jak spróbuje zabić Klausa. Tylko skoro o tym powiedzieli to pewnie przeżyje ten sezon :D
To się zaskoczyłem jeśli chodzi o wątek z Mattem - nie dość że Caroline go nie zauroczyła to jeszcze jej matka wie że córka jest wampirzycą. To pewnie skomplikuje sprawy i pani szeryf będzie się musiała dowiedzieć o Damonie, Stefanie oraz zbliżającym się Klausie.
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 10 kwi 2011, o 11:29

Odp: 2x17 - Know Thy Enemy


Super odcinek! Wreszcie wrócili :). Mnóstwo sie działo, płonąca Isobel (niezle), wrobienie Katherine, Bonnie i moc stu czarownic, matka Caroline znowu wie o wszystkim (i poglądy sie jej nie zmieniły), no i Klaus w ciele Alarica :).
Aż za wiele sie działo , mam nadzieje, że nie namieszają z końcówką.
Stefan i Damon, byli w tym odcinku mniej obecni. Czarownice fajnie potraktowały Damona :).
Szkoda mi troche Bonnie, jest juz raczej pewna by użyć tej mocy na Klausie , ale czy to wystarczy? Ja nieco powątpiewam.
Myślałem też, że między Mattem a Caroline wszystko sie ułoży, i ten wątek wydawał mi sie nie potrzebny w tym odcinku , gdyby nie końcówka z matką Caroline. Znowu może być ciekawie.
Klaus w ciele Alarica, ciekawe czy naprawde pozbedzie sie Kath i moze bedzie chciał Elene, teraz Isobeal nie ma , zostali tylko bracia i Bonnie. No i jest John , którego Elena spróbuje nie nienawidzić :P. Oby tak dalej.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 11 kwi 2011, o 19:28

Odp: 2x17 - Know Thy Enemy


tego z Isobel to się nie spodziewałam.. ciekawe co zrobią z Caroline.. a John już myślałam że na serio jest out :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 kwi 2011, o 21:06

Odp: 2x17 - Know Thy Enemy


Za bardzo Johna nie lubię żeby go zabili :P prędzej pozbędą się Alarica, a tego akurat to by nie chciał bo uwielbiam jego "przyjaźń" z Damonem :)
<<

Przemek7_17

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 56

Lokalizacja: Poznań

Ulubiony serial:
Desperate housewives

Postdodano 12 kwi 2011, o 10:28

Odp: 2x17 - Know Thy Enemy


Drugi sezon jest o wiele lepszy niż pierwszy. Więcej w nim akcji, a ostatni odcinek nie zwalnia. Mam nadzieję, że będzie tak do końca sezonu :D
Oglądane: Desperate Housewives, Dexter, Grey's Anatomy, One Tree Hill, The Vampire Diaries, Brothers & Sisters, Chuck, Pretty Little Liars, True Blood, Weeds, 90210, Californication, Gossip Girl, Nursea Jackie, Private Practice, Episodes, Supernatural, Hung, Cougar Town, The Good Wife, Fringe, The Walking Dead, QAF

Obejrzane: V, DollHouse, FlashForward, Heroes, Nip/tuck, Six feet under, Kyle XY, Ugly Betty, Persons Unknown, Pushing daisies, Prison break, Samantha Who?, The Gates, Lost.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 12 kwi 2011, o 19:04

Odp: 2x17 - Know Thy Enemy


Ja także stęskniłem się za ulubionymi wampirami, ale muszę przyznać, że szału nie było...

Katherina jak zwykle coś musiała knuć. Nie byłaby sobą, gdyby nie kłamała. :) Isobel sama postanowiła się ukarać za swoje czyny, a wszystko wskazuje na to, że Katheriną zajmie się Klaus. No bo to chyba on był w ciele Alarica... Swoją drogą było to dla mnie spore zaskoczenie, ale już przywykłem do tego, że VD jest nieobliczalne i zaskakujące. :D

Szkoda Caroline. Matt z jej mamą coś kombinują, zobaczymy co z tym zrobią... Pamiętamy przecież pierwszą reakcję matki Caroline, jeszcze przed wymazaniem pamięci. Nic dobrego z tego wyjść nie może.

Bonnie jakoś mnie tak bardzo nie denerwowała w tym odcinku, jak zawsze. :D Dała radę, przejęła moc od 100 czarownic i być może jest w stanie zabić Klausa...

No cóż, czekam na następny odcinek! :)
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 17 kwi 2011, o 11:02

Odp: 2x17 - Know Thy Enemy


może ten odcinek nie zainteresował mnie do cna ale stęskniłem się za tym serialem. dobrze, że Katarina dalej robi swoje! za to ją kocham :P
trust him... he's a doctor!
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 7 maja 2011, o 00:41

Odp: 2x17 - Know Thy Enemy


Nawet niezły powrót. :P
Wątek Isobel był całkiem dobry, najpierw nieźle namieszała w domu Eleny, później ją porwała, by na końcu wyszło, że tak naprawdę podłożyła Katherine dla Klausa. :P Żeby tego było mało, to jeszcze spowodowała samozapłon. :D
Klaus został przeniesiony do Alarica!? Oby tylko nie zabili tej postaci...
Wątek Caroline i Matta...zapowiadało się, że skończy się jak zawsze, wymazaniem pamięci. A tu niespodzianka! :D Uwielbiam takie zaskoczenia, Matt spiskujący z panią szeryf, ciekawe co z tego wyjdzie. :P
Bonnie, przeznaczona do wielkich rzeczy, blablabla...Tak myślę sobie, że jej poświęcenie i śmierć jakoś strasznie nie odbiło się na serialu. Jak dla mnie jest to najmniej lubiana postać.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 maja 2011, o 01:08

Odp: 2x17 - Know Thy Enemy


Bonnie, przeznaczona do wielkich rzeczy, blablabla...Tak myślę sobie, że jej poświęcenie i śmierć jakoś strasznie nie odbiło się na serialu. Jak dla mnie jest to najmniej lubiana postać.


Następny któremu nie podoba się Boonie. Co wy macie taką awersję do tej czarownicy? :) Jeden się nawrócił więc może i z tobą będzie podobnie :D

 


  • Podobne tematy do 2x17 - Know Thy Enemy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.