Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

2x16 The House Guest » Zakończone Seriale » The Vampire Diaries • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 3 lut 2011, o 22:39

2x16 The House Guest

Spoiler:

Data emisji: 24.02.2011
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 25 lut 2011, o 19:18

Odp: 2x16 The House Guest


Problem czarowników rozwiązany - jeden został upieczony przez Damona, a drugiemu Stefan skręcił kark. I bardzo dobrze bo mnie denerwowali :) Tylko co takiego powiedział stary Boonie? Mam nadzieje, że to nie skończy się źle dla nikogo z bohaterów. I czy poznamy siostrę Luki i jak zareaguje na śmierć rodziny?
Isobel wróciła i z pewnością namiesza. Mi się to nie podoba bo jeszcze bardziej popsują się stosunki Alarica z Jenną, a przecież fajną pare stanowią. I coś mi się jednak wydaje, że Katherina jest z nimi w zmowie bardziej niż powiedziała to Damonowi.
Nina znowu odwaliła kawał dobrej roboty odgrywając dwie postacie. Jej sceny z Damonem jak zwykle wspaniałe. Ona go próbuje uwodzić, a on ją zrzuca z łóżka albo ten kołek w brzuch xD
Matt dowiedział się o wampirach i zaczął panikować. Caroline powinna go teraz zauroczyć i mieć świetny spokój, ale coś mi się wydaje, że do tego nie dojdzie i przez to ktoś zginie.
Bonnie odzyskała swoją moc - bardzo dobrze, a teraz mogłaby się stać jeszcze potężniejsza dzięki temu cmentarzysku ;)
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 26 lut 2011, o 14:22

Odp: 2x16 The House Guest


Jonas nie żyje, Luka nie żyje, Bonnie odzyskała moce, a Katherina pomaga braciom. Coś mam wrażenie, że twórcy idą trochę na łatwiznę... :P Może chcą zakończyć pewne wątki, żeby skupić się głównie na zabiciu Pierwotnego.

Matt się wszystkiego dowiedział, na dodatek Caroline naszpikowała go swoją krwią. No, no. Elena ma w sobie krew wampira, Matt też...

To, jak Demon spławił Katherine było świetne! :D Dobry koleś! :P
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 27 lut 2011, o 14:45

Odp: 2x16 The House Guest


szkoda mi Luki, mimo wszystko.
Oj Kat, sama juz nigdy nie wiem czy na ekranie to ona czy Elka. Damon jaką silną wolę ma :D
a MAtt jak ochłonie, to pewnie da sobie wszystko wyjaśnić
Elena jaką mine miała, że Bonnie z Jeremym xD
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 28 lut 2011, o 18:47

Odp: 2x16 The House Guest


Bardzo fajny odcinek , ale mimo wszystko szkoda mi tych czarodziejów. Okazuje się , że ci dobzi są gorsi od tych zlych , bo zabijają wiecej ludzie heh :).
Po cichu liczyłem na uratowanie Elijaha , ale moze jeszcze Isobeal coś wykombinuje. Fajnie , że pojawiła się pod koniec odcinka , teraz Jenna , musi sie wszystkiego dowiedzieć. No i Bonnie odzyskała moce, ale myśle , że moze nad nimi nie panowac i przez przypadek zranić kogoś z bliskich. Caroline powiedziałą Mattowi , że jest wampirem , chyba sie dogadają :)
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 24 cze 2011, o 16:43

Odp: 2x16 The House Guest


spławienie Katherine przez Damona rodem z filmu Cruel Intentions xD no bo nie mówcie mi, że nie XD Sebastian leżący na łóżku i czytający pamiętnik, spławiający Katherine ;) prawie wszystko się zgadza :)
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:

 


  • Podobne tematy do 2x16 The House Guest
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.