Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

2x16 It's the End of the World » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

HeroSHI

Postdodano 6 mar 2007, o 12:33

2x16 It's the End of the World

It's the End of the World | Air Date: 02/16/2007
The episode begins with a dream of Izzie, Cristina, and George in the shower together. It's George's dream. Meredith refuses to go to work. She has this feeling that she will die. George and Izzie can't get her out of bed, they have to call in Cristina. Once at the hospital, the premonition seems to have some validity. A trauma victim is brought in by a paramedic with her hand still stuck inside him to stop the bleeding. As Alex soon discovers though, her hand isn't the only thing inside of him -- after trying to make a homemade bazooka, he's also got a piece of unexploded munitions inside of him. This places the hospital on Code Black, which essentially shuts down the surgical wing -- save for the one operation that has already begun: Derek and Cristina operating on the brain of a man who happens to be Bailey's husband.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 2 cze 2007, o 16:22


Znakomity odcinek! A końcówka tak trzymała w napięciu. Najlepszy odcinek Chirurgów jak do tej pory.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 3 cze 2007, o 15:06


tak, ten i następny to jedne z moich ulubionych odcinków GA. świetne były
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 4 cze 2007, o 16:21


No właśnie mam problemy ze ściągnięciem odc 17. Głupi RapidShare :D Może pod wieczór sobie oglądne :medit: Muszę być cierpliwy :medit:
trust him... he's a doctor!
<<

agusia2a

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 9 cze 2007, o 11:51


Fajne odcinki(16,17).tylko czy ktoś wie gdzie mozna sciągnąc napisy bo mam francuska wersjre ;)
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 23 lip 2007, o 13:48


O kurde :shock: Na tym odcinku miałam wczoraj skończyć oglądanie, dobrze że jednak miałam kolejny w zapasie :P

Świetny odcinek! Kolejny zresztą też. Do tej pory najlepsze dwa odcinki, jakie widziałam GA (praktycznie wszystkie są super, ale te to dopiero szok). I ta końcówka, gdzie Mer chwyciła bombę :x

Dosłownie wszystko jednocześnie: bomba, mąż Bailey, sama Bailey, dyrektor szpitala bliski zawałowi itp. Aż mnie dreszcze na tym odcinku przechodziły ;)

HeroSHI napisał(a):The episode begins with a dream of Izzie, Cristina, and George in the shower together. It's George's dream.


Ten to ma sny :hihi:

HeroSHI napisał(a):eorge and Izzie can't get her out of bed, they have to call in Cristina.


Wykopała ją z łóżka :hah:
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 27 wrz 2007, o 18:05


Goerge, jego sen i upadek z łóżka...no i jeszcze tekst Meredith: Clearly not my dream. :hah:

Cristina wyciągająca Mer z łóżka też znakomita.

Odcinek trzymający w napięciu...

Wszystko naraz, bomba, mąż Bailey, sama Bailey no i w ogóle...

Meredith wykazała się niezwykłą odwagą i refleksem przede wszystkim...

Ale zastanawia mnie jednak jedno...czy w momencie jak Hannah wyjęła rękę to nie powinno dojść do wybuchu...bo z tego co mówili w tym odcinku tego nie można ruszyć a takie wyjmowanie ręki itd to jednak jest ruch...

A ta żona tego kolesia to byłą straszna...Alex jak się na nią wydarł...wow
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 4 mar 2008, o 17:19

Re: 2x16 It's the End of the World


Nikola, on nie jest dyrektorem szpitala tylko ordynatorem chirurgii. ;p

Faktycznie super odcinek.

George miał super sen.

Mer na koniec jak się zachowała spokojnie. ;p
We Are The World haiti
<<

e7ka

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 184

Lokalizacja: Warszawa

Postdodano 29 sty 2009, o 03:13

Re: 2x16 It's the End of the World


Świetny odcinek, chociaż za dużo tego wszystkiego jak dla mnie, jeśli rozumiecie o co chodzi :P
Bo fajnie jak dużo się dzieje, ale to już było lekkie przegięcie :D Gdyby nie było wątku z mężem Bailey, to może i nie byłoby tak ciekawie, ale bardziej wiarygodne to wszystko by było.
W tym odcinku pierwszy raz tak naprawdę polubiłam Alexa :P po tym jak się wydarł na żonę tego z bombą w brzuchu :P Wcześniej nie mogłam jakoś się do niego przekonać ;p
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 14 lut 2009, o 15:47

Re: 2x16 It's the End of the World


Ale odcinek! Sen George'a, przeczucie Meredith. Bailey i poród, mąż. Bazuka, bomba, palec. No świetne. Tyle akcji jeszcze w GA nie widziałem. Mer i chwycenie pod koniec bomby - wow. Nie spodziewałem się. Izzie/Alex - trzeba korzystać możliwe, że z ostatnich chwil. Derek ma męża Bailey z otwartym mózgiem. Ciekawe czy Bailey urodzi to "dziś". Dobrze, że mam już następny odcinek.
<pada> :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 10 wrz 2010, o 20:05

Odp: 2x16 It's the End of the World


Super odcinek :D akcja z bazooką, ewakuacja całego szpitala... miny lekarzy, kiedy usłyszeli "code black" :D i jeszcze na końcu Mer złapała bombę... pewnie pożałowała, że rano dała się Cristinie wykopać z łóżka (swoją drogą komiczna scena, kiedy wskoczyła na łóżko i zaczęła Mer kopać :D )...
Bailey wróciła. To znaczy nie do końca :P fajnie ją George na początku przytulił ;) Derek operuje jej męża... ciekawe jak to wszystko się skończy...

 


  • Podobne tematy do 2x16 It's the End of the World
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.