Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Powieszenie telewizora na sciance działowej Off-topic 260
Pierwsze konto bankowe Off-topic 189

2x15 - The Maltese Falcon Job » Zakończone Seriale » Leverage • seriale forumtv.pl

2009

Informacja

Leverage - pobierz

<<

eLMaQ

Moderator

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 23 lut 2010, o 17:53

2x15 - The Maltese Falcon Job

Spoiler:

Data emisji: 17 Luty 2010
<<

eLMaQ

Moderator

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 23 lut 2010, o 17:58

Odp: 2x15 - The Maltese Falcon Job

Świetny finał sezonu! :P
Ukrycie się w hotelu, "ukradnijmy burmistrza" w genialnym wykonaniu. :P
Genialny motyw z windą, aby zwolnić Sterlinga. :P
Nate poświęcił się dla dobra ekipy, ładne przemówienie walnął na końcu.
Sophie się pojawiła, co bardzo mnie zaskoczyło i jednocześnie ucieszyło. :P
Dobrze, że Tara im pomagała, bo Parker była blisko zrzucenia jej z budynku - piękna scena! :D
Już się niecierpliwię na samą myśl o trzecim sezonie. Teraz pozostaje czekać.
Ostatnio edytowano 17 kwi 2010, o 00:46 przez eLMaQ, łącznie edytowano 1 raz
<<

Chris

Ekspert

gadu:
11098624

Postdodano 24 lut 2010, o 17:46

Finał oczywiście świetny... :)

Tylko co teraz?
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Ekspert

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 mar 2010, o 01:46

Świetne zakończenie sezonu, ale poprzednie chyba było lepsze. Tara na szczęście nie zdradziła, ale niestety odeszła. Szkoda bo ją lubiłem. Jednak Sophie wróciła! W końcu i to po to żeby uratować zespół i spoliczkować Nate' a jego pocałunku :) Ciekawe co się teraz z nim stanie po tym jak został złapany przez interpol. Mam nadzieje, że jakoś to zostanie ciekawie pociągnięte. Albo jego team go uratuję :)

jak eLMaQ napisał - świetna scena jak Nate spowolniał Sterlinga. Tak jak reszta w hotelu. Zatrzymali się tam gdzie FBI :)

Ogólnie sezon oceniam bardzo wysoko i czekam na kolejne odcinki.
<<

justin

Moderator

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 23 mar 2010, o 13:30

Hardison i wiertarka xD mistrzostwo xD
plus łaaa, co za końcówka. smutno trochę, jestem ciekawa jak wszystko się rozwiąże.
Uwielbiam ten serial :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Lucas Scott

Uploader

Postdodano 8 kwi 2010, o 22:31

Hmm. Nie wiem czy czasem nie zakończyli serialu? 1 sezon finał już było widać rozłam ekipy, na początku 2 powrócili, a 3 sezon? Co znowu wrócą? Tak zakończyli 2 sezon, że w sumie dali zakończenie serialowi. Co do Tary specjalnie tak pokazali tą scene z telefonem do Sophi i to foto z koleś, żeby namieszać w końcówce, ale wiadome było, że nie zdradziła, zżyła się znimi. I ona bardziej pasowała do tej roli niż Soph. Może mniej gracji, ale ciało, wygląd z Nate się szybko zaczęła bez zbędnych słów porozumiewać...
Końcówka ciekawa, jak Nate poszedł wcześniej ze Starlingiem na ugode, że wyda ekipy by siebie ratować? Starling aż taki głupi, ze w to, że Nate ich wyda??? :)

Nic serial ciekawy, ogladalność ma, kasy dość zarobił 3 sezon może będzie, ale wcale nie musi po końcówce 2, bo zakończenie równie sezonu rownie dobrze serialu...
<<

Czesiek_PL

Ekspert

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 8 kwi 2010, o 22:38

Po takiej końcówce dla mnie 3 sezon musiał być. I będzie więc nie ma się co martwić. Powrót 20 czerwca jak dobrze pamiętam.
<<

Lucas Scott

Uploader

Postdodano 9 kwi 2010, o 20:47

No właśnie po takiej końcówce. Nate się oddał w ręce Interpolu, Starlingowi, ekipie kazał uciekać, to, że dostał kulke to nic napewno dojdzie do siebie. Ale mówię zakończenie równie dobre dla końca serialu ja i sezonu. Ja oczywiście chce 3 sezon :)
<<

Chris

Ekspert

gadu:
11098624

Postdodano 10 kwi 2010, o 08:55

Tara/Nate? Przecież tam NIC nie było oprócz może małego flirtu.
Sam Nate przecież mówił do Sophie 'I love you', tylko, że ta go nie słyszała... I chyba wszyscy wiedzą, że ona czuje to samo. To jest widoczne od 1. sezonu.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Lucas Scott

Uploader

Postdodano 16 kwi 2010, o 20:00

Nawet flirtu nie było, a jeśli to tylko podczas przekrętu. Jak zaczęła z nimi pracować i rozmawiała z Soph to powiedziała, że on jest sexy chyba, a Soph się "zbulwersowała" "what, who?" :) No wiem, że oni sie kochają to już było widać w 1 sezonie pod koniec. Tylko mi się Tara dużo bardziej podoba.
<<

Tristan

Moderator

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 7 wrz 2010, o 12:07

To wiadome, że jak trzeci sezon powstał to Nate "jakoś" wróci, tylko w jaki sposób? :D

Finał oceniam wysoko i strasznie cieszę się z tego, że powróciła Sophie. Tarę oczywiście również polubiłem, może wróci jakoś gościnnie ;)
trust him... he's a doctor!