Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

2x14 Crying Wolf » Zakończone Seriale » The Vampire Diaries • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 3 lut 2011, o 22:38

2x14 Crying Wolf

Spoiler:

Data emisji: 10.02.2011
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Muciek

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 43

Lokalizacja: Bydgoszcz

Ulubiony serial:
Wszystko po trochu.

gadu:
7568198

Postdodano 12 lut 2011, o 16:26

Odp: 2x14 Crying Wolf


No ja obejrzałem do 24 minuty i zaczęły się angielskie napisy, bo tylko do tego czasu były spolszczone, też tak macie? Czy są już dobre napisy?
Happy Endings...
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 12 lut 2011, o 19:45

Odp: 2x14 Crying Wolf


ja oglądałam online i napisy były do całości.

Damon coś za wysokie mniemanie ma o sobie, wie, że nie da rady a i tak się pcha w łapy przeciwników.
Tyler, dobrze, że odpuścił dowiadując się o co tak naprawdę chodzi. Ale szkoda, że wyjeżdża z tą Jules ;/
Elijah ależ on złyyy.. i pociagający :D
mam nadzieję, że oświecą wreszcie Jennę
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 13 lut 2011, o 12:23

Odp: 2x14 Crying Wolf


Zabili Alarica! Znowu xD to się robi trochę nudne :P Jednak wciąż mi się podoba to jak kumpluje się z Damonem. Taka nietypowa przyjaźń.
Damon spotkał się z Eliją i oberwał, a potem znowu spotkał się z wilczkami i oberwał jeszcze bardziej. Biedaczysko. Całe szczęście, że nie zabił dziennikarki bo ją lubię :P
Nie podoba mi się, że John miesza między Jenną i Alaricem. Jak tak dalej pójdzie nasz nieustraszony łowca wampirów będzie ją musiał wtajemniczyć.
Boonie i JEremy :D W końcu do tego doszło. I jeszcze czarownica dowiedziała się prawdy o planach Elija - chcę poświęcić Elenę by osłabić Klausa. I Elena oczywiście godzi się na to żeby ochraniać przyjaciół.
Ciekawe co takiego znaleźli w domku i czego nowego dowiedzą się z dzienników. Może przypadkowo trafią na coś o pierwotnych i wilkołakach.
Taylor wyjeżdża z Jules. Trochę szkoda, ale może opanuje swoją wilczą naturę. Dziwi mnie tylko, że wciąż jej ufa.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 14 lut 2011, o 14:34

Odp: 2x14 Crying Wolf


Podobało mi się. Elijah tak jak można się było tego domyśleć wcale dobrych zamiarów wobec Eleny nie ma. Po raz któryś uratował Damonowi życie. :D A Alaric dzięki pierścieniowi znów uniknął śmierci.

Szkoda, że Tyler wyjeżdża. I do tego jeszcze z tą Jules. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić serialu bez niego. Bardzo interesująca postać. Chciałbym go zobaczyć jeszcze z Caroline.

Bonnie się trochę poznęcała nad Lucą. :D Ale dzięki temu dowiedzieli się, co tak naprawdę zamierza Elijah z ekipą. Fajnie, że w końcu się odważyła z Jeremym... :P

U Stefana i Eleny dzisiaj praktycznie nic ciekawego się nie działo...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 16 lut 2011, o 23:46

Odp: 2x14 Crying Wolf


Taki se ten odcinek ani nie zachwycił ani nie powalił. Śmieszna scena jak Elena ucieka przed tym wilkolakiem :D.
Fajna akcja z wilkami i Damonem i Alariciem , troche zbyt łatwo to sie skończyło , szybkie wkroczenie Elijaha i uśmiercenie paru wilczków , oczywiscie musiał darować życie Jules , której nie lubię.
No i jeszcze Tyler z nią ucieka, szkoda go , ale napewno jeszcze wróci.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE

 


  • Podobne tematy do 2x14 Crying Wolf
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.