Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

2x13 "What Lies Below" » Zakończone Seriale » Fringe • seriale forumtv.pl

2009

<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 22 sty 2010, o 14:39

2x13 "What Lies Below"

Spoiler:


January 21, 2010

Odcinek dobry, ale za szybko to wszystko szło i zbyt ciekawej akcji nie było po za Peterem Zoombie
Peter and Olivia just like Mulder and Sculy On się troszczy o nią, a ona o niego i ryzykują dla siebie życiem... Olivia z FBI, przeszła jakiś trening szkolona, a Peter ją i tak powalił i obezwładnił nawet nie kontrolują siebie czego ich uczą w FBI a czego Petera...gdziekolwiek...

Walter wspomniał dzisiaj "i Can let Peter die again" a Astrid naszczęscie wyłapała to i zdała pytanie, ale Walter się wymigał od odpowiedzi, szkoda myślałem, że bliżej to wyjaśni...


czy Ty widziałeś jak wygląda formuła tworzenia tytułu odcinka? NUMER ODCINKA +TYTUŁ. nic więcej. bez tytułu serialu na początku.//justin
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 sty 2010, o 03:14

Odp: Fringe 2x13 "What Lies Below"


Odcinek całkiem fajny - zagrożenie wirusem sprzed tysięcy lat. I oczywiście Walter musiał wpaść na genialny pomysł antidotum :) Końcówka trochę przewidywalna, ale i tak miło się to oglądało. Dobrze też że całiem spoko był ten facet z CDC i Walter nie musiał się z nim użerać. Żadko się takie coś zdarza.

Walter wygadał się Astrid. Oby próbowała się czeoś jeszcze dowiedzieć, albo domyśleć bo zmieniłoby to trochę seria.

Walter w przedszkolu był świetny :D

Peter jako zombie natomiast śmieszny xD szczególnie jak próbował się wydostać i do Olivii powiedział coś w stylu "spójrz na mnie, nic mi nie jest" :P
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 23 sty 2010, o 23:11

Re: Odp: Fringe 2x13 "What Lies Below"


Czesiek_PL napisał(a):Odcinek całkiem fajny - zagrożenie wirusem sprzed tysięcy lat. I oczywiście Walter musiał wpaść na genialny pomysł antidotum :) Końcówka trochę przewidywalna, ale i tak miło się to oglądało. Dobrze też że całiem spoko był ten facet z CDC i Walter nie musiał się z nim użerać. Żadko się takie coś zdarza.

Walter wygadał się Astrid. Oby próbowała się czeoś jeszcze dowiedzieć, albo domyśleć bo zmieniłoby to trochę seria.

Walter w przedszkolu był świetny :D

Peter jako zombie natomiast śmieszny xD szczególnie jak próbował się wydostać i do Olivii powiedział coś w stylu "spójrz na mnie, nic mi nie jest" :P


No właśnie Walter coś w tym odcinku dość szybko wpadł na to antidotum, przeważnie zabiera mu to trochę czasu nim dojdzie do czegoś, a tutaj dość szybko, no napewno wiedza, że Peter może "drugi raz zginąć" dała mu kopa, już się nie bawił w swoim "Laboratorium Waltera" :) tylko na miejscu...

Teraz jak Walter się wygadał Astrid to może ona coś zajarzy i spyta o to Waltera bliżej lub najlepiej Petera, bo wtedy dowiedzielibyśmy się szybciej czegoś jak Peter wziołby sprawy w swoje ręce...
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 18 lut 2010, o 16:06

Odp: 2x13 "What Lies Below"


Odcinek trochę bardziej mi się podobał niż dwa poprzednie. Ale nadal był średni.
Sytuacja kwarantanny świetna, Walter się wygadał o Peterze. :P
Miejmy nadzieję, że Astrid będzie mu o tym przypominać. :P
Walter w przedszkolu genialny, biedne dzieci...:D
Końcówka dość przewidywalna, szkoda, że Peter kogoś nie zastrzelił jako Zombiak. :D
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 28 gru 2010, o 00:24

Odp: 2x13 "What Lies Below"


Bardzo dobry odcinek. Świetny pomysł z tym całym wirusem i kwarantanną. Fajnie było zobaczyć Petera po tej drugiej stronie. Walter ni stąd ni zowąd odnalazł antidotum i po sprawie. :D

Ciekawe o co chodzi z tą śmiercią Petera. Walter się trochę wygadał agentce Fransworth. Mam nadzieję, że będzie drążyć temat i się czegoś dowiemy.
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 17 maja 2011, o 12:04

Odp: 2x13 "What Lies Below"


Peter zachowywał się niczym zwierze, które chciało się wydostać z klatki. Bardzo dobrze zostało to pomyślane, a następnie zrealizowane.
W tym odcinku również potwierdzono, że Walter zrobi wszystko dla swoje syna Petera, żeby go ponownie nie stracić.

Szkoda mi tylko było Olivii, jak dostała w trąbę od Petera. :) Może będzie miała okazję, żeby się zrewanżować.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

FlashBack

Użytkownik

Posty: 42

Postdodano 18 cze 2011, o 10:35

Odp: 2x13 "What Lies Below"


Motyw z wirusem nie był oryginalny. Jeżeli ktoś oglądał ten film, to wie co mam na myśli. Dlatego nie będę się rozpisywał na jego temat. W odcinku było tylko jedno nawiązanie do jednego z głównych wątków. Ponowna, szczątkowa informacja o tym, że Peter jest stamtąd. Tak jak już wspominałem, w którymś poście, tak teraz potwierdzam, że ten zabieg ma tylko na celu przygotowanie na, mam nadzieję, epicki odcinek, w którym zostanie pokazana śmierć Petera i odbicie jego wersji z drugiego świata. 7/10.

 


  • Podobne tematy do 2x13 "What Lies Below"
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.