Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

2x13 - Leap of Faith » Zakończone Seriale » Kyle XY • seriale forumtv.pl

2007

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 28 sie 2007, o 13:42

2x13 - Leap of Faith

Kyle and Jessi try to find out more about their past, while the Tragers sift through what they know about Kyle to find out who he really is.

Data emisji: 3 września 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

sony

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 5 wrz 2007, o 00:22


Odcinek b.dobry duzo akcji, pojawiaja sie kolejne znaki zapytania :D wie ktos ile trzeba czekac na jakies kolejne odcinki? sezony? :medit:
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 5 wrz 2007, o 09:05


Troche wkurzała mnie w tym odcinku narracja Kyle'a; jakaś taka zbyt patetyczna była. Nieźle byłam też zaskoczona, ze Adam żyje w piwnicy na jakimś odludziu :P No i kto go tam pilnuje? Jeśli Foss, to co by się stało, gdyby np. była awaria prądu? Ok, może ma jakiś tam generatorek ale to na krótki czas by wystarczyło. I jesli np, wtedy Foss by siedział w Madacorp, to co? Pożegnanie z Adamem? :P
No i Jessi. Matko, jaka ona jest irytująca. Mam nadzieje, że zginęła, ale pewnie ją jeszcze zobaczymy I Kyle będzie pomagał jej wejść 'na właściwą ściężkę zycia' :P

Ale i tak najlepszy był Josh ;D Sympozjum na temat Kyle'a... KyleCon :hihi:

sony napisał(a):wie ktos ile trzeba czekac na jakies kolejne odcinki? sezony?

Dalsze odcinki 2 sezonu wyemitowane zostaną na początku 2008 roku.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Corranh

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 61

Lokalizacja: Zabrze

Postdodano 5 wrz 2007, o 13:47


Nie sądze żeby Foss go pilnował. W odcinku w którym Kyle kradnie pierścień ten koleś co zdradził Adama mówi do gościa z Madacorp, że nie zdaje sobie sprawy jakie te pierścienie są ważne. Czyli najprawdopodobniej mówił o mapie. Foss tez nie trzymałby Adama w miejscu które każdy z tych "spiskowców" ma zaznaczone na pierścieniu. Być może domyślał się że znajdzie tam Adama, a być może tylko uważał że ten pierścień to dobry trop, ale na pewno to nie Foss umieścił Adama w tym domku.
Obejrzane:
Lost
Prison Break
House M.D.
4400
Heroes
Jericho
O.C.
Kyle XY
Standoff
Ekipa
Rome
Greek
Dirty Sexy Money
The Journeyman
Cane
Weeds
Gossip Girl
Oglądam:
Fringe
Bttlestar Galactica (sezon 3)
Dexter (sezon 2)
W kolejce:
Merlin
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 5 wrz 2007, o 15:36


Odcinek naprawdę świetny. Coś jednak przeczuwam, że tak szybko się nie pożegnamy z Jessi. Pewnie przeżyje :/
Mnie również zaskoczyło to, że Adam żyje, bo spodziewałam się, że znajdą w tym domku "pierwowzór" Jessi :P
aja napisał(a):Ale i tak najlepszy był Josh ;D

Bez niego ten serial straciłby na uroku. Jego teksty są po prostu genialne. Chociaż w tym odcinku podobało mi się nawiązanie Lori do Harrego Pottera. Jessi jako Ta Której Imienia Nie Wolno Wymawiac :D
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez ariena, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 6 wrz 2007, o 22:27


mi sie odcinek podobal, ale ten serial jest troche przewidywalny, np. jak siedzieli w tym (kawiarni, nie wiem co to bylo ale nazwijmy to barem) barze to wiadome bylo ze na lawce bedzie cos napisane az czekalem na to. Jesli to prawda ze na nastepne odcinki bedziemy musieli czekac az do 2008 r to nieciekawie :/
Obrazek
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 7 wrz 2007, o 11:55


Jessi pewnie przeżyje, niestety.
Tragerom coś nie szło to składanie informacji, ale przynajmniej dowiedzieli się, że Foss jest tym dobrym. Strasznie dużo w tym odicnku było tych scen z "przepraszam"
ta mapa śmieszna z sygnetu śmieszna :P
Adam żyje, tego się nie spodziewałem, raczej sądziłem, że tam będzie ta ze zdjęcia starsza Jessi :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 8 wrz 2007, o 00:54


aja napisał(a):Dalsze odcinki 2 sezonu wyemitowane zostaną na początku 2008 roku.


Yy serio? ;) Ładną sobie "przerwę" w sezonie zrobili..

Zapomniałam wcześniej skomentować odcinek, a teraz to już nie to samo, co świeżo po odcinku :P

aja napisał(a):No i Jessi. Matko, jaka ona jest irytująca. Mam nadzieje, że zginęła, ale pewnie ją jeszcze zobaczymy I Kyle będzie pomagał jej wejść 'na właściwą ściężkę zycia' :P


Niestety tak, jej skok na pewno nie okaże się ostatecznym ;)

Tego, że Adam żyje też się nie spodziewałam :o Ciekawe, co on tam w ogóle robi ;) Kto wie o tym, że on żyje, kto go tam zostawił i w ogóle.. Za dużo pytań :P
Ostatnio edytowano 8 wrz 2007, o 00:54 przez Nikola, łącznie edytowano 1 raz
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 9 wrz 2007, o 16:19


ee no taki odcinek.. Jessi matko jaka ta postac jest nieprzemyslana.. dobra-zła-dobra-zła :razz: i jak nagle Tragerowie uznali Kylea za jakiegos kosmitę i dopiero Josh musiał im przypomnieć, że Kyle jest ich synem i tak go traktowali przez ostatni rok (czy ile to tam było)
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 13 wrz 2007, o 09:35


Kylecon był świetny... ale to ze dopiero w 2008 nowe odcinki nieeeeee ;(
I co ja mam ogladac...
<<

wafcio

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 14 wrz 2007, o 22:51


kurcze co was tak napadło na tą Jessi, gdyby Zzyzx zrobił podobne pranie mózgu to na 99% zachowywałby się podobnie. Ich pranie mózgu zadziałało by prawdopodobnie na zwykłego człowieka, jednak Kyle i Jessi są niezwykli, ich mózgi pracują w bardzo dużym stopniu inaczej niż przeciętnego człowieka, dlatego Zzyzx-owi nie udało się do końca sformatować mózgu Jessi.
<<

Corranh

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 61

Lokalizacja: Zabrze

Postdodano 15 wrz 2007, o 00:06


Dokładnie... dziewczyna i tak dzielnie próbuje z tym walczyć. Zreszta fajnie że nie jest taka "dobra" jak Kyle. Lubie jej metody. Na przykład podobała mi się akcja z córką tej Emily(?? - ta jej niby siostra - nie pamiętam czy ona sie tak na pewno nazywała). pięknie ją zastraszyła i dowiedziała się wszystkiego. Kyle nigdy by czegoś takiego nie zrobił. W sumie to Kyle potrzebował calego sezonu by poznac prawde o sobie, a ona kilku odcinków pomimo że miesznao jej 2 razy w glowie - i kto tu jest inteligentniejszy? :D
Obejrzane:
Lost
Prison Break
House M.D.
4400
Heroes
Jericho
O.C.
Kyle XY
Standoff
Ekipa
Rome
Greek
Dirty Sexy Money
The Journeyman
Cane
Weeds
Gossip Girl
Oglądam:
Fringe
Bttlestar Galactica (sezon 3)
Dexter (sezon 2)
W kolejce:
Merlin
<<

=BoBeK=

Użytkownik

Posty: 27

Postdodano 17 wrz 2007, o 17:06


chyba bardziej chodzi tu o to,ze Kyle jest główną postacią i raczej by nie było ciekawie gdyby się dowiedział wszystkiego w 5 odcinków...=P Mnie bardziej kręciło to poznawanie jego przeszłości niż to co jest teraz...=]=D Jednym słowem pierwszy sezon był o wiele lepszy...=]=D ale i tak to jest jeden z lepszych seriali...=P=D
Oglądam: Heroes, Prison Break, Greek, Gossip Girl
W kolejce: Kyle XY
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 23 wrz 2007, o 19:38


Ja tam drugiemu sezonowi nie mam nic do zarzucenia. Owszem czasami miał takie malutkie zastoje, ale i tak był dobry
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 24 wrz 2007, o 16:24


KraX napisał(a):Ja tam drugiemu sezonowi nie mam nic do zarzucenia. Owszem czasami miał takie malutkie zastoje, ale i tak był dobry


Zgadzam się z tobą, KraX. Czasami bywały odcinki typowo romantyczno-wrażliwo-obyczajowe, ale ogólnie sezon był bardzo fajny, dużo zwrotów akcji i zagadek na umysł Kyle'a. :D Teraz pozostaje tylko czekać na następny sezon, który będzie jak już ktoś mówił na początku 2008.
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 2 sty 2008, o 13:50

Re: 2x13 - Leap of Faith


Ja tam drugiemu sezonowi nie mam nic do zarzucenia. Owszem czasami miał takie malutkie zastoje, ale i tak był dobry

Ja dosłownie pochłonęłam drugi sezon. Niektóre odicnki podobały mi się troche mniej niektóre bardziej, ale sezon był naprawdę dobry :D
Co do 13 odcinka, ciekawe czy ta Jessi zginęła.
a ona kilku odcinków pomimo że miesznao jej 2 razy w glowie - i kto tu jest inteligentniejszy?

Ale ona miała łatwiej. Bo Kyle nie miał nikogo kto by mu to powiedział itd. Ona jedynie wiedziała, że jest coś z nią nie tak. A resztę wyjawił jej Kyle/
No i Jessi. O matko, jaka ona jest irytująca. Mam nadzieje, że zginęła, ale pewnie ją jeszcze zobaczymy I Kyle będzie pomagał jej wejść 'na właściwą ściężkę zycia' :P

Oby nie. Nie lubie jej.
Ale i tak najlepszy był Josh ;D Sympozjum na temat Kyle'a... KyleCon :hihi:

Ja w ogóle lubie Jego teksty :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 kwi 2008, o 17:58

Re: 2x13 - Leap of Faith


Odcinek przypominał Skarb narodów albo którąś książkę Dana Browna i nawet ciekawie się to oglądało. Adam się znalazł i na dodatek żyję. Ledwo :) Jess się rzuciła z tamy, ale raczej przeżyję. Foss odwiedził Tragerow, Kyle będzie musiał im teraz o wszystkim powiedzieć.

 


  • Podobne tematy do 2x13 - Leap of Faith
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.